✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Altány

Zahradní altány jsou architektonickým doplňkem a solitérním společenským místem. Poskytují stinnou plochu, soukromí a prostor pro odpočinek. Konstrukce z vysoce kvalitních materiálů se u typizovaných altánů vyznačují robustností a vysokou odolností. Zastřešení je standardně řešeno polykarbonátem různých barev. V kategorii najdete také příslušenství, elegantní závěsy a moskitiéry.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější altány – Palram Martinique Zahradní altán Martinique Zahradní altán Martinique je vyroben z robustních hliníkových profilů a na zastřešení jsou použity vícevrstvé polykarbonátové panely o síle 6 mm. Altán lemuje integrovaný okap, součástí zastřešení je otvor pro odvod kouře při grilování a háčky pro zavěšení závěsu nebo sítě proti hmyzu. od 36 999 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 10
Altány – Palram Palermo
  • Doprava zdarma
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(5)

Zahradní altán Palermo

Zahradní altán je vyroben z kvalitních materiálů a díky své krásné antracitové barvě se bude hodit ke každému domu. Skládá se z 6 mm polykarbonátových panelů a robustní hliníkové konstrukce. Lze k němu dokoupit moskitiéru, nebo elegantní závěsy pro větší soukromí.

Altány – Palram Martinique
  • Doprava zdarma
  • 1
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(4)

Zahradní altán Martinique

Zahradní altán Martinique je vyroben z robustních hliníkových profilů a na zastřešení jsou použity vícevrstvé polykarbonátové panely o síle 6 mm. Altán lemuje integrovaný okap, součástí zastřešení je otvor pro odvod kouře při grilování a háčky pro zavěšení závěsu nebo sítě proti hmyzu.

Altány – Scobalit Guier

Zahradní altán Savespot Guier

Zahradní altán o rozměrech 560 x 560 cm s jehlanovou střechou na masivních stojkách. Jedná se o kvalitní český výrobek.

Altány – Scobalit Nakuru

Zahradní altán Savespot Nakuru

Zahradní altán o rozměrech 430 × 430 cm z modřínu s jehlanovou střechou a čtyřmi sloupy 11,5 × 11,5 cm. Jedná se o kvalitní český výrobek.

Altány – Scobalit Malbo
Právě si prohlíží 1 zákazník

Zahradní altán Savespot Malbo

Zahradní altán o rozměrech 340 × 594 cm s valbovou střechou na šesti masivních stojkách. Jedná se o kvalitní český výrobek.

Altány – Scobalit Kira
Právě si prohlíží 1 zákazník

Zahradní altán Savespot Kira

Dřevěný zahradní altán o rozměrech  265 × 365 cm s rovnou střechou a vzpěrnými sloupy 11,5 × 11,5 cm. Jedná se o kvalitní český výrobek.

Altány – Palram Závěsy Palermo
Akce

Závěsy Palermo

Set zahradních závěsů pro altány Palermo jsou estetické a funkční a zároveň dodají požadovaný pocit soukromí. Byli navrženy tak aby byli kompatibilní s verzí Palermo 3000 a 3600.

Altány – Palram Martinique
(2)

Závěsy Martinique

Zahradní závěs pro altán Martinique je estetický, funkční a zároveň dodává požadovaný pocit soukromí. 

Altány – Palram Síť proti hmyzu Palermo
Sleva14%

Síť proti hmyzu Palermo

Sada síťoviny Palermo je esteticky přitažlivá a funkční. Umožňuje přirozené proudění vzduchu a zároveň udržuje nechtěný hmyz mimo vnitřní prostor. Sada síťovin byla navržena tak, aby byla kompatibilní s verzí Palermo 3000 a 3600

Altány – Palram Martinique
  • Doprava zdarma

Síť proti hmyzu Martinique

Síťovina Martinique je esteticky přitažlivá a funkční. Umožňuje přirozené proudění vzduchu a zároveň udržuje nechtěný hmyz mimo vnitřní prostor.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.