Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Záhony

V této kategorii najdete klasické vysoké záhony, i sofistikovanější modifikovatelná řešení. Při výběru rozhodují především vlastní preference, od volby materiálu, možnosti zapuštění, výšky konstrukce, požadovaného objemu pro substrát až po řešení dna. Nevybrali jste si? Podívejte se také do sekce zahradních truhlíků.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější záhony – Biohort Belvedere Biohort Belvedere Odolný a stabilní vyvýšený záhon s dvojitou podlážkou a speciální konstrukci s profily dutých komor bez viditelných šroubových spojů. Mezipodlážka snižuje objem zeminy, šetří drahý výplňový materiál a čas. Na úzké straně záhonu je připravený otvor zavlažovací hadici. od 9 099 Kč
2
Nejprodávanější záhony – G21 Vyvýšený záhon Crop G21 Vyvýšený záhon Crop Bezúdržbový vyvýšený záhon s výškami 27 a 54 cm je vyroben z ekologicky kompozitního materiálu. Praktický záhon od české značky vyniká svou odolností, stálobarevností, dlouhou životností a snadnou montáží. Záhon nemá dno. od 2 620 Kč
3
Nejprodávanější záhony – Biohort Vyvýšený záhon Hochbeet Biohort Vyvýšený záhon Hochbeet Inteligentní vyvýšený záhon renomované rakouské výroby v elegantním kabátu. Integrovaná ochrana proti hlodavcům, posuvné boční stěny pro snadné vyprazdňování, otvory pro zavlažovací hadici a široká škála volitelného příslušenství pro maximalizaci komfortu užívání. od 11 399 Kč
4
Nejprodávanější záhony – Scobax Vyvýšený záhon Jarus Scobax Vyvýšený záhon Jarus Praktický vyvýšený záhon vyniká nad konkurencí konstrukcí z žárově zinkované oceli a zalamovanými stěnami o tloušťce plechu 0,5 mm. Univerzální záhon je vhodný do skleníků a otevřeného prostoru zahrady. Montáž a kotvení se provádí pomocí ocelových týčí délkou 42 cm. od 1 404 Kč
5
Nejprodávanější záhony – Juwel záhon Juwel záhon Modulární plastový záhon složení ze 12-ti plastových kamenů ve dvou řadách. Záhon má výšku 40 cm. Možné rozšíření dalšími patry. Vyrobený z plastu. 7 375 Kč 6 831 Kč
6
Nejprodávanější záhony – Biohort Mezipodlaha Hochbeet Biohort Mezipodlaha Hochbeet Snižuje obsah zeminy, díky čemuž šetří množství užitého výplňového materiálu. Při montáži se jednoduše zavěsí na druhou lištu od shora. od 1 599 Kč
Lidovka
Záhony – Scobax záhon
2x

Scobax záhon

Záhon s vnitřní geotextilií, z borovicového dřeva, rozdělený na čtyři segmenty. Záhon má vnější výšku 20 cm. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Cena / výkon
Záhony – G21 Vyvýšený záhon Crop
3x

G21 Vyvýšený záhon Crop

Bezúdržbový vyvýšený záhon s výškami 27 a 54 cm je vyroben z ekologicky kompozitního materiálu. Praktický záhon od české značky vyniká svou odolností, stálobarevností, dlouhou životností a snadnou montáží. Záhon nemá dno.

Pro náročné
Záhony – Biohort Belvedere
 • Doprava zdarma
 • Super odolné
6x

Biohort Belvedere

Odolný a stabilní vyvýšený záhon s dvojitou podlážkou a speciální konstrukci s profily dutých komor bez viditelných šroubových spojů. Mezipodlážka snižuje objem zeminy, šetří drahý výplňový materiál a čas. Na úzké straně záhonu je připravený otvor zavlažovací hadici.

Záhony – Gutta Vyvýšený záhon
4x

Gutta Vyvýšený záhon

Robustní elegantní vyvýšený záhon z masivních pozinkovaných profilů. Velmi jednoduchá montáž. Rozměry jsou 75 × 150 × 30 cm.

Záhony – Scobax záhon
3x

Scobax záhon

Německý dřevěný záhon z borovice douglasky o tloušťce profilů 20 mm, ochrana vnějších rohů zajištěna hliníkovou lištou. Přírodní provedení, vnitřek je vystlán plastovou folií. Před použitím nutné ošetřit.

Záhony – Lanit Plast Vyvýšený záhon Snail Sleva 19%
1x

Lanit Plast Vyvýšený záhon Snail

Moderní galvanicky pozinkovaný záhon vybavený speciálním okrajovým lemem proti slimákům. Čtvercový vyvýšený záhon Snail má rozměry 100 x 100 x 76 cm.

Záhony – Gutta záhon Elevada
 • Novinka

Gutta záhon Elevada

Vyvýšený záhon se stabilní a odolná konstrukci se sloupky z práškově lakovaného hliníku v antracitové barvě. Stěny z WPC prken jsou odolné vůči vlhkosti, plísním, mechům a houbám. Rozměry záhonu jsou 202 × 80 × 75 cm s objemem až 1000 l.

