Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Sestavy

Dřevěné a kovové zahradní sestavy složené ze stolu a sezení širokého výběru od malých stoliček po prostorné lavice s opěradly. Komponenty lze zakoupit i jednotlivě v ostatních sekcích venkovního nábytku a tím tak ještě více rozšířit kompletní set.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější sestavy – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Minimalistická, přesto nepřehlédnutelná sestava, s výraznou dominancí dřeviny králů. Skládá se z lavice a dvou stoliček, neboli „bobků”. Ručně vyrobena z dubového trámového masivu a robustní ocelové podnože s maximálním důrazem na čistotu designu pro stavby současné moderní architektury. od 15 230 Kč
Lidovka
Sestavy – Keter Alabama
6x

Keter Alabama

Sestava nábytku Alabama skládající se z dvoumístné pohovky, čtvercového stolku a 2 pohodlnými křesly v grafitovém odstínu. Perfektní imitace přírodního ratanu z PP pryskyřice.

Cena / výkon
Sestavy – Keter Tarifa
5x

Keter Tarifa

Nábytek Tarifa skládající se z obdelníkového stolku, 2 pohodlných křesel a dvoumístné pohovky. Imitace přírodního pleteného ratanu z PP pryskyřice, jednoduchá údržba a dlouhá životnost. 

Pro náročné
Sestavy – Bohemit Mr. Allen
7x

Bohemit Mr. Allen

Minimalistická, přesto nepřehlédnutelná sestava, s výraznou dominancí dřeviny králů. Skládá se z lavice a dvou stoliček, neboli „bobků”. Ručně vyrobena z dubového trámového masivu a robustní ocelové podnože s maximálním důrazem na čistotu designu pro stavby současné moderní architektury.

Sestavy – Keter Corfu
2x

Keter Corfu

Nízkoúdržbový zahradního nábytku v provedení imitace ratanu. Skládá se ze dvousedačkové pohovky, dvou křesel a stolku, včetně pohodlných sedáků. Důmyslná technologie zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž.

Sestavy – Keter Corfu
2x

Keter Corfu

Zahradní sestava nábytku složená z řady Keter Corfu v provedení umělého ratanu grafitové barvy. Pohodlně usadí až 4 osoby. Složená z jedné pohovky pro dva, dvou křesel a stolku s úložným prostorem. Důmyslná technologie zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž.

Sestavy – Keter Montero
4x

Keter Montero

Moderní a jednoduchý set nábytku, vhodný do exteriéru i interiéru, obsahuje dvoumístnou lavičku, 2 křesla a stolek. Dokonalá imitace dřeva ve světlé barvě, vyrobeno z plastového materiálu. Velmi jednoduché sestavení a údržba. 

Sestavy – Keter Sestava Corfu Fiesta
3x

Keter Sestava Corfu Fiesta

Zahradní sestava nábytku Corfu složená ze stolu, dvou dvousadačkových pohovek a dvojice křesel. Vše s pohodlnými podsedáky a designem přírodního ratanu. Důmyslná technologie zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž.

Sestavy – Keter Corfu weekend
2x

Keter Corfu weekend

Venkovní set nábytku pro 2 osoby v designu přírodního ratanu vyrobené z recyklované pryskyřice. Dvě zahradní křesla a obdélníkový konferenční stolek. Osahují měkké podsedáky pro vyšší komfort.

Sestavy – Keter Sestava
1x

Keter Sestava

Set zahradního nábytku California svým designem imituje přírodní ratan. Balení obsahuje křeslo, podnožku a stolek s úložným prostorem. Křeslo má oblé područky a měkké sedáky. 

Sestavy – Keter Corfu
4x

Keter Corfu

Křesla v provedení imitace přírodního ratanu v grafitové nebo světle hnědé bravě. Ideální v kobinaci s ostatním zahradním nábytkem z designové řady Keter Corfu. Důmyslná technologie zaručuje snadnou montáž.

Sestavy – Keter Sestava Modena
2x

Keter Sestava Modena

Set zahradního nábytku Modena s imitací přírodního ratanu vytváří na pohled příjemný a elegantní design. Obsahem balení jsou dvě křesla, jedna pohovka a jeden konferenční stůl.

Sestavy – Scobax Sestava Garden 1
3x

Scobax Sestava Garden 1

Set stolu s lavicemi z impregnovaného přírodního dřeva, síla profilů 28 mm, celkové rozměry 193 x 200 x 73 cm. Produkt z České republiky, snadná montáž.

Sestavy – Scobax Sestava Garden 3
3x

Scobax Sestava Garden 3

Piknikový set o stolu a 2 lavicích se zabroušenými hranami, síla profilů 45 mm a rozměry 160 x 180 x 73 cm, doporučeno použití lazury, český produkt. 

Sestavy – Scobax Sestava Garden 2
4x

Scobax Sestava Garden 2

Kruhový set stolu s lavicemi se zabroušenými hranami, z tlakově impregnovaného dřeva, síla profilů 40 mm, celkové rozměry 220 x 220 x 71 cm. Český produkt, snadná montáž. 

Sestavy – Lifetime Sestava Children
4x

Lifetime Sestava Children

Dětský stůl s lavicemi se solidní ocelovou konstrukcí, vyrobeno z extrémně odolného polyetylenu, UV ochrana, snadná údržba, rozměry 48 x 83 x 54 cm. 

Sestavy – Keter Sestava Modena s úložným stolem
4x

Keter Sestava Modena s úložným stolem

Set zahradního nábytku Modena s imitací přírodního ratanu vytváří na pohled příjemný a elegantní design. Obsahem balení jsou dvě křesla, jedna pohovka a jeden konferenční stůl, který slouží jako úložný box. 

Sestavy – Keter Sestava Emily Balcony se sedáky
2x

Keter Sestava Emily Balcony se sedáky

Set určený na balkóny obsahuje stolek a dvě křesílka. Tato varianta je včetně sedáků. Velmi snadná montáž bez nářadí během 5 minut. Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká vysokou odolností.

Sestavy – Keter Sestava Emily Patio se sedáky
1x

Keter Sestava Emily Patio se sedáky

Patio set obsahuje sedačku, stolek a dvě křesílka. Tato varianta je včetně sedáků. Velmi snadná montáž bez nářadí během 5 minut. Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká vysokou odolností. 

Sestavy – Sabi 2+
5x
Počet variant: 1

MWH Sabi

Skladná sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Mřížová výplň stolu i židlí s bytelnými opěradly.

Sestavy – Bani 4+
4x
Počet variant: 1

MWH Bani

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Mřížová výplň stolu i židlí s bytelnými opěradly.

Sestavy – MWH Sestava Basani
2x
Počet variant: 2

MWH Sestava Basani

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Křesla i stůl mají mřížovou výplň a křesla je možné polohovat až v sedmi různých pozicích. Na výběr je ze dvou sestav se čtyřmi nebo s šesti křesly.

Sestavy – MWH Sestava Basanis
3x
Počet variant: 2

MWH Sestava Basanis

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Křesla i stůl mají mřížovou výplň a křesla je možné polohovat až v sedmi různých pozicích. Na výběr je ze dvou sestav se čtyřmi nebo s šesti křesly s dekorativním prvkem v opěradlech.

Sestavy – Banis 4+
4x
Počet variant: 1

MWH Banis

Sestava nábytku něměcké výroby z tahokovu se silnou vrstvou laku vytvořenou technologií Elotherm v antracitové barvě. Mřížová výplň stolu i židlí s bytelnými opěradly je vyplněna dekorativním prvkem v opěradlech.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.