Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Obrubníky

Vytváření záhonů, ohraničení chodníků a nejrůznějších cestiček, které vás provádí zahradou. Pro tyto řešení jsou vhodné zahradní obrubníky. Naleznete zde obrubníky neviditelné, záhonové obrubníky i palisády. Ke všem produktům zde naleznete také originální příslušenství.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější obrubníky – Amispol Skrytý obrubník Amispol Skrytý obrubník Vysoce flexibilní skrytý obrubník slouží k rychlému řešení, jak od sebe oddělit různé plochy na zahradě. Splňuje vysoké normy pro mechanickou pevnost, rázovou pevnost a tahové vlastnosti. Zaručuje životnost minimálně 30 let při uložení v zemi. od 454 Kč
2
Nejprodávanější obrubníky – Neviditelný obrubník GT Neviditelný obrubník GT Neviditelný obrubník vhodný pro rozdělení zahradních ploch nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby. od 29,30 Kč
3
Nejprodávanější obrubníky – Gutta Guttagarden Gutta Guttagarden Neviditelný obrubník pro decentní ohraničení trávníku nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby. od 31,10 Kč
4
Nejprodávanější obrubníky – Scobax Smartline Scobax Smartline Vysoce variabilní obrubník vyrobený z UV stabilizovaného polypropylenu. Speciální konstrukci s kloubovým spojem je možné nainstalovat v rozmezí 90° - 135°. Vybavený integrovanou pojezdovou plochou a hroty pro pevné ukotvení. 31,90 Kč
5
Nejprodávanější obrubníky – Kotvící hřeby GT Kotvící hřeby GT Univerzální kotvící hřeby z pevného plastu pro instalaci neviditelných obrubníků GT. Dostupný ve 2 velikostech. 5,00 Kč
6
Nejprodávanější obrubníky – Covernit Covergarden Covernit Covergarden Plastový obrubník pro neviditelný přechod mezi dvěma povrchy. Snadná instalace s originálními kotvícími hřeby.. od 33,90 Kč
7
Nejprodávanější obrubníky – Gutta Kotviace klince Guttagarden Gutta Kotviace klince Guttagarden Originální kotvící hřeby pro fixaci plastových obrubníků. Doporučujeme použít 3 hřeby na jeden metr délky neviditelného obrubníku Guttagarden. od 4,70 Kč
8
Nejprodávanější obrubníky – Plastový obrubník Bradas Plastový obrubník Bradas Neviditelný obrubník pro decentní ohraničení trávníku nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby. sleva 42,50 Kč od 42,40 Kč
9
Nejprodávanější obrubníky – Kovové kotvící hřeby Scobax Kovové kotvící hřeby Scobax Originální kotvící hřeby pro fixaci neviditelných obrubníků GT a Guttagarden. Doporučujeme použít 3 hřeby na jeden plastový obrubník o délce jednoho metru. 10,90 Kč
10
Nejprodávanější obrubníky – Covernit Covergarden Stone Covernit Covergarden Stone Zahradní obrubník Covergarden Stone je palisádový obrubník vyrobený z pružného a odolného plastu. Slouží k ohraničení záhonů nebo jiných zahradních struktur. Díky ohebnosti a odolnosti jej lze libovolně ohýbat, tvarovat a kombinovat. 188 Kč / bal
Lidovka
Obrubníky – Scobax Florange
10x

Scobax Florange

Modulární palisáda s výškou 26 cm vyrobená z odolného UV stabilizovaného polypropylenu. Kloubový spoj s uhlem rozpětí 90° - 135° zvyšuje variabilitu použití a urychluje instalaci. Obsahuje integrovaný pojezd a čtyři kotvící hroty.

Výška: 180 mm Délka: 1,00 m Délka segmentu: 0,25 m Šířka: 110 mm
Cena / výkon
Obrubníky – Scobax Smartline
51x

Scobax Smartline

Vysoce variabilní obrubník vyrobený z UV stabilizovaného polypropylenu. Speciální konstrukci s kloubovým spojem je možné nainstalovat v rozmezí 90° - 135°. Vybavený integrovanou pojezdovou plochou a hroty pro pevné ukotvení.

Výška: 110 mm Délka: 5,00 m Délka segmentu: 0,25 m Šířka: 70 mm
Pro náročné
Obrubníky – Amispol Skrytý obrubník
48x

Amispol Skrytý obrubník

Vysoce flexibilní skrytý obrubník slouží k rychlému řešení, jak od sebe oddělit různé plochy na zahradě. Splňuje vysoké normy pro mechanickou pevnost, rázovou pevnost a tahové vlastnosti. Zaručuje životnost minimálně 30 let při uložení v zemi.

