Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Domečky

Dětské domečky konstrukčně vychází z klasických zahradních domků, navíc jsou rozšířeny o typicky dětské prvky. V katalogu najdete domečky vyrobené z tradičních českých jehličnanů, které dodáváme v základním provedení. Kromě dřevěných domečků zde naleznete i barevné domečky z pevného kompozitního materiálu.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější domečky – Teepee Teepee Letní nebe Stan pro děti teepee Letní nebe je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Je vyrobený z kvalitní bavlny a montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a dva polštářky.  1 490 Kč
2
Nejprodávanější domečky – Teepee Teepee Hvězdné sny Stan pro děti Hvězdné sny je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Je vyrobený ze speciálního materiálu, a to z jedinečné látky ponžé. Montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a až tři polštářky. 1 490 Kč
Lidovka
Domečky – Zahradní domek plastový Hot Wheels
5x

Domeček Hot Wheels

Dětský domeček v oranžovo-modrém provedení s motivy Hot Wheels, je vyroben z odolného a netoxického plastu. Díky svému materiálu je lehký, lze ho snadno přemístit po zahradě. Má tři velká okna a otevírací dveře.

Šířka: 104 cm Konstrukce: plast Podlaha: Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Cena / výkon
Domečky – Jack
Počet variant: 1

Pirátský domek Jack

Dětský dřevěný domek vhodný do prostor zahrad a pískovišt s vyjímečným prvkem lodní přídě, která dodává domečku vyjímečný vzhled pirátské lodě. Boční stěny jsou 105 cm vysoké a celková výška činí 150 cm.

Šířka: 125 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 14 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: zakopáním
Pro náročné
Domečky – hřiště MAXI Akce
2x

Domeček Maxi Plus

Zábavní dětský domeček ze smrkového dřeva stojí na osmi stabilních opěrných nohách. Má prostornou zastřešenou terasu a vybaven skluzavkou, dětským telefonem a dalekohledem. Díky svým rozměrům poskytuje dětem velký hrací prostor.

Šířka: 242 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 14 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Domečky – Zahradní domek
4x

Dětský domeček Wonderfold Playhouse

Barevný skládací domeček Wonderfold Playhouse je vhodný i pro nejmenší děti díky jeho kvalitnímu materiálu. Je velmi snadno složitelný a má jednoduchou údržbu. Otevírací vrátka má domeček na obou stranách. 

Konstrukce: plast Podlaha: ne Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Dětský domek Jeff Sleva 25%

Dětský domek Jeff

Dětský domeček ze smrkového dřeva, má dvě okna v bočních stěnách a dveře v čele. Může se pochlubit jednoduchou montáží díky prefabrikovaným palubkám. Domeček je dodáván v přírodním provedení bez chemických úprav.

Šířka: 1,3 m Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: profily Spojení profilů: pero a drážka Tloušťka stěn: 16 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: do země
Domečky – MAXI Akce
6x

Domeček Maxi

Vyvýšený domeček ze smrkového dřeva stojí na osmi nohách pro větší stabilitu. Má dva okna v čele a zastřešenou terasu. Díky své úctyhodné velikosti poskytuje větší prostor. Stěný jsou z prefabrikovaných 14mm panelů a střecha je z dřevotřískových desek.

Šířka: 242 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 14 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Domečky – FUNTIVITY PLAYHOUSE
4x

Dětský domeček Funtivity Playhouse

Univerzální plastový domeček se skluzavkou a schůdky, prolézacím tunelem, funkčními dveřmi a střešním oknem. Jednoduchá montáž a demontáž. Vhodné pro děti od 2 do 6 let. Rozměry celé sestavy: 240 x 104 x 174 cm. 

Podlaha: ne Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Zahradní domek s plotem, plastový
3x

Domeček Dambo

Dětský domeček z odolného plastu s plotem v barevném provedení. Je opatřen okny na třech stěnách a otevírací dvířkou. Ve střeše domečku jsou světlíky.

Šířka: 132 cm Konstrukce: plast Podlaha: ne Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – MINI Akce
1x

Domeček Mini

Dětský domeček ze smrkového dřeva díky svým rozměrům je vhodný i do malých zahrad. Prefabrikované stěnové panely a střecha z desek zajištují jednoduchou montáž. Pro stabilitu domek má pět pevných noh v každém rohu.

Šířka: 153 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 14 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Domečky – hřiště MINI Akce
3x

Domeček Mini Plus

Zahradní dětský domeček ze smrkového dřeva o rozměrech 153 x 153 cm je vhodný do menších zahrad. Pět nosných sloupů 68 x 68 mm zajištují jeho stabilitu. Pro větší zábavu domek je vybaven skluzavkou, dalekohledem a dětským telefonem.

