Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Spojovací prvky

Pro snadný výběr spojovacího materiálu u nás najdete systematicky rozdělný sortiment dle standardních kategorií. Mezi závitovými tyčemi pořídíte i expanzní vložky a klínové kotvy s vnitřním závitem, v sekci tesařského kování najdete dělení dle jednotlivých typů a sekci vrutů a hmoždinek naleznete rozdělenou dle pracovních materiálů.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější spojovací prvky – Koelner Tyč s metrickým závitem Koelner Tyč s metrickým závitem Tyč zhotovená podle DIN 975 s třídou oceli 4.8 a zinkovaným povrchem. Tyče se nejčastěji využívají u spojů, které vyžadují velkou odolnost na střih i tah. Velmi často se kombinují právě s napínači jako ztužující část konstrukce. od 11,00 Kč
2
Nejprodávanější spojovací prvky – Kapriol Kotva do roubení Koelner Kapriol Kotva do roubení Koelner Ocelová kotva pro upevnění zárubní do různých podloží. od 5,00 Kč
3
Nejprodávanější spojovací prvky – Scobax HKN Scobax HKN Kovová klínová hmoždinka do sádrokaronu. Pro kotvení sádrokartonových konstrukcí do betonových stropů. 5,20 Kč
4
Nejprodávanější spojovací prvky – ProfiFIX TEX (LB) ProfiFIX TEX (LB) Samovrtný šroub vybaven půlkulatou hlavou, jemným závitem a vrtací špičkou. od 28,00 Kč
5
Nejprodávanější spojovací prvky – ProfiFIX TN 100 ProfiFIX TN 100 Rychlošroub do sádrokartonu vybaven zápustnou hlavou s drážkou PH2 a jemným závitem. od 32,00 Kč
Spojovací prvky – Rawlplug Ocelová expanzní vložka s vnitřním závitem R-DCA
1x
Počet variant: 6

Rawlplug Ocelová expanzní vložka s vnitřním závitem R-DCA

Vložka R-DCA je ze zinkované oceli, určena do netrhlinového i trhlinového betonu, ve kterých dosahuje vysoké účinnosti. Je doporučena pro aplikaci vyžadující požární odolnost. S vnitřním závitem pro použití se závitovou tyčí nebo šroubem

Spojovací prvky – Rawlplug Ocelová expanzní vložka s vnitřním závitem s límcem R-DCL
1x
Počet variant: 5

Rawlplug Ocelová expanzní vložka s vnitřním závitem s límcem R-DCL

Vložka R-DCL je ze zinkované oceli, určena do netrhlinového i trhlinového betonu, ve kterých dosahuje vysoké účinnosti. Je doporučena pro aplikaci vyžadující požární odolnost. S vnitřním závitem pro použití se závitovou tyčí nebo šroubem.

Spojovací prvky – Koelner Krokvová spojka D-SP-L/P
Počet variant: 8

Koelner Krokvová spojka D-SP-L/P

Levý a pravý upevňovací prvek dřevěných konstrukcí z elektrolyticky pozinkovaného ocelového plechu o síle 2 mm. Spojky jsou určeny pro upevnění krokví k vaznicím ve střešních konstrukcích, přístřešků, altánů a pergol.

Spojovací prvky – Koelner Univerzální krokvová spojka D-SP
Počet variant: 3

Koelner Univerzální krokvová spojka D-SP

Upevňovací prvek dřevěných konstrukcí z elektrolyticky pozinkovaného ocelového plechu o síle 2 mm. Univerzální tvar umožňuje upevnění na obou stranách krokví k vaznicím ve střešních konstrukcích, přístřešků, altánů a pergol.

Spojovací prvky – Koelner Vnější vzpěra trámu D-WB
Počet variant: 12

Koelner Vnější vzpěra trámu D-WB

Upevňovací prvek dřevěných konstrukcí z elektrolyticky pozinkovaného ocelového plechu o síle 2 mm. Vzpěry jsou určeny pro spojování a upevňování jednotlivých stropních prvků, dřevěné střešní konstrukce, altánů a pergol.

Spojovací prvky – Koelner Dělená vzpěra trámu D-WD
Počet variant: 3

Koelner Dělená vzpěra trámu D-WD

Upevňovací prvek dřevěných konstrukcí z elektrolyticky pozinkovaného ocelového plechu o síle 2 mm. Vzpěry jsou určeny pro spojování a upevňování jednotlivých stropních prvků, dřevěné střešní konstrukce, altánů a pergol.

Spojovací prvky – Koelner Rovnoramenný perforovaný úhelník D-KF
Počet variant: 17

Koelner Rovnoramenný perforovaný úhelník D-KF

Rovnoramenný úhelník je vyroben z elektrolyticky pozinkované oceli o síle 2 mm. Je primárně určen pro spojování dřevěných konstrukcí, přístřešků, pergol a výztuh různých typů.

Spojovací prvky – Koelner Perforovaná destička D-PP
Počet variant: 31

Koelner Perforovaná destička D-PP

Upevňovací prvek dřevěných konstrukcí z elektrolyticky pozinkovaného ocelového plechu o síle 2 mm. Destička je určena pro výztuhy různých typů dřevěných konstrukcí a staveb, včetně altánů a pergol.

