Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Domečky

Dětské domečky konstrukčně vychází z klasických zahradních domků, navíc jsou rozšířeny o typicky dětské prvky. V katalogu najdete domečky vyrobené z tradičních českých jehličnanů, které dodáváme v základním provedení. Kromě dřevěných domečků zde naleznete i barevné domečky z pevného kompozitního materiálu.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější domečky – Keter Magic Play House Dětský domeček Magic Play House Pohádkový barevný domeček pro děti vhodný pro hru venku i v interieru. Pevný a kvalitní materiál zaručuje bezpečnost při hře a díky tomu je domeček vhodný i pro nejmenší děti. Snadno sestavitelný a jednoduchá údržba. 2 230 Kč
2
Nejprodávanější domečky – Scobalit Domeček Amálka Dětský domeček Amálka Dětský domek Amálka se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 18 060 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 16
Lidovka
Domečky – Keter Magic Play House
  • Doprava zdarma
  • 1
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(22)

Dětský domeček Magic Play House

Pohádkový barevný domeček pro děti vhodný pro hru venku i v interieru. Pevný a kvalitní materiál zaručuje bezpečnost při hře a díky tomu je domeček vhodný i pro nejmenší děti. Snadno sestavitelný a jednoduchá údržba.

Šířka: 110 cm Konstrukce: plast Podlaha: ne Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Cena / výkon
Domečky – Scobalit Domeček Amálka
  • 2
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(5)

Dětský domeček Amálka

Dětský domek Amálka se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Pro náročné
Domečky – Scobalit Domeček Otto
  • Doprava zdarma
Právě si prohlíží 1 zákazník

Dětský domeček Otto

Dětský domek Otto s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Šířka: 233 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 16 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Domečky – Scobalit Domeček Ferda
Právě si prohlíží 1 zákazník

Dětský domeček Ferda

Dětský domek Ferda s plůtkem je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Pirátský domek Jack
  • Doprava zdarma

Pirátský domek Jack

Dětský dřevěný domek vhodný do prostor zahrad a pískovišt s vyjímečným prvkem lodní přídě, která dodává domečku vyjímečný vzhled pirátské lodě. Boční stěny jsou 105 cm vysoké a celková výška činí 150 cm.

Šířka: 125 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 14 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: zakopáním
Domečky – Keter Zahradní domek
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(3)

Dětský domeček Wonderfold Playhouse

Barevný skládací domeček Wonderfold Playhouse je vhodný i pro nejmenší děti díky jeho kvalitnímu materiálu. Je velmi snadno složitelný a má jednoduchou údržbu. Otevírací vrátka má domeček na obou stranách. 

Konstrukce: plast Podlaha: ne Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Scobalit Domeček Aladin

Dětský domeček Aladin

Dětský domek Aladin s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Keter Dětské hřiště FUNTIVITY PLAYHOUSE

Dětský domek Funtivity Playhouse

Univerzální plastový domek se skluzavkou a schůdky, prolézacím tunelem, funkčními dveřmi a střešním oknem. Jednoduchá montáž a demontáž. Vhodné pro děti od 2 do 6 let. Rozměry celé sestavy: 240 x 104 x 174 cm. 

Podlaha: Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Domečky – Scobalit Domeček Harry
  • Doprava zdarma

Dětský domeček Harry

Dětský domek Harry s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 16 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Domečky – Scobalit Harry

Dětský domeček Harry

Vyvýšený domeček je senzačním doplňkem do každé zahrady a terénu, a díky své konstrukci je dobře vidět. Vyrobený ze smrkového dřeva, které vydrží i vnější nepříznivé vlivy jako déšť nebo sníh.

Domečky – Scobalit Jenny
  • Doprava zdarma

Dětský domeček Jenny

Menší zahradní dřevěný domek, vyrobený převážně ze smrkového dřeva, které je pevné a pružné zároveň, a vydrží tak vnější nepříznivé vlivy jako déšť nebo sníh. 

Šířka: 154 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: zakopáním
Domečky – Scobalit Domeček Marii
(1)

Dětský domeček Marii

Prostorný domeček Marii s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Domečky – Scobalit Smurf
  • Doprava zdarma

Dětský domeček Smurf

Menší zahradní domeček s nesymetrickou střechou, vyrobený převážně ze smrkového dřeva, kromě pár vyjímek, kde je použito dřevo z borovice. K domečku je možné přikoupit vyvýšenou terasu. 

Šířka: 236 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: zakopáním
Domečky – Scobalit Domeček Tom
  • Doprava zdarma
Právě si prohlíží 8 zákazníků

Dětský domeček Tom

Dvoupatrový zahradní dětský domek s asymetrickou sedlovou střechou o rozměru 228 x 258 cm ze smrkového dřeva. Osazen je o jednokřídlové dveře a 4 plexisklové okna. 

Šířka: 258 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 16 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Domečky – Scobalit Domeček Felix
  • Doprava zdarma
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Dětský domeček Felix

Dětský domek Felix s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Šířka: 184 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 16 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Domečky – Keter Magic Villa
(3)

Dětský domeček Magic Villa House

Barevný zahradní domeček pro děti je vyroben z pevného plastu, který zaručují bezpečnost při hře. Je vhodný pro hru venku i v interiéru. Domeček má množství oken což zaručuje prosvětlení a usnadňuje rodičům kontrolu dětí. 

Šířka: 110 cm Konstrukce: plast Podlaha: ne Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.