Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Psí boudy

Vítejte v katalogu psích boud a kotců. U produktů můžeme ručit za odpovídající kvalitu zpracování a trvanlivost materiálů. V nabídce objevíte základní i detailně propracované modely. Kotce vozíme vlastními vozy s garancí bezproblémového doručení. Nevíte si rady s výběrem? Zavolejte nám.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější psí boudy – Scobax Kotec Buddy Scobax Kotec Buddy Komfortní kotec robustní konstrukce, z poloviny zavětrovaný dřevěnými palubkami, s podlahou z hoblovaných prken, střešní bitumenovou krytinou a volitelnou škálou barevných lazur. od 35 990 Kč
2
Nejprodávanější psí boudy – Scobax Psí bouda Novac Scobax Psí bouda Novac Zateplená celodřevěná bouda ze smrkových palubek s izolací minerální vaty o tloušťce 50 mm, vše složeno do sendvičové konstrukce. Impregnace dřeva nátěrem proti škůdcům a houbám, česká výroba, izolace ze všech stran, střešní palubky hoblované. od 8 400 Kč
Lidovka
Psí boudy – Scobax Psí bouda Novac
20x
Počet variant: 5

Scobax Psí bouda Novac

Zateplená celodřevěná bouda ze smrkových palubek s izolací minerální vaty o tloušťce 50 mm, vše složeno do sendvičové konstrukce. Impregnace dřeva nátěrem proti škůdcům a houbám, česká výroba, izolace ze všech stran, střešní palubky hoblované.

Obložení vnitřní: palubky Tloušťka obložení: 12,5 mm Tloušťka zateplení: 50 mm Materiál: minerální vata
Cena / výkon
Psí boudy – Scobax Psí bouda Novac Plus
23x
Počet variant: 5

Scobax Psí bouda Novac Plus

Zateplená dřevěná bouda s možností výběru lakování, terasou a zábranou proti větru. Smrkové palubky v sendvičové konstrukci s polystyrenovou izolací o tloušťce 50 mm, impregnace, dvouvrstvý volitelný barevný nátěr, střecha pokryta kanadským šindelem.

Obložení vnitřní: palubky Tloušťka obložení: 12,5 mm Tloušťka zateplení: 50 mm Materiál: polystyren
Pro náročné
Psí boudy – Bohemit bouda LuckyBoy
3x
Počet variant: 1

Bohemit bouda LuckyBoy

Luxusní dálkově vytápěná psí bouda precizního zpracování s přípravou pro instalaci kamerového systému.

Obložení vnitřní: palubky Tloušťka obložení: 16 mm Tloušťka zateplení: 50 mm Materiál: tvrzený polystyren
Psí boudy – Scobax Psí bouda Marley
Počet variant: 1

Scobax Psí bouda Marley

Zateplená celodřevěná bouda se sedlovou střechou z překládaných smrkových palubek s izolací polystyrenu o tloušťce 30 mm, vše složeno do sendvičové konstrukce. Volba pravého či levéhoo vchodu, česká výroba, izolace stěn, podlahy i střechy.

Obložení vnitřní: sololit Tloušťka obložení: 15 mm Tloušťka zateplení: 30 mm Materiál: polysteren
Psí boudy – Scobax Psí bouda Barney
3x
Počet variant: 3

Scobax Psí bouda Barney

Zateplená celodřevěná bouda ze smrkových palubek s izolací polystyrenu o tloušťce 30 mm, vše složeno do sendvičové konstrukce. Volba pravého či levéhoo vchodu, česká výroba, izolace ze všech stran, střešní palubky hoblované.

Obložení vnitřní: sololit Tloušťka obložení: 15 mm Tloušťka zateplení: 30 mm Materiál: polysteren
Psí boudy – Scobax Kotec Buddy Lou
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 2

Scobax Kotec Buddy Lou

Komfortní kotec robustní konstrukce, zavětrovaný dřevěnými palubkami do L, s podlahou z hoblovaných prken, střešní bitumenovou krytinou a volitelnou škálou barevných lazur.

Tloušťka palubek: 12,5 mm Tloušťka sítě: 4 mm Velikost oka: 50 × 50 mm Krytina: bitumenový pás
Psí boudy – Scobax Kotec Buddy Ully
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 2

Scobax Kotec Buddy Ully

Komfortní kotec robustní konstrukce, s kompletně zavětrovanými bočními stěnami z dřevěných palubek, s podlahou z hoblovaných prken, střešní bitumenovou krytinou a volitelnou škálou barevných lazur.

