Vážení zákazníci, přichází nárůst cen konstrukčních materiálů. Využijte možnost pořízení skleníků, pergol a zahradních domků za rozumné částky a ušetřete.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Pohovky

Počet hlavních produktů:6
Pohovky –  California
5x

Pohovka California

Dvoumístná sedačka v imitaci přírodního ratanu. Skvěle se doplňuje s dalšími produkty řady Keter California. Důmyslná technologie zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž. 

Pohovky –  California
8x

Pohovka California Max

Trojmístná sedačka v imitaci přírodního ratanu. Skvěle se doplňuje s dalšími produkty řady Keter California. Důmyslná technologie zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž. 

Pohovky –  Corfu love seat max třísedačková pohovka hnědá
3x

Pohovka Corfu Max

Trojmístná pohovka v imitaci přírodního ratanu s odnímatelnými podsedáky. Ideální do každé zahrady, pergoly či balkonu. Důmyslná technologie zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž.

Pohovky –  Corfu love seat dvousedačka cappucccino
3x

Pohovka Corfu

Dvoumístná venkovní pohovka v provedení imitace příroního ratanu, vyrobená z umělé pryskyřice. Skvěle se kombinuje s dalšími produkty z řady Keter Corfu. Důmyslná technologie zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž.

Pohovky –  Salemo třísedadlová pohovka grafitová
5x

Pohovka Salemo

Trojmístná pohovka s odnímatelnými podsedáky v imitaci přírodního ratanu. Skvěle se doplňuje s dalším zahradním nábytkem od značky Keter. Důmyslná technologie zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž.

Pohovky –  Corfu Relax rohová pohovka grafitová
3x

Pohovka Corfu Relax

Pětimístná pohovka s odnímatelnými podsedáky ve tří barevných variantách v imitaci přírodního ratanu. Skvěle se doplňuje s ostatním zahradním nábytkem od výrobce Keter. Důmyslná technologie zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.