Výška: 125 – 170 mm Délka: 8,00 – 25,00 m Délka segmentu: 8,00 – 25,00 m Šířka:
Obrubníky – Scobax Archiline
2x

Scobax Archiline

Pozinkovaný zahradní obrubník tloušťky 0,7 mm pro tzv. neviditelné ohraničení trávníku nebo zakončení zatravňovacích tvárnic Guttagarden a okrajů zámkové dlažby.

Výška: 140 mm Délka: 1,00 m Délka segmentu: 1,00 m Šířka:
Obrubníky – Neviditelný obrubník GT
30x

Neviditelný obrubník GT

Neviditelný obrubník vhodný pro rozdělení zahradních ploch nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby.

Výška: 45 – 100 mm Délka: 1,00 m Délka segmentu: 1,00 m Šířka:
Obrubníky – Covernit Covergarden Corner

Covernit Covergarden Corner

Unikátní neviditelný obrubník, s kterým je možné tvořit vnější i vnitřní rohy. Snadná instalace s originálními kotvícími hřeby

Výška: 55 mm Délka: 1,00 m Délka segmentu: 1,00 m Šířka:
Obrubníky – Scobax Inviline
10x

Scobax Inviline

Profesionální obrubník pro architektonické studie. Neviditelný obrubník pro decentní ohraničení trávníku nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby.

Výška: 45 – 100 mm Délka: 1,00 m Délka segmentu: 1,00 m Šířka:
Obrubníky – Covernit Covergarden
1x

Covernit Covergarden

Plastový obrubník pro neviditelný přechod mezi dvěma povrchy. Snadná instalace s originálními kotvícími hřeby..

Výška: 45 – 80 mm Délka: 1,00 m Délka segmentu: 1,00 m Šířka:
Obrubníky – Gardenplast Zahradní obrubník Rattan palisade
3x

Gardenplast Zahradní obrubník Rattan palisade

Zahradní obrubník Rattan palisade je stylový zahradní obrubník pro ohraničení záhonů či jiných zahradních struktur. Vyznačuje se vysokou pevností.

Výška: 95 mm Délka: 2,40 m Délka segmentu: 0,80 m Šířka:
Obrubníky – Gutta Guttagarden
68x

Gutta Guttagarden

Neviditelný obrubník pro decentní ohraničení trávníku nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby.

Výška: 45 – 80 mm Délka: 1,00 m Délka segmentu: 1,00 m Šířka: 80 mm
Obrubníky – Prosperplast Happy grass

Prosperplast Happy grass

Vhodný pomocník pro ohraničení záhonů a chodníků, vyrobený z kvalitního plastu s vysokou odolností vůči UV záření. Balení obsahuje celkem segmentů.

Výška: 40 mm Délka: 3,10 m Délka segmentu: 0,13 m Šířka:
Obrubníky – Gutta Gummy Smooth
2x

Gutta Gummy Smooth

Gumový obrubník je ideálním doplňkem pro dětská hřiště, brání vážným zraněním při pádu.

Délka: 1,00 m Délka segmentu: 1,00 m Výška: 250 mm Šířka: 40 mm
Obrubníky – Gutta Guttagarden Smart
2x

Gutta Guttagarden Smart

Zahradní obrubník s pojezdem pro ohraničení záhonů a jiných zahradních struktur. Integrovaná pojezdová plocha pro zahradní sekačku.

Výška: 110 mm Délka: 0,25 m Délka segmentu: 0,25 m Šířka: 70 mm
Obrubníky – Grate Garden Diamond
4x

Grate Garden Diamond

Profesionální a první obrubník na světě s českým patentem, který umožňuje zavlažování. Krom klasického oddělování trávníku od záhonů je ideálním řešením na zavlažování okrasných nebo zeleninových záhonů, skleníků a menších travnatých prostor.

Výška: 110 mm Délka: 6,00 – 12,00 m Délka segmentu: 6,00 – 12,00 m Šířka:
Obrubníky – Plastový obrubník Bradas
 • sleva
12x

Plastový obrubník Bradas

Neviditelný obrubník pro decentní ohraničení trávníku nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby.

Výška: 45 – 80 mm Délka: 1,00 m Délka segmentu: 1,00 m Šířka: 80 mm
Obrubníky – Gutta Gummy Sharp

Gutta Gummy Sharp

Gumový nájezdový obrubník je ideálním doplňkem pro dětská hřiště. Flexibilní gumový obrubník brání vážným zraněním při pádu. Nájezdový obrubník se používá k pozvolnému přechodu z podkladu na gumovou dlažbu.

