Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Vytápění

Oheň je nejlepší televize, proto pokud chcete do interiéru svého domu či chaty bezpečně zakomponovat jeho zdroj, jste na nejlepším místě. Krbová kamna na tuhá paliva jsou efektivním vyhřívacím pomocníkem, stejně jako krby vytápějící pomocí elektřiny či plynu. Krom praktické funkce jsou i estetickým prvkem.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější vytápění – Fire Storm Elektrický krb Fire Storm Elegantní elektrický krb G21 Fire Storm se zaobleným sklem a s efektem reálného ohně. Krb má topný výkon od 750 do 1 500 W . Včetně dálkové ovládání, 3 varianty nastavení. 4 499 Kč
2
Nejprodávanější vytápění – Krbová kamna Krbová kamna Troms Praktické a vysoce funkční ocelové kamna s maximálním výkonem 5,0 kW jsou vhodné pro místnosti o velikosti přibližně 83 m3. Spodní část konstrukce obsahuje úložný prostor pro polena. Duální proudění vzduchu je možné regulovat odděleně. 18 990 Kč
Lidovka
Vytápění – Fire Storm
 • Doprava zdarma
8x
Počet variant: 1

Elektrický krb Fire Storm

Elegantní elektrický krb G21 Fire Storm se zaobleným sklem a s efektem reálného ohně. Krb má topný výkon od 750 do 1 500 W . Včetně dálkové ovládání, 3 varianty nastavení.

Cena / výkon
Vytápění – Krbová kamna
4x
Počet variant: 1

Krbová kamna Troms

Praktické a vysoce funkční ocelové kamna s maximálním výkonem 5,0 kW jsou vhodné pro místnosti o velikosti přibližně 83 m3. Spodní část konstrukce obsahuje úložný prostor pro polena. Duální proudění vzduchu je možné regulovat odděleně.

Pro náročné
Vytápění – Cosivista
Počet variant: 1

Plynový krb Cosivista 160

Volně stojící 160 cm široký průhledný plynový krb s výkonem 9,0 kW. Konstrukce je vybavena dvěma velkými skleněnými panely a v případě potřeby lze zadní stěnu zakrýt panelem a umístit u zdi. Výhodou je prostor uvnitř krbu, kde se ukryje až 10 kg plynová lahev.

 

 

Vytápění – Krbová kamna LivinFlame
Počet variant: 1

Krbová kamna Molde

Kompaktní kamna s uhlazenými tvary a velkým průhledem v černé barvě disponují maximálním výkonem 5,0 kW. Vytápěcí schopnost kamen činí až 85 m3. Horní vývod kouřovodu s průměrem 150 mm.

Výkon: 5,0 kW Vytápěcí schopnost: 85 m³ Účinnost: 80 % Průměr kouřovodu: 150 mm Přívod vzduchu: nahoře Zásobník na dřevo: ne
Vytápění – Fire Lofty
 • Doprava zdarma
17x
Počet variant: 1

Elektrický krb Fire Lofty

Elegantní elektrický krb G21 Fire Lofty s efektem reálného ohně, s topným výkonem od 750 do 1 500 W. Včetně dálkového ovládání.

Vytápění – Krbová kamna
5x
Počet variant: 1

Krbová kamna Hordaland

Dvouplášťová kamna s největší stavbou konstrukce a maximálním výkonem 5,15 kW vhodná pro místnosti do 83 m3. Duální proudění vzduchu zajišťuje rovnoměrné zahřívání místnosti. Vestavěna praktická odkládací plocha na polena. 

Vytápění – Ochranný obal na plynový krb Cosivista

Ochranný obal Cosivista

Nepromokavý ochranný kryt na plynový krb vyrobený z PVC materiálu. Odvětráva vlhkost a redukují tvorbu plísní. Speciálně upravený pro venkovní prostředí a použitelný po celý rok.

Vytápění – Krbová kamna LivinFlame
3x
Počet variant: 1

Krbová kamna Alunda

Vysoce účinné kamna s výkonem 9,0 kW vybavena primárním a sekundárním prouděním vzduchu. Jsou schopna vytopit prostor o objemu 130–290 m3. Integrovaný systém zajišťuje, že se na skle neusazují nečistoty a prach.

Vytápění – Cosivista
Počet variant: 1

Plynový krb Cosivista 120

Volně stojící 120 cm široký průhledný plynový krb s výkonem 9,0 kW. Konstrukce je vybavena dvěma velkými skleněnými panely a v případě potřeby lze zadní stěnu zakrýt panelem a umístit u zdi. Obsahuje regulátor s plynovou hadicí, tři keramické polena a lávové kameny.

