Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby a skleníky již nyní.
0

Ruční vrtačky

Kdekoliv a do čehokoliv. Budete však používat vlastní sílu: kromě výkonu se zaměřte na hmotnost, ergonomii a možnosti úchopu. Pro práci v dosahu elektrických zásuvek doporučujeme zpravidla výkonnější síťové vrtačky, pro menší omezení ty akumulátorové.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 69
Lidovka
Ruční vrtačky – Powerplus POWE10025

Příklepová vrtačka POWE10025

Odlehčená síťová vrtačka s mechanismem příklepu o frekvenci až 48000 bpm ve volnoběhu. Tradiční zubové sklíčidlo s aretací pro pevné zajištění vrtáků a systém plynulé regulace otáček na hlavním spínači pro pohodlný uživatelský zážitek. 

Cena / výkon
Ruční vrtačky – DWT SBM-810 T
  • Doprava zdarma

Příklepová vrtačka SBM-810 T

Výkonná 810 W vrtačka s mechanickým příklepem a robustním zubovým sklíčidlem. Skřín má vyrobenou ze slitiny magnézia pro dlouhou životnost a madlo rukojeti měkčeno technologií SoftGrip s protiskluzovými vlastnostmi.  Přídavná rukojeť a hloubkový doraz v ceně. 

Pro náročné
Ruční vrtačky – AEG BS 18C2 BL LI-402C
  • Doprava zdarma

Aku vrtačka BS 18C2 BL LI-402C

Spolehlivá a kvalitní AEG akumulátorová vrtačka se dvěma vysokokapacitními Li-Ion bateriemi s ochranou proti přetížení. Nadstandarní točivý moment, který lze optimalizovat dle materiálu a typu práce, a bezuhlíkový motor PROFLUX™ pro hladký chod celé obráběcí činnosti.

Ruční vrtačky – Powerplus POWX00425

Aku vrtačka POWX00425

Kvalitně vyrobený a lehký akumulátorový šroubovák a vrtačka v jednom, jenž bude dlouho a dobře sloužit díky dvěma 16 voltovým bateriím s LED ukazatelem míry nabití, ergonomickému tvaru rukojeti a nadstandardně nízké hmotnosti zaručující snadnou manipulaci.

Ruční vrtačky – Powerplus POWX00820

Aku vrtačka POWX00820PLUS

Lehká a odolná akumulátorová vrtačka se sadou 74 ks vrtáků, bitů a příslušenství. Součástí balení jsou i dvě výkonné lithium-iontové baterie a vše je uloženo v praktickém BMC kufru pro pohodlnější přenositelnost a uskladnění.

Ruční vrtačky – Powerplus POWX00825

Aku vrtačka POWX00825PRO

Velká sada dílenského vybavení a spojovacího materiálu s lehkou a výkonnou akumulátorovou vrtačkou se dvěma 20V Li-ion bateriemi. Materiálově a účelově specifické vrtáky a velká sada bitů pro každou opravu a budování v domácnosti, na zahradě či ve stavebních podnicích.

 

 

Ruční vrtačky – Einhell TE-CD 18/2 Li Kit

Aku vrtačka TE-CD 18/2 Li Kit Expert Plus

Jednuduchá a spolehlivá akumulátorová vrtačka a šroubovák s napětím 18 V, dvoustupňovou převodovkou a regulací točivého momentu. V praktickém kufříku s ní najdete i dvě lithium-iontové Power X-change baterie s kapacitou 1,5 Ah a adaptérem pro rychlé dobíjení.

Ruční vrtačky – Scheppach DI1050
  • Doprava zdarma

Příklepová vrtačka DI1050

Přesná a robustní vrtačka s vysokým příkonem 1050 W, se dvěma rychlostními převody a možností regulace otáček i zamknutí chodu. Je vhodnou a kvalitní volbou pro domácí kutily i náročnější řemeslníky, kteří potřebují výkonného a spolehlivého pomocníka.

