0

Altány

Zahradní altány jsou architektonickým doplňkem a solitérním společenským místem. Poskytují stinnou plochu, soukromí a prostor pro odpočinek. Konstrukce z vysoce kvalitních materiálů se u typizovaných altánů vyznačují robustností a vysokou odolností. V kategorii najdete také příslušenství, elegantní závěsy a moskitiéry.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější altány – Palram Palermo Zahradní altán Palermo Zahradní altán je vyroben z kvalitních materiálů a díky své krásné antracitové barvě se bude hodit ke každému domu. Skládá se z 6 mm polykarbonátových panelů a robustní hliníkové konstrukce. Lze k němu dokoupit moskitiéru, nebo elegantní závěsy pro větší soukromí. od 26 999 Kč
2
Nejprodávanější altány – Palram Martinique Zahradní altán Martinique Zahradní altán Martinique je vyroben z robustních hliníkových profilů a na zastřešení jsou použity vícevrstvé polykarbonátové panely o síle 6 mm. Altán lemuje integrovaný okap, součástí zastřešení je otvor pro odvod kouře při grilování a háčky pro zavěšení závěsu nebo sítě proti hmyzu. od 36 999 Kč
3
Nejprodávanější altány – Palram Síť proti hmyzu Palermo Síť proti hmyzu Palermo Sada síťoviny Palermo je esteticky přitažlivá a funkční. Umožňuje přirozené proudění vzduchu a zároveň udržuje nechtěný hmyz mimo vnitřní prostor. Sada síťovin byla navržena tak, aby byla kompatibilní s verzí Palermo 3000 a 3600 3 499 Kč 2 998 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 10
Lidovka
Altány – Palram Palermo
  • Doprava zdarma
  • 1
(5)

Zahradní altán Palermo

Zahradní altán je vyroben z kvalitních materiálů a díky své krásné antracitové barvě se bude hodit ke každému domu. Skládá se z 6 mm polykarbonátových panelů a robustní hliníkové konstrukce. Lze k němu dokoupit moskitiéru, nebo elegantní závěsy pro větší soukromí.

Zasklení: polykarbonát Tloušťka zasklení: 6 mm Konstrukce: hliník Střecha: valbová Tvar: profily Kotevní patky: ano
Cena / výkon
Altány – Palram Martinique
  • Doprava zdarma
  • 2
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(4)

Zahradní altán Martinique

Zahradní altán Martinique je vyroben z robustních hliníkových profilů a na zastřešení jsou použity vícevrstvé polykarbonátové panely o síle 6 mm. Altán lemuje integrovaný okap, součástí zastřešení je otvor pro odvod kouře při grilování a háčky pro zavěšení závěsu nebo sítě proti hmyzu.

Zasklení: polykarbonát Tloušťka zasklení: 6 mm Konstrukce: hliník Střecha: valbová Tvar: profily Kotevní patky: ano
Pro náročné
Altány – Scobalit Nakuru

Zahradní altán Savespot Nakuru

Zahradní altán o rozměrech 430 × 430 cm z modřínu s jehlanovou střechou a čtyřmi sloupy 11,5 × 11,5 cm. Jedná se o kvalitní český výrobek.

Zasklení: dřevo Tloušťka zasklení: Konstrukce: dřevo Střecha: jehlanová Tvar: hranol Kotevní patky: ano
Altány – Scobalit Guier

Zahradní altán Savespot Guier

Zahradní altán o rozměrech 560 x 560 cm s jehlanovou střechou na masivních stojkách. Jedná se o kvalitní český výrobek.

Zasklení: dřevo Tloušťka zasklení: Konstrukce: dřevo Střecha: jehlanová Tvar: hranol Kotevní patky: ano
Altány – Scobalit Malbo

Zahradní altán Savespot Malbo

Zahradní altán o rozměrech 340 × 594 cm s valbovou střechou na šesti masivních stojkách. Jedná se o kvalitní český výrobek.

Zasklení: dřevo Tloušťka zasklení: Konstrukce: dřevo Střecha: valbová Tvar: hranol Kotevní patky: ano
Altány – Scobalit Kira

Zahradní altán Savespot Kira

Dřevěný zahradní altán o rozměrech  265 × 365 cm s rovnou střechou a vzpěrnými sloupy 11,5 × 11,5 cm. Jedná se o kvalitní český výrobek.

Zasklení: dřevo Tloušťka zasklení: Konstrukce: dřevo Střecha: rovná Tvar: hranol Kotevní patky: ano
Altány – Palram Závěsy Palermo
Akce

Závěsy Palermo

Set zahradních závěsů pro altány Palermo jsou estetické a funkční a zároveň dodají požadovaný pocit soukromí. Byli navrženy tak aby byli kompatibilní s verzí Palermo 3000 a 3600.

Altány – Palram Martinique
(2)

Závěsy Martinique

Zahradní závěs pro altán Martinique je estetický, funkční a zároveň dodává požadovaný pocit soukromí. 

Altány – Palram Síť proti hmyzu Palermo
  • 3
Sleva14%

Síť proti hmyzu Palermo

Sada síťoviny Palermo je esteticky přitažlivá a funkční. Umožňuje přirozené proudění vzduchu a zároveň udržuje nechtěný hmyz mimo vnitřní prostor. Sada síťovin byla navržena tak, aby byla kompatibilní s verzí Palermo 3000 a 3600

Altány – Palram Martinique
  • Doprava zdarma

Síť proti hmyzu Martinique

Síťovina Martinique je esteticky přitažlivá a funkční. Umožňuje přirozené proudění vzduchu a zároveň udržuje nechtěný hmyz mimo vnitřní prostor.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.