Vytápění – Krbová kamna
3x
Počet variant: 1

Krbová kamna Nordland

Robustní a rustikální kamna s čistým spalováním a vysokou účinnost disponují maximálním výkonem 9000 W. Vytápěcí schopnost kamen činí 150 m3 a účinnost 83%. Horní vývod kouřovodu s průměrem 150 mm.

 

Vytápění – Krbová kamna
2x
Počet variant: 1

Krbová kamna Otta

Kompaktní kamna s čistým spalováním a vysokou účinnost disponují maximálním výkonem 5,0 kW. Vytápěcí schopnost kamen činí 60 m3 a účinnost 80%. Horní vývod kouřovodu s průměrem 150 mm.

 

Vytápění – Krbová kamna LivinFlame
Počet variant: 1

Krbová kamna Trondheim

Dvouplášťová kamna vyrobena z odolné oceli opatřenou žáruvzdornou barvou mají výkon 7,0 kW a účinnost minimálně 83 %. Vysoká účinnost předurčuje tato kamna do místností 116 m3. Regulaci intenzity plamenů zajišťuje oddělené primární a sekundární proudění vzduchu.

Vytápění – Krbová kamna
3x
Počet variant: 1

Krbová kamna Falun

Robustní rohová kamna v hranatém provedení s maximálním výkonem 9,0 kW a vytápěcí schopností 125 m3. Spodní část pod topeništěm obsahuje zásuvku, kam lze uložit potřebné příslušenství. Konstrukce disponuje praktickým úložným prostorem na polena.

Vytápění – Krbová kamna
Počet variant: 1

Krbová kamna Stavik

Vysoce výkonní a zároveň energeticky úsporná kamna s výkonem 10,0 kW udrží i místnosti okolo 170 m3 úžasně teplé. Obsahují tři nastavitelné ovladače vzduchu a vzduchový systém, který zabraňuje usazování nečistot. Duální proudění vzduchu je možné regulovat odděleně.

Vytápění – krbová zástěna
Počet variant: 1

Krbová zástěna Classic

Černá kovová krbová zástěna se sklopnými bočními zástěnami na ochranu před odletujícími jiskrami o rozměrech 530 x 610 mm

Vytápění – krbová zástěna
Počet variant: 1

Krbová zástěna Round

Půlkruhová černá kovová protipožární clona na ochranu před odletujícími jiskrami o rozměrech 610 x 610 mm.

Vytápění – Cosistove podložka pod krbová kamna
Počet variant: 1

Podlahová deska Safefloor

Kovová ochranná podlahová deska pod krbová kamna. Vhodné jako podložka na dřevěné, laminátové nebo podlahy potažené kobercem.

Vytápění – krbové nářadí

Krbové nářadí Comfort

Krbové nářadí černé 5ks. Tato sada se skládá z držáku, kleští, lopaty, kartáče a pohrabáče.

Vytápění – krbové nářadí

Krbové nářadí Metal

Krbové nářadí nerezové 5ks. Tato sada se skládá z držáku, kleští, lopaty, kartáče a pohrabáče.

Vytápění – Čistící komínová sada pro kamna na dřevo
Počet variant: 1

Čistící komínová sada Clean Dust

Čistící komínová sada pro kamna na dřevo. Nylonový kartáč je vhodný pro spalinové potrubí o průměru 150 mm. Tři metry vinuté pružiny s rukojetí.

Vytápění – komínová roura koleno

Koleno rourové Smoke

Ocelové kouřové koleno s průměrem 150 mm pod úhlem 45 - 90° slouží jako součást svislé části kouřovodu.

Vytápění – komínová roura

Komínová roura Smoke

Ocelová komínová roura určené pro připojení kamen na komín. Vysoce kvalitní provedení ocelového plechu v černé a antracitové barvě s průměrem 150 mm a délkou 500 - 1000 mm. Roura je kompatibilní s kouřovým kolenem a stropní růžici o stejném průměru.

 

Vytápění – nástěnná/stropní růžice

Nástěnná / stropní růžice Steel Rose

Ocelová nástěnná / stropní růžice s vnitřním průměrem 200 milimetrů v černé a antracitové barvě.

Vytápění – Nisbus
Počet variant: 1

Nisbus Connect

Nisbus je vyrobený z pozinkované oceli a používá se k připojení trubky kamen na zděný kamenný komín nebo dvouplášťovou­ trubku.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.