Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Sestavy

Dřevěné a kovové zahradní sestavy složené ze stolu a sezení širokého výběru od malých stoliček po prostorné lavice s opěradly. Komponenty lze zakoupit i jednotlivě v ostatních sekcích venkovního nábytku a tím tak ještě více rozšířit kompletní set.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější sestavy – Bohemit Mr. Allen Sestava Mr. Allen Designová sestava skládající se z lavice a dvou stoliček, neboli „bobků”. Jednotlivé prvky na první pohled zaujmou svým bytelným antracitovým podnožím a jasným dubovým dřevem. Jedná se o český, ručně vyrobený nábytek. 11 400 Kč od 10 900 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 19
Lidovka
Sestavy – Keter Alabama Zahradní nábytek
(2)

Sestava Alabama

Sestava nábytku Alabama skládající se z dvoumístné pohovky, čtvercového stolku a 2 pohodlnými křesly v grafitovém odstínu. Perfektní imitace přírodního ratanu z PP pryskyřice.

Cena / výkon
Sestavy – Keter Zahradní nábytek
(2)

Sestava Tarifa

Nábytek Tarifa skládající se z obdelníkového stolku, 2 pohodlných křesel a dvoumístné pohovky. Imitace přírodního pleteného ratanu z PP pryskyřice, jednoduchá údržba a dlouhá životnost. 

Pro náročné
Sestavy – Bohemit Mr. Allen
  • Prémiový produkt
  • 1
Akce
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(5)

Sestava Mr. Allen

Designová sestava skládající se z lavice a dvou stoliček, neboli „bobků”. Jednotlivé prvky na první pohled zaujmou svým bytelným antracitovým podnožím a jasným dubovým dřevem. Jedná se o český, ručně vyrobený nábytek.

Sestavy – Keter Zahradní nábytek
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Sestava Montero

Moderní a jednoduchý set nábytku, vhodný do exteriéru i interiéru, obsahuje dvoumístnou lavičku, 2 křesla a stolek. Dokonalá imitace dřeva ve světlé barvě, vyrobeno z plastového materiálu. Velmi jednoduché sestavení a údržba. 

Sestavy – Scobalit Stůl s lavicemi Victoria

Stůl s lavicemi Victoria

Venkovní nábytek vyrobený z jemně opracovaného a impregnovaného dřeva pojí prostorný stůl s dvěma lavicemi a vytváří tak lehce manipulovatelný kousek do letních zahrádek. V nabídce ve dvou velikostech.

Sestavy – Keter California
Právě si prohlíží 1 zákazník

Sestava California

Set zahradního nábytku California svým designem imituje přírodní ratan. Balení obsahuje křeslo, podnožku a stolek s úložným prostorem. Křeslo má oblé područky a měkké sedáky. 

Sestavy – Keter Modena
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Sestava Modena

Set zahradního nábytku Modena s imitací přírodního ratanu vytváří na pohled příjemný a elegantní design. Obsahem balení jsou dvě křesla, jedna pohovka a jeden konferenční stůl.

Sestavy – Scobalit Zahradní stůl
Sleva15%
(3)

Sestava Garden 1

Set stolu s lavicemi z impregnovaného přírodního dřeva, síla profilů 28 mm, celkové rozměry 193 x 200 x 73 cm. Produkt z České republiky, snadná montáž.

Sestavy – Scobalit Zahradní stůl
  • Doprava zdarma
Sleva15%
(3)

Sestava Garden 3

Piknikový set o stolu a 2 lavicích se zabroušenými hranami, síla profilů 45 mm a rozměry 160 x 180 x 73 cm, doporučeno použití lazury, český produkt. 

Sestavy – Scobalit Zahradní stůl
  • Doprava zdarma
Sleva15%
(4)

Sestava Garden 2

Kruhový set stolu s lavicemi se zabroušenými hranami, z tlakově impregnovaného dřeva, síla profilů 40 mm, celkové rozměry 220 x 220 x 71 cm. Český produkt, snadná montáž. 

Sestavy – Lifetime - dětský piknikový set
Akce
(4)

Sestava Children

Dětský stůl s lavicemi se solidní ocelovou konstrukcí, vyrobeno z extrémně odolného polyetylenu, UV ochrana, snadná údržba, rozměry 48 x 83 x 54 cm. 

Sestavy – Keter Modena s úložným stolem
(2)

Sestava Modena s úložným stolem

Set zahradního nábytku Modena s imitací přírodního ratanu vytváří na pohled příjemný a elegantní design. Obsahem balení jsou dvě křesla, jedna pohovka a jeden konferenční stůl, který slouží jako úložný box. 

Sestavy – MWH Bani 4+
(2)

Sestava Bani

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Mřížová výplň stolu i židlí s bytelnými opěradly.

Sestavy – MWH Basani
(2)

Sestava Basani

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Křesla i stůl mají mřížovou výplň a křesla je možné polohovat až v sedmi různých pozicích. Na výběr je ze dvou sestav se čtyřmi nebo s šesti křesly.

Sestavy – MWH Basanis
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Sestava Basanis

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Křesla i stůl mají mřížovou výplň a křesla je možné polohovat až v sedmi různých pozicích. Na výběr je ze dvou sestav se čtyřmi nebo s šesti křesly s dekorativním prvkem v opěradlech.

Sestavy – Keter Balkónový set Emily se sedáky
(2)

Sestava Emily Balcony se sedáky

Set určený na balkóny obsahuje stolek a dvě křesílka. Tato varianta je včetně sedáků. Velmi snadná montáž bez nářadí během 5 minut. Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká vysokou odolností.

Sestavy – Keter Emily Patio Set se sedáky
(1)

Sestava Emily Patio se sedáky

Patio set obsahuje sedačku, stolek a dvě křesílka. Tato varianta je včetně sedáků. Velmi snadná montáž bez nářadí během 5 minut. Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká vysokou odolností. 

Sestavy – MWH Sabi 2+
(2)

Sestava Sabi

Skladná sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Mřížová výplň stolu i židlí s bytelnými opěradly.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.