Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Zárubně

Skryté neboli neviditelné zárubně jsou v interiéru velmi žádané pro jejich minimalistický vzhled. Jedná se o zárubně v jedné rovině s příčkou, které umožní dveřím se stěnou přesně lícovat. Bezobložkové zárubně splňují požadavky moderní společnosti na estetičnost i praktičnost. Využití najdou jak v soukromých, tak i v komerčních prostorech.

Číst dále Skrýt
Zárubně –  Ermetika xREVERx
1x
Počet variant: 4

Ermetika xREVERx

Variabilní systém skrytých zárubní pro polodrážkové dveře 30/40 kombinující všestrannost a estetiku v jednom efektivním řešení. Možnost změny směru otevírání směrem dovnitř nebo ven a způsob otevírání zprava nebo zleva. Lze přizpůsobit pro jakýkoliv typ stěny, zděné i sádrokartonové.

Typ pouzdra: bezobložkové Materiál příčky: sádrokartón, zdivo Šířka čistého průchodu: 600 – 900 mm Výška čistého průchodu: 1970 mm Materiál pouzdra: hliník Tloušťka hotové příčky: 44 mm Typ: jednokřídlé Tichý doraz:
Zárubně –  Ermetika xREVERx
Počet variant: 3

Ermetika xREVERx

Variabilní systém skrytých zárubní s polodrážkovými dveřmi 30/40 kombinující všestrannost a estetiku v jednom efektivním řešení. Možnost změny směru otevírání směrem dovnitř nebo ven a způsob otevírání zprava nebo zleva. Lze přizpůsobit pro jakýkoliv typ stěny, zděné i sádrokartonové.

Typ pouzdra: bezobložkové Materiál příčky: sádrokartón, zdivo Šířka čistého průchodu: 600 – 800 mm Výška čistého průchodu: 1970 mm Materiál pouzdra: hliník Tloušťka hotové příčky: 44 mm Typ: jednokřídlé Tichý doraz:

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.