Délka: 1,00 m Délka segmentu: 1,00 m Výška: 250 mm Šířka: 10 – 40 mm
Obrubníky – Covernit Invisible

Covernit Invisible

Slouží pro oddělení zahradních ploch jako je tráva, mulčovací kůra, štěrk nebo chodník, ale také jako zakončení okrajů zámkové a zatravňovací dlažby. Disponuje snadnou instalací a kvalitním zpracováním.

Výška: 140 mm Délka: 1,00 m Délka segmentu: 1,00 m
Obrubníky – Covernit Covergarden Rattan

Covernit Covergarden Rattan

Zahradní palisáda je vyrobena z pružného a odolného plastu. Slouží k ohraničení záhonů nebo jiných zahradních struktur. Palisáda je dlouhá 800 mm a její celková výška je 200 mm, pohledová část je vysoká 95 mm.

Výška: 95 mm Délka: 2,40 m Délka segmentu: 0,80 m Šířka:
Obrubníky – Covernit Covergarden Stone

Covernit Covergarden Stone

Zahradní obrubník Covergarden Stone je palisádový obrubník vyrobený z pružného a odolného plastu. Slouží k ohraničení záhonů nebo jiných zahradních struktur. Díky ohebnosti a odolnosti jej lze libovolně ohýbat, tvarovat a kombinovat.

Výška: 95 mm Délka: 2,37 m Délka segmentu: 0,79 m Šířka:
Obrubníky – Grate Garden Diamond Junior
2x

Grate Garden Diamond Junior

Menší ekonomická verze zahradního obrubníku Garden, která slouží pro profesionální oddělení trávníku od okrasných záhonů, zpevněných cest, ale i pro ohraničení solitérů v zahradě nebo parku.

Výška: 100 mm Délka: 6,00 – 12,00 m Délka segmentu: 6,00 – 12,00 m Šířka:
Obrubníky – Scobax Silverline

Scobax Silverline

Ohraničuje záhony nebo zelenou plochu od ostatních ploch. Vyrobeno z oceli. Lišta je pevná a lze vytvařet i obloukové obrubníky.

Výška: 165 mm Délka: 1,50 m Délka segmentu: 1,50 m Šířka:
Obrubníky – Lanit Plast Garden Junior

Lanit Plast Garden Junior

Menší ekonomická verze zahradního běžného obrubníku Garden. Plastový obrubník slouží pro rychlé a jednoduché oddělení trávníku od záhonů. K dispozici o délce 6 až 12 m v černé, hnědé a zelené barvě.

Výška: 97 mm Délka: 6,0 – 12,0 m Délka segmentu: 6,0 – 12,0 m Šířka:
Obrubníky – OEM Border

OEM Border

Skrytý obrubník určený k oddělení záhonů a zahradních cestiček. Je vyrobený z pružného a odolného materiálu v černé barvě.

Délka: 4,80 m Délka segmentu: 4,80 m Šířka: 45 mm
Obrubníky – Covernit Smart

Covernit Smart

Flexibilní zahradní plastový obrubník sloužící k oddělení různých materiálů. Praktické balení 10 m obrubníku včetně kotvících hřebů. Vyroben z recyklovaného plastu, odolný UV záření i povětrnostním vlivům.

Výška: 50 mm Délka: 10,00 m Délka segmentu: 10,00 m Šířka:

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.

Používáme sušenky

Díky sušenkám Vám e-shop maximálně zjednoduší prohlížení. Jejich bezpečné užití jedním klikem odsouhlasíte.

Podrobné nastavení

Maximálně pohodlné prohlížení na míru. To díky sušenkám dokážeme zařídit. Košík si bude pamatovat váš nákup, bez odhlášení vám nehrozí otravné zadávání údajů a zobrazovat se vám bude jen relevantní obsah. O co se s námi podělíte je zcela ve Vaší režii, vše bude ale v maximálním bezpečí.

Nezbytná data pro správné fungování stránky, která musí být vždy povolena.

Pomáhají nám pochopit, co by vás mohlo zajímat, na čem naše stránky prohlížíte, co nám na webu nefunguje a podobně.

Umožňují zobrazovat vám vhodný obsah na základě produktů, článků a stránek, které jste u nás navštívili.

Díky nim uvidíte na reklamních místech u nás a na jiných sítích to, co by vás mohlo zajímat a nikoliv nemístné, náhodné kampaně.