Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Křesla

Kvalitní křesla z různých materiálnů k použití ve vnitřních i vnějších prostorech. Kovová křesla s ratanem nebo textilenem a dřevěná křesla z pevného teakového nebo masivního jehličnatého dřeva. Lze zakoupit jednotlivě nebo kombinovat se zahradními sety ze sekce sestav.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější křesla – Scobalit Křeslo Tokyo Křeslo Tokyo Křeslo vyniká dekorativním zpracováním opěrek způsobem zapuštěných latí a opěrkami na ruce. Kompatibilní se sestavou Tokyo. 3 938 Kč
2
Nejprodávanější křesla – Keter Julie Křeslo Julie Zahradní křeslo Julie je odolné vůči mechanickému opotřebení, UV záření i proti atmosférickým vlivům. Barva nebledne ani po opakovaném vystavení UV záření. 449 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 11
Lidovka
Křesla – Keter Zahradní křeslo

Křeslo Harmony

Design z umělé pryskyřice s čistě bílým rámem a prkny připomínajícími dřevo. Nekovový rám je odolný vůči rzi a je zárukou snadné údržby. Barva nebledne ani po opakovaném vystavení UV záření.

Cena / výkon
Křesla – Keter Zahradní křeslo Keter

Křeslo Trenton

Moderní zahradní křeslo vybavené měkkou sedací podložkou z příjemného materiálu, která je součásti balení. Díky svému vzhledu křeslo zapadne do každého interiéru i venkovních prostor. 

Pro náročné
Křesla – Keter California

Křeslo California 2 ks

Zahradní křeslo California v imitaci přírodního ratanu. Důmyslná technologie zaručuje snadnou montáž. Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká odolností vůči počasí.

Křesla – Tuindeco Birmingham

Křeslo Birmingham

Masivní křeslo z kvalitního teakového dřeva se stabilní opěrkou na záda i ruce. Ošetřeno speciálním olejem pro dlouhou životnost.

Křesla – Keter Zahradní křeslo Keter

Křeslo Harmony bez područek

Designové křeslo bez područek z umělé pryskyřice s čistě bílým rámem a prkny připomínajícími dřevo. Nekovový rám je odolný vůči rzi a je zárukou snadné údržby. Barva nebledne ani po opakovaném vystavení UV záření.

Křesla – Scobalit Křeslo Tokyo
  • 1
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(1)

Křeslo Tokyo

Křeslo vyniká dekorativním zpracováním opěrek způsobem zapuštěných latí a opěrkami na ruce. Kompatibilní se sestavou Tokyo.

Křesla – Keter Ibiza

Křeslo Ibiza

Zahradní křeslo Ibiza je vhodné do interiéru i exteriéru. Je odolné vůči mechanickému opotřebení, UV záření i proti atmosférickým vlivům. Barva křesla nebledne ani po opakovaném vystavení UV záření.

Křesla – Keter Salta

Křeslo Salta

California Cappuccino křeslo v imitaci přírodního ratanu je to pravé pro vaši terasu. Důmyslná technologie FLOW zaručuje nejsnadnější montáž. Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká odolností vůči počasí a UV záření.

Křesla – Keter Julie
  • 2
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Křeslo Julie

Zahradní křeslo Julie je odolné vůči mechanickému opotřebení, UV záření i proti atmosférickým vlivům. Barva nebledne ani po opakovaném vystavení UV záření.

Křesla – MWH Savoy Basic

Zidle Savoy Basic

Praktická stohovatelná židle Savoy Basic z tahokovu s pohodlným posedem a širokým stabilním profilem nohou vydrží i větší namáhání. Díky unikátní povrchové úpravě Elotherm je židle odolná vůči korozi i běžným šrámům ale také vůči nepříznivému počasí nebo mrazu. 

Křesla – MWH Savoy

Židle Savoy

Praktická stohovatelná židle Savoy z tahokovu s pohodlným posedem a širokým stabilním profilem nohou vydrží i větší namáhání. Díky unikátní povrchové úpravě Elotherm je židle odolná vůči korozi i běžným šrámům ale také vůči nepříznivému počasí nebo mrazu. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.