Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Spojky

Díly okapových systémů, které jsou nezbytné pro jejich správnou kompletaci. Naleznete zde různé rohy, napojení na svody, prodloužení žlabů a svodů či redukce pro změnu velikosti svodů. Důležité je vybírat podle výrobce a modelu ostatních součástek systému.

Číst dále Skrýt
Spojky – Aqua plastové okapové koleno Akce

Koleno svodové Aqua

Plastové koleno pod úhlem 67,5° slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Spojky – Koleno svodové GMT Akce

Koleno svodové GMT

Plastové koleno pod úhlem 67,5° slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Spojky – Barevné okapové koleno 100 mm Akce
+1

Koleno svodové Gara

Odolné a vícevrstvě barevné svodové koleno pod úhlem 72° z vysocekvalitní švédské oceli, která je oboustranně pozinkovaná. Slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Spojky – Aqua plastové okapové koleno výtokové Akce

Koleno výtokové Aqua

Plastové koleno pod úhlem 67,5° slouží jako zakončení svislé části odvodnění.

Spojky – Koleno svodové Fenz Akce

Koleno svodové Fenz

Odolné ocelové svodové koleno pod úhlem 72° z pozinkovaného plechu slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Spojky – Barevné výtokové okapové koleno Akce

Koleno výtokové Gara

Odolné a vícevrstvě barevné výtokové koleno pod úhlem 72° z vysocekvalitní švédské oceli, která je oboustranně pozinkovaná. Slouží jako zakončení svislé části odvodnění.

 

Spojky – Aqua roh pvc žlabu vnitřní Akce

Roh žlabový vnitřní Aqua

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Spojky – Roh žlabový vnitřní GMT Akce

Roh žlabový vnitřní GMT

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Spojky – Barevný roh okapového žlabu vnitřní Akce

Roh žlabový vnitřní Gara

Odolný a vícevrstvě barevný žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Spojky – Roh žlabový vnitřní Fenz Akce

Roh žlabový vnitřní Fenz

Plechový žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Spojky – Aqua roh pvc žlabu vnější Akce

Roh žlabový vnější Aqua

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů, které odvádí vodu za roh objektu, tedy tam, kde je vyžadováno vložit kratší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnější je pod úhlem 90°.

Spojky – Roh žlabový vnější GMT Akce

Roh žlabový vnější GMT

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Spojky – Barevný roh okapového žlabu vnější Akce

Roh žlabový vnější Gara

Odolný a vícevrstvě barevný žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů, které odvádí vodu za roh objektu, tedy tam, kde je vyžadováno vložit kratší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnější je pod úhlem 90°.

Spojky – Roh žlabový vnější Fenz Akce

Roh žlabový vnější Fenz

Plechový žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů, které odvádí vodu za roh objektu, tedy tam, kde je vyžadováno vložit kratší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnější je pod úhlem 90°.

Spojky – Aqua kotlík pvc Akce
1x

Kotlík svodu Aqua

Efektivní plastový kotlík sloužící pro odvod vody ze žlabu do svodové roury, ale také zároveň jako spojka okapového žlabu.

Spojky – Kotlík svodu GMT Akce

Kotlík svodu GMT

Efektivní plastový kotlík sloužící pro odvod vody ze žlabu do svodové roury, ale také zároveň jako spojka okapového žlabu.

Spojky – Barevný okapový kotlík Akce
1x

Kotlík svodu Gara

Oválný kotlík svodu z vícevrstvě barevné švédské oceli, která je oboustranně pozinkovaná. Slouží pro bezproblémové napojení jednotlivých žlabů na svodovu rouru.

Spojky – Kotlík svodu Fenz Akce

Kotlík svodu Fenz

Oválný kotlík svodu je vyrobený z pozinkovaného plechu. Slouží pro bezproblémové napojení jednotlivých žlabů na svodovuu rouru.

Spojky – Aqua napojení svodu pvc Akce

Napojení svodu Aqua

Plastové napojení svodů okapoového systému Aqua pod úhlem 67,5° slouží jako spojka dvou svodových rour do jednoho svodu.

Spojky – Napojení svodu GMT Akce

Napojení svodu GMT

Plastové napojení svodů okapového systému GMT pod úhlem 67,5° slouží jako spojka dvou svodových rour do jednoho svodu.

Spojky – Barevné napojení svodu Akce

Napojení svodu Gara

Odolné a vícevrstvě barevné napojení svodu okapového systému Gara pod úhlem 67,5°. Slouží jako spojka dvou svodových rour do jednoho svodu.

Spojky – Aqua spojka PVC žlabu Akce
1x

Spojka žlabu Aqua

Plastová spojka žlabu okapového systému Aqua slouží pro vodotěsné spojení dvou žlabů do jednoho. Montážní stavebnicový systém nevyžaduje lepení ani šroubování.

Spojky – Spojka žlabu GMT Akce

Spojka žlabu GMT

Plastová spojka žlabu okapového systému GMT slouží pro vodotěsné spojení dvou žlabů do jednoho. Montážní stavebnicový systém nevyžaduje lepení ani šroubování.

Spojky – Barevná spojka okapového žlabu Akce

Spojka Žlabu Gara

Odolná a vícevrstvě barevná spojka žlabu okapového systému Gara, která slouží pro vodotěsné spojení dvou žlabů do jednoho. Montážní stavebnicový systém nevyžaduje lepení ani šroubování.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.