0

Domečky

Dřevěné dětské domečky konstrukčně vychází z klasických zahradních domků, navíc jsou rozšířeny o typicky dětské prvky. V katalogu najdete domečky vyrobené z tradičních českých jehličnanů, které dodáváme v základním provedení. Díky tomu si lze domeček dotvořit dle vlastních představ volbou povrchové úpravy a střešní krytiny.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější domečky – Scobalit Domeček Felix Dětský domeček Felix Dětský domek Felix s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 16 900 Kč
2
Nejprodávanější domečky – Scobalit Domeček Sam Dětský domeček Sam Dětský domek Sam s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 23 800 Kč
3
Nejprodávanější domečky – Scobalit Domeček Amálka Dětský domeček Amálka Dětský domek Amálka se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 13 482 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 14
Domečky – Scobalit Domeček Amálka
  • 3
Právě si prohlíží 1 zákazník
(5)

Dětský domeček Amálka

Dětský domek Amálka se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Ferda

Dětský domeček Ferda

Dětský domek Ferda s plůtkem je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Pirátský domek Jack

Pirátský domek Jack

Dětský dřevěný domek vhodný do prostor zahrad a pískovišt s vyjímečným prvkem lodní přídě, která dodává domečku vyjímečný vzhled pirátské lodě. Boční stěny jsou 105 cm vysoké a celková výška činí 150 cm.

Domečky – Scobalit Domeček Aladin
Právě si prohlíží 1 zákazník

Dětský domeček Aladin

Dětský domek Aladin s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Toby

Dětský domeček Toby

Vysoký domek Toby s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Felix
  • 1
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(2)

Dětský domeček Felix

Dětský domek Felix s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Harry
Právě si prohlíží 1 zákazník

Dětský domeček Harry

Vyvýšený domeček je senzačním doplňkem do každé zahrady a terénu, a díky své konstrukci je dobře vidět. Vyrobený ze smrkového dřeva, které vydrží i vnější nepříznivé vlivy jako déšť nebo sníh.

Domečky – Scobalit Domeček Harry

Dětský domeček Harry

Dětský domek Harry s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Jenny

Dětský domeček Jenny

Menší zahradní dřevěný domek, vyrobený převážně ze smrkového dřeva, které je pevné a pružné zároveň, a vydrží tak vnější nepříznivé vlivy jako déšť nebo sníh. 

Domečky – Scobalit Domeček Marii
(1)

Dětský domeček Marii

Prostorný domeček Marii s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Otto

Dětský domeček Otto

Dětský domek Otto s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Domeček Sam
  • 2

Dětský domeček Sam

Dětský domek Sam s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Smurf

Dětský domeček Smurf

Menší zahradní domeček s nesymetrickou střechou, vyrobený převážně ze smrkového dřeva, kromě pár vyjímek, kde je použito dřevo z borovice. K domečku je možné přikoupit vyvýšenou terasu. 

Domečky – Scobalit Domeček Tom

Dětský domeček Tom

Dvoupatrový dětský domek Tom je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.