Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Mříže

V naši nabídce najdete několik typů dřevěných dekorativních mříží. Slouží pro výplň stěn pergol a architektonických staveb, rozdělení zahrady nebo a pěstování popínavých rostlin. Vybírejte podle velikosti, vzhledu nebo konkrétního využití.

Číst dále Skrýt
Mříže –  Mříž Quadrum S

Mříž Quadrum S

Okrasná mříž obdélníkového tvaru s pevným rámem o rozměrech 60 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Mříže –  Mříž Quadrum M

Mříž Quadrum M

Okrasná mříž obdélníkového tvaru s pevným rámem o rozměrech 90 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Mříže –  Mříž Quadrum L

Mříž Quadrum L

Okrasná mříž čtvercového tvaru s pevným rámem o rozměrech 180 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Mříže –  Mříž Rhombus S
3x

Mříž Rhombus S

Diagonální mříž obdélnikového tvaru s pevným rámem o rozměrech 60 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Mříže –  Mříž Rhombus M
4x

Mříž Rhombus M

Diagonální mříž obdélnikového tvaru s pevným rámem o rozměrech 90 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Mříže –  Mříž Rhombus L
1x

Mříž Rhombus L

Diagonální mříž čtevrcového tvaru s pevným rámem o rozměrech 180 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.