Spojovací prvky – Koelner Rovnoramenný úhelník D-ZK
Počet variant: 12

Koelner Rovnoramenný úhelník D-ZK

Rovnoramenný úhelník je vyroben z elektrolyticky pozinkované oceli o síle 2 mm a 3 mm. Je primárně určen pro spojování dřevěných konstrukcí, přístřešků, pergol a výztuh různých typů.

Spojovací prvky – Scobax Kramle

Scobax Kramle

Kramle nebo-li tesařská skoba se používá ve stavebnictví především při budování dočasných konstrukcí u jednoduchých spojení dřevěných trámů. Má zabránit postrannímu vybočení, a proto se zaráží do trámů buď svrchu, nebo z obou stran.

Spojovací prvky – Koelner Dvouzávitový vrut zinkovaný
Počet variant: 7

Koelner Dvouzávitový vrut zinkovaný

Dvouzávitový vrut je vyroben z nízkouhlíkové galvanicky pozinkované oceli. Závit vrutu je určen do dřeva, z druhého konce je vrut opatřen metrickým závitem.

Spojovací prvky – Koelner Tyč s metrickým závitem
Počet variant: 10

Koelner Tyč s metrickým závitem

Tyč zhotovená podle DIN 975 s třídou oceli 4.8 a zinkovaným povrchem. Tyče se nejčastěji využívají u spojů, které vyžadují velkou odolnost na střih i tah. Velmi často se kombinují právě s napínači jako ztužující část konstrukce.

Spojovací prvky – Koelner Driva P
Počet variant: 1

Koelner Driva P

Plastová šroubovací hmoždinka do sádrokartónu. Šroubovitá hmoždinka s kónickým tvarem a ostrým závitem, která měkkosti sádrokartónu využívá.

Délka: 22,0 mm Průměr: 14,0 mm
Spojovací prvky – Koelner Ocelová hmoždinka
Počet variant: 4

Koelner Ocelová hmoždinka

Hmoždinka z galvanicky zinkované oceli, která je určena pro použití do plynobetonu a dutých cihel.

Spojovací prvky – Kapriol Kotva do roubení Koelner
Počet variant: 7

Kapriol Kotva do roubení Koelner

Ocelová kotva pro upevnění zárubní do různých podloží.

Spojovací prvky – Koelner Driva K
Počet variant: 1

Koelner Driva K

Kovová šroubovací hmoždinka do sádrokartónu. Šroubovitá hmoždinka s kónickým tvarem a ostrým závitem, která měkkosti sádrokartónu využívá.

Délka: 28,0 mm Průměr: 14,0 mm
Spojovací prvky – Koelner R-CAS-V
Počet variant: 7

Koelner R-CAS-V

Možnost montáže kotev blízko sebe i blízko okrajů betonu.

Spojovací prvky – Rawlplug R-HAC-V
Počet variant: 7

Rawlplug R-HAC-V

Zatloukací kotva v ampulích je vysoce efektivní upevňovací systém závitových nebo armovacích tyčí.

Spojovací prvky – Koelner Rámová hmoždinka KD
Počet variant: 8

Koelner Rámová hmoždinka KD

Nylonová rámová hmoždinka s dlouhým rozpěrem, určená k montáži v materiálech s vzduchovými dutinkami, např. dutá cihla, plynobeton.

Spojovací prvky – Koelner Throughbolt R-XPT-HD
Počet variant: 33

Koelner Throughbolt R-XPT-HD

Mechanická kotva z žárově zinkované oceli (povlak HDG) určena pro univerzální upevňování s širokou škálou požití do betonu.

Spojovací prvky – Rawlplug Rámová hmoždinka R-FF1-K
Počet variant: 8

Rawlplug Rámová hmoždinka R-FF1-K

Rámová hmoždinka FF1, nezápustná s šestihrannou hlavou TORX a podložkou, určená k montáži tvrdých materiálů.

Typ: A, B, C, D Určení: beton, plná cihla, děrovaná cihla, lehčený beton Délka vrutu: 89 – 309 mm Délka hmoždinky: 80 – 300 mm
Spojovací prvky – Gutta Hmoždinka s vrutem Akce
2x

Gutta Hmoždinka s vrutem

Hmoždinka s vrutem pro kotvení lehkých a drobných předmětů do polystyrenu, průměr vrutu je 4,5 mm, délka 45 mm. Balení obsahuje 10 ks.

Délka: 45 mm typ: Určení: polystyren
Spojovací prvky – Koelner Rámová hmoždinka KDS
Počet variant: 10

Koelner Rámová hmoždinka KDS

Nylonová rámová hmoždinka s dlouhým rozpěrem, určená k montáži v materiálech s vzduchovými dutinkami, např. dutá cihla, plynobeton. Součástí balení je také vrut.

Délka: 80 - 240 mm Typ: C, E Určení: děrovaná cihla, pórobeton
Spojovací prvky – Koelner Throughbolt R-XPT-A4
Počet variant: 28

Koelner Throughbolt R-XPT-A4

Mechanická kotva z nerezové oceli třídy A4 určena pro univerzální upevňování s širokou škálou požití do betonu. Nerezová ocel třídy A4 se vyznačuje zvýšenou odolností proti korozi a kyselinám.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.