Tloušťka palubek: 12,5 mm Tloušťka sítě: 4 mm Velikost oka: 50 × 50 mm Krytina: bitumenový pás
Psí boudy – Scobax Kotec Buddy
 • Lze objednat montáž
3x
Počet variant: 2

Scobax Kotec Buddy

Komfortní kotec robustní konstrukce, z poloviny zavětrovaný dřevěnými palubkami, s podlahou z hoblovaných prken, střešní bitumenovou krytinou a volitelnou škálou barevných lazur.

Tloušťka palubek: 12,5 mm Tloušťka sítě: 4 mm Velikost oka: 50 × 50 mm Krytina: bitumenový pás
Psí boudy – Curver Psí bouda Dog House
4x
Počet variant: 1

Curver Psí bouda Dog House

Plastová psí bouda je vhodná do interiéru i exteriéru, poskytne vašemu čtyřnohému miláčkovi bezpečí, teplo a závětří, má zvýšenou podlahu, spolehlivě odolá vytížení i veškerým atmosférickým vlivům, ušetří čas s údržbou. Polypropylen. Tmavá a světle šedá.

Psí boudy – Bohemit Agility překážka Slalom
Počet variant: 1

Bohemit Agility překážka Slalom

Výcvikové slalomové stanoviště k tréninku psů z houževnatého českého akátu s přirozeně vysokou odolností a dlouhou životností. Impregnace kulatin hygienicky nezávadnou lazurou. Stabilní instalace do záhlubu v zemi. 

Psí boudy – Bohemit Psí trenažér Stromex
Počet variant: 1

Bohemit Psí trenažér Stromex

Multifunkční prvek pro psi vyrobený z českého akátového dřeva. Robustní kosntrukce s lany pro přetahování a háky k uvázání vodítka. Přirozená impregnace a odolnost akátu je doplněna hygienicky nezávadnou lazurou pro dlouhou životnost. 

Psí boudy – Bohemit Agility překážka Cheops
Počet variant: 1

Bohemit Agility překážka Cheops

Psí překážka ve tvaru písmene A zhotovená ze dvou masivních pilířů z českého akátového dřeva a pochozí plošiny z voděodolné protiskluzové překližky. Praktické příčné stupnice. Hygienicky nezávadná impregnační lazura. Vyrobeno v České Republice

Psí boudy – G21 Kotec 572
 • Doprava zdarma
3x
Počet variant: 1

G21 Kotec 572

Prostorný a bytelný kotec pro psy z pozinkované oceli a mříží s šedým práškovým nástřikem. Má vyspádovanou střechou a jednokřídlé dveře s panty a petličkou.

Tloušťka stěn: 1,0 mm Tloušťka sítě: 0,30 mm Velikost oka: 40 × 40 mm Krytina:
Psí boudy – Bohemit Agility překážka Blanka
Počet variant: 1

Bohemit Agility překážka Blanka

Dřevěný tunel určený k výcviku psů a na závody agility. Masivní pilíře z českého akátu zabudované do země. Pevná hliníková kruhová konstrukce olemovaná smrkovými latěmi. Středové okénko k možným trikům. Vyrobeno v České Republice. 

Psí boudy – Bohemit Agility překážka Lávka
Počet variant: 1

Bohemit Agility překážka Lávka

Dřevěná lávka pro výcvik psů a závody agility. Robustní pilíře z českého akátu tvořící nosnou konstrukci jsou obroušeny a impregnovány pro dlouhou životnost. Pochozí plocha vytvořena z voděodolné  protiskluzové překližky. Nerezový, či pozinkovaný spojovací materiál.

Psí boudy – G21 Kotec 886
 • Doprava zdarma
3x
Počet variant: 1

G21 Kotec 886

Dvoumístný variabilní kotec pro psy z pozinkované oceli a mříží s šedým práškovým nástřikem. Má vyspádovanou střechou a jednokřídlé dveře s panty a petličkou.

 

Tloušťka stěn: 1,0 mm Tloušťka sítě: 0,30 mm Velikost oka: 40 × 40 mm Krytina:
Psí boudy – Curver Pelíšek Knit
6x
Počet variant: 1

Curver Pelíšek Knit

Univerzální 2patrový pelíšek pro kočky a menší psy, 2 odnímatelné podušky ve vnitřním prostoru a v horní části pelíšku, údržba nezabere tolik času a ani námahy, vnější pletená textura potěší každou kočku kvůli možnosti značení drápky. Cappuccinová barva.

Psí boudy – Curver Pelíšek Bunkbed
Počet variant: 1

Curver Pelíšek Bunkbed

Přepravka a 2patrový pelíšek pro kočky a menší psy, odnímatelná horní část, 2 měkké polštáře se sundavacím potahem pro snadné čištění a praní, povrch stačí otřít vlhkým hadříkem – údržba nezabere tolik času a ani námahy. Plast. Cappuccinová a modrá barva.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.