Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Zahradní nábytek

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější zahradní nábytek – Scobalit Lavice Tokyo Lavice Tokyo Dřevěný nábytek české výroby ve stabilním a bytelném provedení vyniká dekorativním zpracováním opěrek způsobem zapuštěných latí a opěrkami na ruce. 5 460 Kč
2
Nejprodávanější zahradní nábytek – Scobalit Stůl Ibiza Stůl Ibiza Nábytek české výroby s bezpečnými oblými rohy z masivního jehličnatého dřeva. Kompatibilní se sestavou Ibiza. 4 673 Kč
3
Nejprodávanější zahradní nábytek – Scobalit Židle Denver Židle Denver Dřevěná židle české výroby ve stabilním a bytelném provedení z jemně opracovaného dřeva s kulatými bezpečnými rohy. Kompatibilní se sestavou Denver. 3 413 Kč
4
Nejprodávanější zahradní nábytek – Scobalit Stolička Ibiza Stolička Ibiza Nábytek české výroby s bezpečnými oblými rohy a hranou ve tvaru vlny. Kompatibilní se sestavou Ibiza. 2 048 Kč
5
Nejprodávanější zahradní nábytek – Scobalit Stůl Tokyo Stůl Tokyo Stůl z masivního jehličnatého dřeva ve stabilním provedení bez povrchové úpravy. Kompatibilní s nábytkem ze sestavy Tokyo. 5 040 Kč
6
Nejprodávanější zahradní nábytek – Scobalit Křeslo Tokyo Křeslo Tokyo Křeslo vyniká dekorativním zpracováním opěrek způsobem zapuštěných latí a opěrkami na ruce. Kompatibilní se sestavou Tokyo. 3 938 Kč
7
Nejprodávanější zahradní nábytek – Scobalit Stůl Abra Stůl Abra Robustní dřevěný stůl české výroby ve stabilním a bytelném provedení s kříženými nohami způsobem zapuštěných latí. 4 883 Kč
8
Nejprodávanější zahradní nábytek – MWH Savoy Židle Savoy Praktická stohovatelná židle Savoy z tahokovu s pohodlným posedem a širokým stabilním profilem nohou vydrží i větší namáhání. Díky unikátní povrchové úpravě Elotherm je židle odolná vůči korozi i běžným šrámům ale také vůči nepříznivému počasí nebo mrazu.  1 399 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 101
Zahradní nábytek – Bohemit lavicka

Lavička Mr. Allen

Architekonicky moderní lavička kvalitní české výroby v kvádrovitém tvaru. Tvořená je z dubového dřeva a ocelové konstrukce natřené kovářskou barvou v antracitovém odstínu.

Zahradní nábytek – Bohemit bobek
Právě si prohlíží 1 zákazník

Stolička Mr. Allen

Architekonicky moderní stolička kvalitní české výroby v kvádrovitém tvaru. Tvořený je z dubového dřeva a ocelové konstrukce natřené kovářskou barvou v antracitovém odstínu.

Zahradní nábytek – G21 Tepelný zářič Moon
  • Doprava zdarma
(2)

Zahradní topidlo Moon

Venkovní topidlo v nerezovém provedení s vysokým výkonem a jednoduchým napojením na propan butanovou láhev. Zaručuje jednoduché ovládání díky mechanickému piezo tlačítku. 

Zahradní nábytek – Scobalit Lavice Tokyo
  • 1
Tento týden zakoupili 3 zákazníci

Lavice Tokyo

Dřevěný nábytek české výroby ve stabilním a bytelném provedení vyniká dekorativním zpracováním opěrek způsobem zapuštěných latí a opěrkami na ruce.

Zahradní nábytek – G21 Zahradní topidlo Volcano
(3)

Zahradní topidlo Volcano

Venkovní topidlo Volcano v nerezovém provedení. Má vysokývýkon a napojení na propan butanovou láhev je velmi jednoduché. Tělo topidla zaujme na první pohled majestátním tvarem pyramidy a elegantním řešením ohnivého plamene ve skleněné trubici. 

Zahradní nábytek – G21 Zahradní topidlo Inferno
(3)

Zahradní topidlo Inferno

Venkovní topidlo Inferno s jednoduchým napojením na propan butanovou láhev v nerezovém provedení. Má vysoký výkon a elegantní řešení ohnivého plamene ve skleněné trubici. Díky výkonnému hořáku z něj teplo sálá ihned po zapnutí. 

Zahradní nábytek – Activa Zahradní topidlo 12 kW
Akce

Zahradní topidlo 12 kW

Plynové zahradní topidlo s výkonným hořákem o regulovatelném výkonu. 

Zahradní nábytek – Activa Zahradní topidlo Eco-Plus
Akce

Zahradní topidlo Eco-Plus

Plynové zahradní topidlo vybavené revolučním úsporným hořákem Eco-Plus.

Zahradní nábytek – Scobalit Stůl s lavicemi Victoria

Stůl s lavicemi Victoria

Venkovní nábytek vyrobený z jemně opracovaného a impregnovaného dřeva pojí prostorný stůl s dvěma lavicemi a vytváří tak lehce manipulovatelný kousek do letních zahrádek. V nabídce ve dvou velikostech.

Zahradní nábytek – Activa Zahradní topidlo Cheops

Zahradní topidlo Cheops

Plynové zahradní topidlo s revolučním hořákem Eco-Plus pro úsporu plynu.

Zahradní nábytek – Royal Garden Royal Richmond
(1)

Lavice Richmond

Stohovatelná dvojmístná lavice s vysokou opěrkou a dvojitým měkčeným textilenem. Povrchová úprava Thermosint zajišťuje voděodolnost a termoizolační vlastnosti nábytku.

Zahradní nábytek – G21 Zahradní stůl G21
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Stůl Royal Big

Kruhový zahradní stůl v imitaci přírodního ratanu v barvě brazilského dubu, skleněná deska připevněna pomocí přísavek. Stůl je o rozměrech 105 x 72 cm. 

Zahradní nábytek – Scobalit Lavice Romana
(2)

Lavice Romana

Prostorná a těžká lavice Romana vyrobená z masivního teakového dřeva, které je vysoce odolné venkovním vlivům.

Zahradní nábytek – Scobalit Lavice Lisa
(1)

Lavice Lisa

Špičkou řemeslné výroby je pevná lavice Lisa s odvětrávaným úložným prostorem a opěradlem.

Zahradní nábytek – Scobalit Lavice Veronica
(1)

Lavice Veronica

Nábytek z masivního jehličnatého dřeva s esovitou vysokou opěrkou na záda.

Zahradní nábytek – Scobalit Lavice bez opěradla Ibiza

Lavice bez opěradla Ibiza

Nábytek české výroby s bezpečnými oblými rohy a hranou ve tvaru vlny. Kompatibilní se sestavou Ibiza.

Zahradní nábytek – Keter Zahradní nábytek
(3)

Sestava Montero

Sestava nábytku, vhodný do exteriéru i interiéru, obsahuje dvoumístnou lavičku, 2 křesla a stolek. Dokonalá imitace dřeva ve světlé barvě, vyrobeno z plastového materiálu. Velmi jednoduché sestavení a údržba. 

Zahradní nábytek – Keter Zahradní nábytek
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Sestava Alabama

Sestava nábytku Alabama skládající se z dvoumístné pohovky, čtvercového stolku a 2 pohodlnými křesly v grafitovém odstínu. Perfektní imitace přírodního ratanu z PP pryskyřice.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.