Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Mříže

V naši nabídce najdete několik typů dřevěných dekorativních mříží. Slouží pro výplň stěn pergol a architektonických staveb, rozdělení zahrady nebo a pěstování popínavých rostlin. Vybírejte podle velikosti, vzhledu nebo konkrétního využití.

Číst dále Skrýt
Mříže –  Scobax Mříž Quadrum S

Scobax Mříž Quadrum S

Okrasná mříž obdélníkového tvaru s pevným rámem o rozměrech 60 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Mříže –  Scobax Mříž Quadrum M

Scobax Mříž Quadrum M

Okrasná mříž obdélníkového tvaru s pevným rámem o rozměrech 90 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Mříže –  Scobax Mříž Quadrum L

Scobax Mříž Quadrum L

Okrasná mříž čtvercového tvaru s pevným rámem o rozměrech 180 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Mříže –  Scobax Mříž Rhombus S
3x

Scobax Mříž Rhombus S

Diagonální mříž obdélnikového tvaru s pevným rámem o rozměrech 60 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Mříže –  Scobax Mříž Rhombus M
4x

Scobax Mříž Rhombus M

Diagonální mříž obdélnikového tvaru s pevným rámem o rozměrech 90 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Mříže –  Scobax Mříž Rhombus L
1x

Scobax Mříž Rhombus L

Diagonální mříž čtevrcového tvaru s pevným rámem o rozměrech 180 x 180 cm určená pro pěstování popínavých rostlin. Vyrobená v České republice ze smrkového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost. Povrch je připraven k finálnímu barevnému či mořidlovému nátěru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.