Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Autodílna

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější autodílna – CTEK CT5 CTEK CT5 Rychlé a snadné nabití autobaterie. Snadno pomůže nastartovat auto, motocykl, čtyřkolku nebo například vodní skůtr. K nabíječce jsou dodávány základní kabely. Lze vybírat ze tří modelů. 1 739 Kč od 1 690 Kč
Lidovka
Autodílna – CTEK XS Akce
1x

CTEK XS

Nabíječka CTEK XS je vhodná pro nabíjení menších baterií, jaké jsou například v motocyklech, sekačkách na trávu, vodních skútrech. Je rovněž ideální pro udržovací nabíjení u sezónně používaných vozidel s akumulátory až do 100 Ah.

Cena / výkon
Autodílna – CTEK CT5 Sleva 9%
1x

CTEK CT5

Rychlé a snadné nabití autobaterie. Snadno pomůže nastartovat auto, motocykl, čtyřkolku nebo například vodní skůtr. K nabíječce jsou dodávány základní kabely. Lze vybírat ze tří modelů.

Pro náročné
Autodílna – CTEK MXS Polar Akce
1x

CTEK MXS Polar

Nabíječka CTEK MXS Polar pro autobaterie se speciální úpravou je vhodná do extrémně chladných podmínek. Její speciálně upravené kabely AC a DC zajišťují bezproblémové nabíjení i v –30°C.

Autodílna – Scobax Kanystr PVC

Scobax Kanystr PVC

Kanystr PVC je vyroben z PVC a je ideální pro uchování pohoných hmot. Kanystr disponuje praktickou odjímatelnou nálevkou, která je díky svému žebrování nastavitelná a je volně přichycena k víčku kanystru. Kanystr má pevné madlo a černou barvu.

Autodílna – Compass Heavyduty Sleva 8%

Compass Heavyduty

Hydraulický pojízdný hever, nosnost 2000 kg, zdvih 135 – 330 mm.

Autodílna – CTEK MXS Akce
1x

CTEK MXS

Nabíječka CTEK MXS pro autobaterie je kompaktní univerzální a skvěle vybavená pro náročné hobby i profi uživatele. Disponuje režimem náhradního zdroje a rekondice, větším výkonem a je vybavena teplotním čidlem.

Autodílna – G21 C&W 33
21x

G21 C&W 33

Lednička o objemu 33 l je opatřena vysoce kvalitní izolací a vnitřním i vnějším ventilátorem, díky čemuž ochladí vaše potraviny až o 12 – 15 °C oproti okolní teplotě.

Autodílna – CTEK Bumper MXS Sleva 17%

CTEK Bumper MXS

Černý ochranný obal CTEK Bumper MXS pro nabíječky MXS je určen k maximální ochraně vaší nabíječky. Je vyroben z odolné silikonové pryže. Je odolný proti vodě a chrání před poškrábáním.

Autodílna – G21 C&W 45
38x

G21 C&W 45

Chladnička o objemu 45 l vás zaujme atraktivním vzhledem a výkonným chlazením. Ochladí vaše potraviny až o 20 °C oproti okolní teplotě, díky přídavnému ventilátoru a vysoce kvalitní izolaci. Součástí balení je i napájecí kabel.

Autodílna – G21 Autochladnička Kall
6x

G21 Autochladnička Kall

Kompresorová autochladnička s objemem 35 až 60 l je postavena na kompresorové technologii, která zabezpečuje dostatečné ochlazení na nejnižší teplotu přibližně za jednu hodinu. Má odnímatelné víko, které můžete otevřít z levé i z pravé strany.

Autodílna – Compass Teleskopický 17-19/21-23 Sleva 8%

Compass Teleskopický 17-19/21-23

Teleskopický kovový klíč ve tvaru písmene L značky Compass je určený pro povolování a utahování matic a šroubů kol automobilů. Na konec nasadíte nástavce o rozměrech 17/19 mm a 21/23 mm. Klíč ve tvaru L se dá vysunout až na délku 500 mm.

Autodílna – Compass Skládací 17-19/21-23 Sleva 12%

Compass Skládací 17-19/21-23

Skládací celokovový klíč ve tvaru kříže značky Compass je určený pro povolování a utahování matic a šroubů kol automobilů. Na koncích se nachází nástavce o rozměrech 17, 19, 21 a 23 mm. Rozměry složeného klíče 350 × 70 mm.

Autodílna – Modeco Sada klíčů očkoplochých Cr-V
Počet variant: 1

Modeco Sada klíčů očkoplochých Cr-V

Set osmi očkoplochých klíčů obsahuje klíče č. 1 až 8 z vysokojakostní chromo-vanadové oceli, která zajišťuje dlouhou odolnost nástroje. Saténový a leštěný povrch klíče chrání před korozí. Provedení v systému maxxdrive.

Autodílna – Modeco Kombinovaný klíč s ráčnou
Počet variant: 12

Modeco Kombinovaný klíč s ráčnou

Klíč je vyroben z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost výrobku. Obsahuje ráčnu se 72 zuby, která umožňuje přesnou práci každých 5 stupňů. Saténový a leštěný povrch klíče chrání před korozí.

Autodílna – Modeco Sada klíčů 2-6 mm

Modeco Sada klíčů 2-6 mm

Vyklápěcí sada imbusových klíčů s kuličkou v komfortní ergonomické rukojeti ve tvaru kapesního nože. Klíče jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli, která zajišťuje vysokou odolnost výrobku. Saténový a leštěný povrch klíče chrání před korozí.

Autodílna – CTEK Komfort Sleva 20%

CTEK Komfort

Konektor CTEK komfort je vhodný k montáži na baterii pomocí kabelových oček o průměru 6,4, 8,4 a 10,4 mm.

Autodílna – CTEK Cig Socket

CTEK Cig Socket

Konektor CTEK Cig Socket je určený k napájení 12V příslušenství přímo z autobaterie s využitím CTEK konektoru komfort.

Autodílna – CTEK Cig Plug Sleva 25%

CTEK Cig Plug

Konektor CTEK Cig Plug je určen pro napájení přes 12 V autozapalovač. Délka kabelu 400 mm.

Autodílna – CTEK Mouting Bracket MXS Sleva 11%

CTEK Mouting Bracket MXS

Nástěnný držák CTEK je určen pro autonabíječky MXS 3.8 a MXS 5.0.

Autodílna – CTEK Komfort krokosvorky (indikace) Sleva 25%

CTEK Komfort krokosvorky (indikace)

Konektor CTEK komfort s krokosvorkami a indikací stavu nabití baterie je určený pro snadnou a rychlou kontrolu, popřípadě nabíjení. Indikace stavu nabití baterie je znázorněna pomocí různě barevných LED diod.

Autodílna – CTEK Komfort Eyelet (indikace) Sleva 57%

CTEK Komfort Eyelet (indikace)

Konektor Komfort je určen k montáži do automobilu pomocí oček a slouží k indikaci stavu baterie k nabíječkám CTEK. Jeho svítivé mikrodiody indikují tři různé stupně stavu baterie. Disponuje pojistkou 15 A.

Autodílna – CTEK Komfort Panel (indikace)

CTEK Komfort Panel (indikace)

Konektor CTEK Komfort s délkou 1,5 m je určen k zabudování do interiéru vozu a slouží k indikaci stavu nabití baterie pomocí LED diod..

Autodílna – CTEK Komfort Sleva 13%
Počet variant: 1

CTEK Komfort

Prodlužovací kabel CTEK Komfort v délce 2,5 m umožňuje nabíjení CTEK nabíječkou, která je ve větší vzdálenosti od vozidla nebo od baterie.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.