Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Tiskové zprávy

Čas od času zažijeme jako společnost událost přesahující primární prodejní činnost. O významných momentech i netradičních projektech se dozvíte právě tady.

Slavíme úspěch: Fakro

10. října 2022 | Na vědomost se dává, že jsme se stali autorizovaným prodejním kanálem pro zákaznicky oblíbené půdní schody a výlezy značky Fakro. Ano, v našem katalogu už jsou několik let, ale nyní vám můžeme nabídnout i řadu doplňkových služeb.

Rosteme pro Vás – kvalita s názvem Kasi

13. záží 2022 | Prohlubovat náš sortiment tak, aby měl každý možnost výběru spolehlivých a kvalitních produktů z nezaujatého výčtu, byl odjakživa náš záměr. Nedávno jsme se tak rozrostli o věhlasnou kanalizační litinu od největšího českého výrobce těchto produktů, firmy Kasi.

Společně jsme pomohli ukrajinskému lidu

14. dubna 2022 | Když na konci února 2022 obletěla svět zpráva o vstupu invazních vojsk na území Ukrajiny, bylo zřejmé, že se lidé budou zase pro jednou muset spojit ve své solidaritě a ani my jsme v naší společnosti neváhali a začali plánovat, jak a kde pomoci. Tento cíl přirozeně vykrystalizoval z firemních hodnot a názorového konsenzu našeho kolektivu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.