Šířka: 153 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 14 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Domečky – Zahradní domek Dolu s plotem

Domek s plotem

Růžový domeček s motivem jednorožce a fialovým plaňkovým plotem, který vyniká imitací střešních oken 3 ks velkých oken poskytujících dostatek denního světla.

Šířka: 104 cm Konstrukce: plast Podlaha: Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Zahradní domek Buddy toys BOT 1010 Magical
3x

Domeček Gardener

UV odolný plastový domeček, který je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu. Je osazen plastovými dveřmi s otvorem pro poštovní schránku. Okna je možné uzavírat červenými okenicemi.

Šířka: 102 cm Konstrukce: plast Podlaha: Stěny: plastové panely Forma kotvení:
Domečky – Zahradní domek Magical
5x

Domeček Magical

Dětský zahradní domeček s prostornými dveřmi, který je vyroben z kvalitního profilovaného plastu. Má otevírací okenice zavěšené na pantech.

Šířka: 102 cm Konstrukce: plast Podlaha: Stěny: plastové panely Forma kotvení:
Domečky – Zahradní domek dětský plastový modrý
2x

Domeček Party time

Prostorný zahradní domeček vyrobený z kvalitního tvrzeného plastu, který neobsahuje zdraví škodlivé látky. Vhodný pro dětské hry na zahradě i doma.

Šířka: 104 cm Konstrukce: plast Podlaha: Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Zahradní domek Marimex dětský dřevěný Zátiší
3x

Dětský domek Zátiší

Útulný zahradní domek vhodný pro děti od 3 let, který je zhotoven z jedlového dřeva, palubkové výplně a střecha jsou opatřeny UV odolným lazurovacím lakem světle hnědé a červené barvy.

Šířka: 1,18 m Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: profily Spojení profilů: pero a drážka Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Magic Villa Akce
3x

Dětský domeček Magic Villa House

Barevný zahradní domeček pro děti je vyroben z pevného plastu, který zaručují bezpečnost při hře. Je vhodný pro hru venku i v interiéru. Domeček má množství oken což zaručuje prosvětlení a usnadňuje rodičům kontrolu dětí. 

Šířka: 110 cm Konstrukce: plast Podlaha: ne Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Podložka stan s hudbou, míčky a doplňky
3x

Teepee Džungle

Stan s podložkou v kontrastních barvách nabízí rozmanité možnosti aktivit, hudbu a různé doplňky. Hračky jsou přichyceny klipem. Půlměsícový polštář podpoří miminko v poloze na bříšku. Materiály neobsahují žádné toxické látky.

Šířka: 85 cm Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: textil Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: Forma kotvení:
Domečky – Podložka stan s hudbou a doplňky
3x

Teepee Městečko

Dětský stan s podložkou je zábavnou a naučnou pomůckou pro nejmenší děti. Teepee s motivy města nabízí rozmanité možnosti aktivit, hudbu a různé doplňky. Půlměsícový polštář podpoří miminko v poloze na bříšku. Materiály neobsahují žádné toxické látky.

Šířka: 85 cm Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: textil Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: Forma kotvení:
Domečky – Zahradní domek Woody

Zahradní domek Woody

Zahradní domeček s barevným lemováním, který je vyroben z klasické trámové konstrukce s palubkovou výplní. Kování je součástí dodávky. Vhodné pro děti od 3 let.

Šířka: 1,2 m Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: profily Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: do země
Domečky – Teepee
6x

Teepee Hvězdné sny

Stan pro děti Hvězdné sny je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Je vyrobený ze speciálního materiálu, a to z jedinečné látky ponžé. Montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a až tři polštářky.

Šířka: 120 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: ponžé Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Teepee
8x

Teepee Letní nebe

Stan pro děti teepee Letní nebe je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Je vyrobený z kvalitní bavlny a montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a dva polštářky. 

Šířka: 120 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: bavlna Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Teepee Jarní louka
5x

Teepee Jarní louka

Dětský teepee stan Jarní louka ozdoben růžovými kvítky je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Je vyrobený z kvalitního materiálu a montážní tyče stanu jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je také podlážka a dva polštářky. 

Šířka: 120 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: polyester Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – stan Teepee
3x

Teepee Zig Zag

Šestistranný dětský stan teepee Zig Zag je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Je vyrobený z kvalitního materiálu a montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a tři polštářky. 

Šířka: 180 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: polyester Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Hračka stan Teepee Jezerní království
12x

Teepee Jezerní království

Stan teepee Jezerní království je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Je vyrobený ze speciálního materiálu, a to z jedinečné látky ponžé. Montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a až tři polštářky.

Šířka: 120 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: ponžé Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.