Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Skluzavky

Vybíráte skluzavku k rodinné domku nebo zastupujete obec a chystáte nový dětský park, jste na správném místě. Nabízíme kvalitní certifikované dětské skluzavky, plastové pro hobby soukromá využití a laminátové pro veřejné prostory. Kde začít? Například naší nejprodávanější skluzavkou Tera.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější skluzavky –  Buddy toys Skluzavka BOT 2130 Kubu Buddy toys Skluzavka BOT 2130 Kubu Plastová skluzavka vhodná pro děti od 2 let, s délkou skluzu 1,4 m a nosností až 30 kg. Nášlapy schodů jsou opatřeny protiskluznou povrchovou úpravou. Vyztuženo spojnicí pro vyšší stabilitu. 799 Kč
Lidovka
Skluzavky –  Buddy toys Skluzavka BOT 2130 Kubu
3x

Buddy toys Skluzavka BOT 2130 Kubu

Plastová skluzavka vhodná pro děti od 2 let, s délkou skluzu 1,4 m a nosností až 30 kg. Nášlapy schodů jsou opatřeny protiskluznou povrchovou úpravou. Vyztuženo spojnicí pro vyšší stabilitu.

Cena / výkon
Skluzavky –  Keter Plastová skluzavka Boogie Slide
7x

Keter Plastová skluzavka Boogie Slide

Stabilní dětská plastová skluzavka se schůdky a zaoblenými hranami, nosnost až 30 kg. Lehká konstrukce, snadné k rozložení či složení. Vhodné pro děti od 1 do 4 let. Rozměry kluzavky jsou 110 x 72 x 46 cm. 

Pro náročné
Skluzavky –  Bohemit Dětské hřiště Babylon
  • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Bohemit Dětské hřiště Babylon

Skluzavkou opatřená věž z kvalitního českého akátu. Tato dětská atrakce je zpřístupněna pomocí šikmé plošiny s dřevěnými polostupni a je robustně ukotvena do záhlubu. Dopadovou plochu lze řešit kačírkem, či gumovými zatravňovacími dlaždicemi. Certifikováno pro veřejný sektor.

Skluzavky –  Dolu Skluzavka Hot Wheels
1x

Dolu Skluzavka Hot Wheels

Plastová skluzavka v oranžovo-modrém provedení, která je vyrobena z odolného a tvrzeného plastu. Je vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

Skluzavky –  Dolu Skluzavka
2x

Dolu Skluzavka

Skluzavka pro kluky i holky vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Délka skluzu je 115 cm. Vyrobená z kvalitního a odolného materiálu.

Skluzavky –  Smoby KS

Smoby KS

Barevná plastová skluzavka s délkou skluzu 150 cm a integrovaným připojením na zahradní hadici. Je vyrobena z tvrzeného plastu s vysokou odolností vůči UV záření.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.