Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Spojky

Díly okapových systémů, které jsou nezbytné pro jejich správnou kompletaci. Naleznete zde různé rohy, napojení na svody, prodloužení žlabů a svodů či redukce pro změnu velikosti svodů. Důležité je vybírat podle výrobce a modelu ostatních součástek systému.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější spojky – Gutta Aqua plastové okapové koleno Koleno svodové Aqua Plastové koleno pod úhlem 67,5° slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu. 136 Kč od 129 Kč
2
Nejprodávanější spojky – Gutta Aqua kotlík pvc Kotlík svodu Aqua Efektivní plastový kotlík sloužící pro odvod vody ze žlabu do svodové roury, ale také zároveň jako spojka okapového žlabu. 263 Kč od 250 Kč
3
Nejprodávanější spojky – Gutta Aqua spojka PVC žlabu Spojka žlabu Aqua Plastová spojka žlabu okapového systému Aqua slouží pro vodotěsné spojení dvou žlabů do jednoho. Montážní stavebnicový systém nevyžaduje lepení ani šroubování. 131 Kč od 125 Kč
4
Nejprodávanější spojky – GMT Napojení svodu GMT Napojení svodu GMT Plastové napojení svodů okapového systému GMT pod úhlem 67,5° slouží jako spojka dvou svodových rour do jednoho svodu. 337 Kč 320 Kč
5
Nejprodávanější spojky – Gutta Aqua spojka PVC svodu Spojka svodu Aqua Plastová spojka svodu okapového systému Aqua slouží jako součást svislé části odvodnění díky které se dokonale napojí dvě svodové roury do jedné. 106 Kč od 101 Kč
6
Nejprodávanější spojky – GMT Redukce svodu GMT Redukce svodu GMT Plastová redukce svodu okapového systému GMT slouží jako propojení svodových rour o průměru 63 mm a průměru 90 mm do jedné. 135 Kč 128 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 26
Spojky – Gutta Aqua plastové okapové koleno
  • záruka 10 let
  • 1
Akce
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(14)

Koleno svodové Aqua

Plastové koleno pod úhlem 67,5° slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Spojky – GMT Koleno svodové GMT
Akce
(1)

Koleno svodové GMT

Plastové koleno pod úhlem 67,5° slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Spojky – Gutta Barevné okapové koleno 100 mm
Akce

Koleno svodové Gara

Odolné a vícevrstvě barevné svodové koleno pod úhlem 72° z vysocekvalitní švédské oceli, která je oboustranně pozinkovaná. Slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Spojky – Gutta Barevné výtokové okapové koleno
Akce

Koleno výtokové Gara

Odolné a vícevrstvě barevné výtokové koleno pod úhlem 72° z vysocekvalitní švédské oceli, která je oboustranně pozinkovaná. Slouží jako zakončení svislé části odvodnění.

 

Spojky – Gutta Koleno svodové Fenz
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(6)

Koleno svodové Fenz

Odolné ocelové svodové koleno pod úhlem 72° z pozinkovaného plechu slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Spojky – Gutta Aqua roh pvc žlabu vnitřní
  • záruka 10 let
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(2)

Roh žlabový vnitřní Aqua

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Spojky – GMT Roh žlabový vnitřní GMT
Akce

Roh žlabový vnitřní GMT

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Spojky – Gutta Barevný roh okapového žlabu vnitřní
Akce

Roh žlabový vnitřní Gara

Odolný a vícevrstvě barevný žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Spojky – Gutta Roh žlabový vnitřní Fenz
Akce
Právě si prohlíží 3 zákazníci

Roh žlabový vnitřní Fenz

Plechový žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Spojky – Gutta Aqua roh pvc žlabu vnější
  • záruka 10 let
Akce
(6)

Roh žlabový vnější Aqua

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů, které odvádí vodu za roh objektu, tedy tam, kde je vyžadováno vložit kratší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnější je pod úhlem 90°.

Spojky – GMT Roh žlabový vnější GMT
Akce
(1)

Roh žlabový vnější GMT

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Spojky – Gutta Barevný roh okapového žlabu vnější
Akce

Roh žlabový vnější Gara

Odolný a vícevrstvě barevný žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů, které odvádí vodu za roh objektu, tedy tam, kde je vyžadováno vložit kratší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnější je pod úhlem 90°.

Spojky – Gutta Roh žlabový vnější Fenz
Akce
(1)

Roh žlabový vnější Fenz

Plechový žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů, které odvádí vodu za roh objektu, tedy tam, kde je vyžadováno vložit kratší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnější je pod úhlem 90°.

Spojky – Gutta Aqua kotlík pvc
  • záruka 10 let
  • 2
Akce
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(19)

Kotlík svodu Aqua

Efektivní plastový kotlík sloužící pro odvod vody ze žlabu do svodové roury, ale také zároveň jako spojka okapového žlabu.

Spojky – GMT Kotlík svodu GMT
Akce
(5)

Kotlík svodu GMT

Efektivní plastový kotlík sloužící pro odvod vody ze žlabu do svodové roury, ale také zároveň jako spojka okapového žlabu.

Spojky – Gutta Barevný okapový kotlík
Akce
(1)

Kotlík svodu Gara

Oválný kotlík svodu z vícevrstvě barevné švédské oceli, která je oboustranně pozinkovaná. Slouží pro bezproblémové napojení jednotlivých žlabů na svodovu rouru.

Spojky – Gutta Kotlík svodu Fenz
Akce
(6)

Kotlík svodu Fenz

Oválný kotlík svodu je vyrobený z pozinkovaného plechu. Slouží pro bezproblémové napojení jednotlivých žlabů na svodovuu rouru.

Spojky – Gutta Aqua napojení svodu pvc
  • záruka 10 let
Akce

Napojení svodu Aqua

Plastové napojení svodů okapoového systému Aqua pod úhlem 67,5° slouží jako spojka dvou svodových rour do jednoho svodu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.