Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Křesla

Kvalitní křesla z různých materiálnů k použití ve vnitřních i vnějších prostorech. Kovová křesla s ratanem nebo textilenem a dřevěná křesla z pevného teakového nebo masivního jehličnatého dřeva. Lze zakoupit jednotlivě nebo kombinovat se zahradními sety ze sekce sestav.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější křesla – Scobalit Křeslo Tokyo Křeslo Tokyo Křeslo vyniká dekorativním zpracováním opěrek způsobem zapuštěných latí a opěrkami na ruce. Kompatibilní se sestavou Tokyo. 3 938 Kč
2
Nejprodávanější křesla – MWH Savoy Židle Savoy Praktická stohovatelná židle Savoy z tahokovu s pohodlným posedem a širokým stabilním profilem nohou vydrží i větší namáhání. Díky unikátní povrchové úpravě Elotherm je židle odolná vůči korozi i běžným šrámům ale také vůči nepříznivému počasí nebo mrazu.  1 399 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 11
Křesla – Scobalit Křeslo Birmingham

Křeslo Birmingham

Masivní křeslo z kvalitního teakového dřeva se stabilní opěrkou na záda i ruce. Ošetřeno speciálním olejem pro dlouhou životnost.

Křesla – Scobalit Křeslo Tokyo
  • 1
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(1)

Křeslo Tokyo

Křeslo vyniká dekorativním zpracováním opěrek způsobem zapuštěných latí a opěrkami na ruce. Kompatibilní se sestavou Tokyo.

Křesla – Keter California

Křeslo California 2 ks

Zahradní křeslo California v imitaci přírodního ratanu. Důmyslná technologie zaručuje snadnou montáž. Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká odolností vůči počasí.

Křesla – Keter Zahradní křeslo

Křeslo Harmony

Design z umělé pryskyřice s čistě bílým rámem a prkny připomínajícími dřevo. Nekovový rám je odolný vůči rzi a je zárukou snadné údržby. Barva nebledne ani po opakovaném vystavení UV záření.

Křesla – Keter Zahradní křeslo Keter

Křeslo Harmony bez područek

Designové křeslo bez područek z umělé pryskyřice s čistě bílým rámem a prkny připomínajícími dřevo. Nekovový rám je odolný vůči rzi a je zárukou snadné údržby. Barva nebledne ani po opakovaném vystavení UV záření.

Křesla – Keter Ibiza

Křeslo Ibiza

Zahradní křeslo Ibiza je vhodné do interiéru i exteriéru. Je odolné vůči mechanickému opotřebení, UV záření i proti atmosférickým vlivům. Barva křesla nebledne ani po opakovaném vystavení UV záření.

Křesla – Keter Julie

Křeslo Julie

Zahradní křeslo Julie je odolné vůči mechanickému opotřebení, UV záření i proti atmosférickým vlivům. Barva nebledne ani po opakovaném vystavení UV záření.

Křesla – Keter Salta

Křeslo Salta

California Cappuccino křeslo v imitaci přírodního ratanu je to pravé pro vaši terasu. Důmyslná technologie FLOW zaručuje nejsnadnější montáž. Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká odolností vůči počasí a UV záření.

Křesla – Keter Zahradní křeslo Keter

Křeslo Trenton

Moderní zahradní křeslo vybavené měkkou sedací podložkou z příjemného materiálu, která je součásti balení. Díky svému vzhledu křeslo zapadne do každého interiéru i venkovních prostor. 

Křesla – MWH Savoy Basic

Zidle Savoy Basic

Praktická stohovatelná židle Savoy Basic z tahokovu s pohodlným posedem a širokým stabilním profilem nohou vydrží i větší namáhání. Díky unikátní povrchové úpravě Elotherm je židle odolná vůči korozi i běžným šrámům ale také vůči nepříznivému počasí nebo mrazu. 

Křesla – MWH Savoy
  • 2

Židle Savoy

Praktická stohovatelná židle Savoy z tahokovu s pohodlným posedem a širokým stabilním profilem nohou vydrží i větší namáhání. Díky unikátní povrchové úpravě Elotherm je židle odolná vůči korozi i běžným šrámům ale také vůči nepříznivému počasí nebo mrazu. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.