✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Půdní výlezy

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější půdní výlezy – Oman WS Termo Půdní výlez WS Termo Zateplený půdní výlez s dřevěným rámem. Půdní výlez je vybaven: těsněním a patentovaným zámkem. Tloušťka tepelné izolace je 20 mm. 2 367 Kč 1 491 Kč
2
Nejprodávanější půdní výlezy – Oman WS Extra Půdní výlez WS Extra Zateplený půdní výlez s dřevěným rámem. Půdní výlez je vybaven: těsněním a patentovaným zámkem. Tloušťka tepelné izolace je 40 mm.  3 196 Kč 2 013 Kč
3
Nejprodávanější půdní výlezy – Oman WS Maxi Půdní výlez WS Maxi Zateplený půdní výlez s dřevěným rámem. Půdní výlez je vybaven: dvojitým těsněním a západkou. Tloušťka tepelné izolace je 50 mm 4 143 Kč od 2 610 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 7
Půdní výlezy – Oman WS Termo
  • 1
Sleva37%
Tento týden zakoupili 2 zákazníci
(1)

Půdní výlez WS Termo

Zateplený půdní výlez s dřevěným rámem. Půdní výlez je vybaven: těsněním a patentovaným zámkem. Tloušťka tepelné izolace je 20 mm.

Půdní výlezy – Oman WS Maxi
  • 3
Sleva37%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Půdní výlez WS Maxi

Zateplený půdní výlez s dřevěným rámem. Půdní výlez je vybaven: dvojitým těsněním a západkou. Tloušťka tepelné izolace je 50 mm

Půdní výlezy – Oman WS Extra
  • 2
Sleva37%
(1)

Půdní výlez WS Extra

Zateplený půdní výlez s dřevěným rámem. Půdní výlez je vybaven: těsněním a patentovaným zámkem. Tloušťka tepelné izolace je 40 mm. 

Půdní výlezy – Oman WS Polar
Sleva37%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Půdní výlez WS Polar

Zateplený půdní výlez s dřevěným rámem. Půdní výlez je vybaven: dvojitým těsněním a patentovaným zámkem. Tloušťka tepelné izolace je 80 mm.

Půdní výlezy – JAP Horní nádstavec
Sleva30%
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Horní nádstavec se zatepleným víkem

Horní dřevotřískový nádstavec lze dodatečně přídat ke všem stahovacím schodům Lusso.

Půdní výlezy – Fakro Nástavný rám LXN

Nástavný rám LXN komplet

Nástavný rám z borovicového dřeva skvěle ladí se skříní namontovaných půdních schodů a umožňuje esteticky dohotovit stropní otvor. Standartní výška nástavného rámu je 10 cm. 

Půdní výlezy – Fakro Horní kryt LXW
Právě si prohlíží 9 zákazníků

Horní kryt LXW

Horní kryt zabraňuje navátí a nahromadění prachu z podkroví na poklopu a žebříku složených půdních schodů. Zlepšuje termoizolační parametry a těsnící vlastnosti schodů, na kterých je namontován. Výška horního krytu je 20 cm. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.