0

Akustické pěny

V této sekci naleznete akustické pěny tvořené na organické bázi z recyklovaného polyuretanu neboli molitanu, vyvinuté ke zlepšování akustických podmínek v interiérech. V nabídce objevíte profesionální pěny odlišných parametrů lišících se především svojí tloušťkou, která má přímý vliv na účinnost zvukové izolace.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 9
Akustické pěny – Scobalit SilentSystem Block
  • Prémiový produkt
Akce

Akustická pěna SilentSystem Block

Prémiová akustická pěna typu Block se hodí především do prostorů velkého hluku, kde efektivně řeší veškeré odrazy a přeslechy zvuku. Díky silné základně má dobrou účinnost při nízkých frekvencích a využívá se zejména na stěnách. 

Akustické pěny – Scobalit SilentSystem Pyramid
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník

Akustická pěna SilentSystem Pyramid

Oblíbený typ akustických pěn, který díky svému tvaru pyramidy umožňuje výkonnější pohlcení zvuku ze vzduchu v porovnání s plochými systémy akustických pěn. Používaný především ve zkušebnách a zvukově náročných místnostech.

Akustické pěny – Scobalit SilentSystem Triangle
Akce

Akustická pěna SilentSystem Triangle

Akustický typ pěny, který se může použít za reproduktorem pro akustické zesílení místnosti, především na místě prvního odrazu nebo jako doplněk do interiéru. S podobným účinkem jako pyramidy, od kterých se liší především vizuálně, efektivně pohlcují odrazy zvuky.

Akustické pěny – Scobalit SilentSystem Stairs
  • Prémiový produkt
Akce

Akustická pěna SilentSystem Stairs

Designový tvar pěny v podobě schodů vypadá skvěle na stěnách i stropech. Široká škála pohltivosti zvuku se zejména hodí do prostorů projekčních místností, domacích kin nebo kinosálů. 

Akustické pěny – Scobalit SilentSystem Wave
Akce

Akustická pěna SilentSystem Wave

Často využívána pro tlumení interiéru aut či počítačových sestav. Uplatnit se dá také jako tlumící molitan pro futrály např. kytar. Má velmi podobné provedení jako známější pyramidy, které jsou dražší, ale také efektivnější. 

Akustické pěny – Scobalit SilentSystem Sinus
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník

Akustická pěna SilentSystem Sinus

Typ Sinus je svými vlastnostmi podobný profilům vln. Lze využít především ve zvukově nenáročných zkušebnách a nebo v interiéru vozidla.

Akustické pěny – Scobalit SilentSystem HD
Akce

Akustická pěna SilentSystem HD

Lisovaná deska z recyklovaného materiálu slouží k dobré protihlukové izolaci. Zamezuje pronikání zvuku v obou směrech, lze dokonale využít například v posluchárnách.  

Akustické pěny – Scobalit SilentSystem AMB
Akce

Akustická deska SilentSystem AMB

Jedinečná zvuková izolační deska, jejíž použití patří k nejúčinnějšímu řešení hlukové izolace. Kromě unikátních akustických vlastností, mezí její přednosti patří také hygienická a ekologická nezávadnost.

Akustické pěny – Scobalit SilentSystem EPS
Akce

Akustická deska SilentSystem EPS

Podhledová designová deska vyrobená z polystyrenu, s tlumícím efektem. Jedná se o EPS panel se zvukotěsným fleecem a velkou absorpcí zvuku. Oboustranné barevné, černo-bílé provedení umožňuje kombinaci barev podhledu. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.