Ruční vrtačky – Scheppach Scheppach DM850
  • Doprava zdarma

Příklepová vrtačka DM850

Skvělý poměr hmotnost/výkon této vrtačky s funkcí příklepu pro snadné vrtání do betonu i cihel z ní dělá vhodnou volbu pro kutily i kutilky. Kvalitní měděné vinutí v motoru zaručuje dlouhou životnost a maximální sílu.

Ruční vrtačky – Powerplus POWE10035

Příklepová vrtačka POWE10035

Spolehlivá příklepová vrtačka s velkým příkonem 950 W a nižší hmotností. která si nezadá ani s tvrdými materiály. Umístění převodů v hliníkové skříni pro delší životnost a lepší výkon.  Disponuje rychloupínacím sklíčidlem se zámkem pro kvalitní upevnění vrtáků a nástavců.

Ruční vrtačky – Ryobi RPD1010-K
  • Doprava zdarma

Příklepová vrtačka RPD1010-K

Mohutná síla elektromotoru o jmenovitém příkonu 1010 W a úderný systém příklepu s nadstandardní razancí. Technologie GripZone™ pro pevný úchop bez sklouzávání. Správná volba pro všechny, kdo potřebují silnou, výkonnou a kvalitní síťovou vrtačku.

Ruční vrtačky – Ryobi RPD500-G
  • Doprava zdarma

Příklepová vrtačka RPD500-G

Komfortní a lehká vrtačka s příkonem 500 W. Technologie GripZone™ pro pevný úchop a moderní rychloupínací sklíčidlo pro snadnou výměnu vrtáků a nástavců do průměru 13 mm. Přídavné madlo s možností 360° rotace.

Ruční vrtačky – Ryobi RPD680-K
  • Doprava zdarma

Příklepová vrtačka RPD680-K

Ničivá frekvence úderů mechanického příklepu skvěle doplňující kvalitní elektrický motor s příkonem 680 W dělá z této vrtačky vhodnou volbu do domácnosti na menší i větší práce. Technologie GripZone™ pro pevný úchop bez rizika skluzu.

Ruční vrtačky – Ryobi RPD800-K
  • Doprava zdarma

Příklepová vrtačka RPD800-K

Solidní vrtačka s příkonem 800 W a výkonným mechanickým příklepem. Chytrá technologie pro pevný úchop a jednoobjímkové rychlupínací sklíčidlo s mnoha dalšími praktickými vlastnostmi pro kvalitní práci.

Ruční vrtačky – DWT SBM-600

Příklepová vrtačka SBM-600

Praktický a kompaktní nástroj pro vrtání a šroubování o příkonu 600 W pro většinu základních úkonů v domácnosti. Výběr z několika módů vrtání dle specifického materiálu. Přepínatelná mezi vrtáním a vrtáním s příklepem pro beton a zdivo.

Ruční vrtačky – DWT SBM-810 C
  • Doprava zdarma

Příklepová vrtačka SBM-810 C

Výkonná 810 W vrtačka s mechanickým příklepem a rychloupínacím sklíčidlem. Skřín má vyrobenou ze slitiny magnézia pro dlouhou životnost a madlo rukojeti měkčeno technologií SoftGrip s protiskluzovými vlastnostmi.  Přídavná rukojeť a hloubkový doraz v ceně. 

Ruční vrtačky – Powerplus POWXBBOX10

Sada aku vrtačky a oscilační brusky POWXBBOX10

Výhodný komplet akumulátorové vrtačky a oscilační brusky s 20V velkokapacitní lithium-iontovou baterií. Množství doplňků včetně brusných papírů různých gramáží, či přípojnému odsávání prachu. Oba přístroje mají výkonné bezuhlíkové elektromotory.

Ruční vrtačky – Powerplus POWX00435

Aku vrtačka POWX00435

Lehkost a svižnost. Kvalitně vyrobená kompaktní vrtačka se dvěma 20 V akumulátorovými bateriemi pro vysoký výkon a snadnou manipulaci. Ideální pomocník do domácnosti díky jednoduché regulaci rychlosti a točivého momentu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.