Vážení zákazníci, přichází nárůst cen konstrukčních materiálů. Využijte možnost pořízení skleníků, pergol a zahradních domků za rozumné částky a ušetřete.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Šachty

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější šachty –  Revizní šachta Revizní šachta Plastová revizní šachta se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. Dodává se v několika rozměrech. K dispozici je bohaté příslušenství. 232 Kč od 174 Kč
Počet hlavních produktů:6
Šachty –  Revizní šachta Sleva 25%
1x

Revizní šachta

Plastová revizní šachta se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. Dodává se v několika rozměrech. K dispozici je bohaté příslušenství.

Šachty –  Variabilní šachta Plura (s poklopem) Sleva 36%
Počet variant: 3

Variabilní šachta Plura (s poklopem)

Víceúčelová variabilní šachta, která může sloužit například jako vodoměrná, kontrolní nebo technologická. Výška 600 mm. šachta je vybavena poklopem.

Šachty –  Revizní šachta - komplet Sleva 25%

Revizní šachta - komplet

Revizní šachta s integrovaným těsněním, pro přívod a pohodlnou revizi elektrokabelů a traf.

Šachty –  Gutta Revizní šachta Smart Sleva 25%

Revizní šachta Smart

Revizní šachta Smart – Plastová revizní šachta se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. Dodává se v několika rozměrech. K dispozici je bohaté příslušenství.

Šachty –  Variabilní šachta Plura (spodní díl) Sleva 25%
Počet variant: 2

Variabilní šachta Plura (spodní díl)

Víceúčelová variabilní šachta, která může sloužit například jako vodoměrná, kontrolní nebo technologická. Lze sestavit požadované rozměry i výšku. Spodní díl s kompozitní podlahou.

Šachty –  Variabilní šachta Plura Sleva 20%
Počet variant: 8

Variabilní šachta Plura

Víceúčelová variabilní šachta, která může sloužit například jako vodoměrná, kontrolní nebo technologická. Lze sestavit požadované rozměry i výšku.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.