0

Domečky

Dřevěné dětské domečky konstrukčně vychází z klasických zahradních domků, navíc jsou rozšířeny o typicky dětské prvky. V katalogu najdete domečky vyrobené z tradičních českých jehličnanů, které dodáváme v základním provedení. Díky tomu si lze domeček dotvořit dle vlastních představ volbou povrchové úpravy a střešní krytiny.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější domečky – Scobalit Domeček Amálka Dětský domeček Amálka Dětský domek Amálka se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 12 600 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 11
Domečky – Scobalit Domeček Štístko
(3)

Dětský domeček Štístko

Dětský domek Štístko je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Amálka
  • 1
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(5)

Dětský domeček Amálka

Dětský domek Amálka se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Ferda

Dětský domeček Ferda

Dětský domek Ferda s plůtkem je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Aladin

Dětský domeček Aladin

Dětský domek Aladin s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Toby
Právě si prohlíží 1 zákazník

Dětský domeček Toby

Vysoký domek Toby s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Felix
(1)

Dětský domeček Felix

Dětský domek Felix s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Harry

Dětský domeček Harry

Dětský domek Harry s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Marii
(1)

Dětský domeček Marii

Prostorný domeček Marii s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Otto
Právě si prohlíží 1 zákazník

Dětský domeček Otto

Dětský domek Otto s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Sam

Dětský domeček Sam

Dětský domek Sam s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Tom
Právě si prohlíží 1 zákazník

Dětský domeček Tom

Dvoupatrový dětský domek Tom je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.