Záhony – Juwel záhon Akce
4x

Juwel záhon

Záhon rakouské výroby chráněný průsvitným polypropylénovým krytem. Možné rozšíření dalšími patry. Záhon má výšku 52 cm. Vyrobený z plastu.

Záhony – Scobax Stolní záhon SOZA

Scobax Stolní záhon SOZA

Stolní záhon je určen do míst, kde není možné vytvořit klasický záhon.

Záhony – Juwel záhon Akce
3x

Juwel záhon

Modulární plastový záhon složení ze 12-ti plastových kamenů ve dvou řadách. Záhon má výšku 40 cm. Možné rozšíření dalšími patry. Vyrobený z plastu.

Záhony – Scobax Vyvýšený záhon Log Cabin
 • Veřejné prostory
3x

Scobax Vyvýšený záhon Log Cabin

Robustní vyvýšený záhon české výroby o výšce 43,5 cm. Obdélníková konstrukce je vyrobená z certifikované probírkové tyčoviny. Všechny dřevěné časti záhonu jsou tlakově impregnované.

Záhony – Scobax záhon Valenta
2x

Scobax záhon Valenta

Vysoký a lehký záhon z odolného hliníku je ošetřen práškovým nástřikem, materiál zajišťuje dlouhodobou životnost a nepotřebuje žádnou údržbu. Výška bezedného záhonu 90 cm usnadňuje práci pří pěstování a dovoluje vrstvit přímo v záhonu.

Záhony – Lanit Plast záhon Raised bed Sleva 41%

Lanit Plast záhon Raised bed

Ocelový pozinkovaný stolní záhon o rozměrech 0,98 x 0,80 x 0,38 m vhodný na zahrady.

Záhony – Scobax Stolní záhon Solid Mini Sleva 21%

Scobax Stolní záhon Solid Mini

Záhon vyrobený z masivního borovicového dřeva. Záhon má vnější výšku 77 cm. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Záhony – Biohort Vyvýšený záhon Hochbeet
 • Doprava zdarma
5x

Biohort Vyvýšený záhon Hochbeet

Inteligentní vyvýšený záhon renomované rakouské výroby v elegantním kabátu. Integrovaná ochrana proti hlodavcům, posuvné boční stěny pro snadné vyprazdňování, otvory pro zavlažovací hadici a široká škála volitelného příslušenství pro maximalizaci komfortu užívání.

Záhony – Juwel Vyvýšený záhon Timber Balcony Sleva 15%
1x

Juwel Vyvýšený záhon Timber Balcony

Modulární záhon z recyklovatelného polyethylenu s nastavitelnou výškou vhodný do interiéru i exteriéru. Standardní výška stěny je 40 cm (může být 60 až 80 cm).

Záhony – Biohort Belvedere
 • Doprava zdarma
 • Super odolné
1x

Biohort Belvedere

Rohový vyvýšený záhon s dvojitou podlážkou a speciální konstrukci s profily dutých komor bez viditelných šroubových spojů. Mezipodlážka snižuje objem zeminy, šetří drahý výplňový materiál a čas. Na úzké straně záhonu je připravený otvor zavlažovací hadici.

Záhony – Scobax Vyvýšený záhon Karibu
2x

Scobax Vyvýšený záhon Karibu

Robustní dřevěný záhon německé kvality ze silných smrkových profilů ve třech barevných provedeních, uvnitř vystlán plastovou folií. Připraven k okamžitému použití.

Záhony – Scobax Stolní záhon Natur
1x

Scobax Stolní záhon Natur

Smrkový záhon německé kvality s praktickou poličkou vyroben z dřevěných profilů tloušťky 19 mm. Provedení v přírodním dřevě, před prvním použitím nutné ošetřit, vnitřek vystlán plastovou fólií.

Záhony – Scobax Vyvýšený záhon Solid Sleva 15%
1x

Scobax Vyvýšený záhon Solid

Masivní záhon z borovicového dřeva s vysokým vnitřním objemem. Záhon má vnější výšku 77 cm. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Záhony – Scobax záhon

Scobax záhon

Čtvercový záhon s vnitřní geotextilií, z borovicového dřeva, rozdělený na devět segmentů. Záhon má vnější výšku 25 cm. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Záhony – Scobax Potting 10
2x

Scobax Potting 10

Jednoduchý rustikální vyvýšený záhon s vnitřrní geotextilií, z impregnovaného borovicového dřeva, rozdělený na 3 segmenty. Dřevo je ošetřeno tlakovou impregnací proti plísni. Záhon Potting 10 má vnější výšku 60 cm a je bezedný.

Záhony – Keter Vyvýšený záhon Sequoia Duotech
5x

Keter Vyvýšený záhon Sequoia Duotech

Samozavlažovací nízkoúdržbový vyvýšený záhon vyroben z inovativního a velmi materiálu DUOTECH™ z umělé pryskyřice v dřevěném designu. Má nízkou hmotnost a je vysoce odolný vůči nepříznivému počasí. 

Záhony – Scobax Kaskádový záhon Step

Scobax Kaskádový záhon Step

Patrový záhon s vnitřní geotextilií, nabízí perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin. Záhon má vnější výšku 40 cm. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.