0

Kompostéry

Představujeme vám sekci kompostérů různých velikostí od plastových zahradních s víkem, přes poctivé domácí až po robustní ocelové varianty. Některé z nich existují samostatně, jiné lze doplňovat pomocí přídavných modulů, a tak je dle potřeby rozšiřovat.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější kompostéry – Scobalit M Kompostér M Zahradní kompostér o objemu až 1000 l disponuje systémem větracích otvorů zajišťujících vhodné prostředí pro kompostování. Je vybaven víkem a zámkem, kterým lze bezpečně víko zajistit. od 758 Kč
2
Nejprodávanější kompostéry – Scobalit Massif Kompostér Massif Ekonomická varianta dřevěného kompostéru vhodná pro menší zahrady. Konstrukce se snadno skládá i rozebírá díky systému rohových zámků.  690 Kč
3
Nejprodávanější kompostéry – Scobalit komposter k2 Kompostér K2 Robustní ocelový kompostér o objemu až 1800 l. Tloušťka jeho oceli jsou 2 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je. od 5 052 Kč
4
Nejprodávanější kompostéry – Scobalit komposter k3 Kompostér K3 Poctivý ocelový kompostér o objemu 1200 l. Tloušťka jeho oceli je až 1,5 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je. 4 065 Kč
5
Nejprodávanější kompostéry – Scobalit Denali Kompostér Denali Prémiový dvoukomorový kompostér o objemu až 4500 litrů. Konstrukce se skládá z lamel z masivního dřeva o šířce 7 x 4,5 cm a je rozdělena na dvě části pomocí odnimatelné přepážky.  od 5 730 Kč
6
Nejprodávanější kompostéry – Scobalit K2 prodlouzeni Kompostér K2 (prodloužení) Rozšiřovací modul ke kompostéru K2, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru. od 3 770 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 13
Kompostéry – Scobalit M
  • 1
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(48)

Kompostér M

Zahradní kompostér o objemu až 1000 l disponuje systémem větracích otvorů zajišťujících vhodné prostředí pro kompostování. Je vybaven víkem a zámkem, kterým lze bezpečně víko zajistit.

Kompostéry – Scobalit Massif
  • 2
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(2)

Kompostér Massif

Ekonomická varianta dřevěného kompostéru vhodná pro menší zahrady. Konstrukce se snadno skládá i rozebírá díky systému rohových zámků. 

Kompostéry – Scobalit Bona
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Kompostér Bona

Dřevěný kompostér určený pro kompostování odpadu z domácností a zahrádek.

Kompostéry – Scobalit komposter k1
Právě si prohlíží 1 zákazník
(5)

Kompostér K1

Poctivý ocelový kompostér o objemu 700 l. Tloušťka jeho oceli je 1,5 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je.

Kompostéry – Scobalit Garopi
(1)

Kompostér Garopi

Kompostér z masivního dřeva se širokými lamelami o rozměrech 4,5 x 7 cm nabízí užitný prostor pro kompostování až 4500 l. Konstrukci je díky pozinkovaným tyčím v rozích možné jednoduše skládat a rozkládat. 

Kompostéry – Scobalit komposter k2
  • 3
(11)

Kompostér K2

Robustní ocelový kompostér o objemu až 1800 l. Tloušťka jeho oceli jsou 2 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je.

Kompostéry – Scobalit Nanga
(1)

Kompostér Nanga

Robustní dřevěný kompostér vyrobený z hladce frézované tlakově impregnované kulatiny. Zádlaby v rozích zajišťují snadnou montáž i demontáž kompostéru. 

Kompostéry – Scobalit komposter k3
Tento týden zakoupil 1 zákazník
(3)

Kompostér K3

Poctivý ocelový kompostér o objemu 1200 l. Tloušťka jeho oceli je až 1,5 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je.

Kompostéry – Scobalit Denali
(2)

Kompostér Denali

Prémiový dvoukomorový kompostér o objemu až 4500 litrů. Konstrukce se skládá z lamel z masivního dřeva o šířce 7 x 4,5 cm a je rozdělena na dvě části pomocí odnimatelné přepážky. 

Kompostéry – Scobalit Kora
(1)

Kompostér Kora

Dřevěný kompostér je vyrobený z impregnovaného jehličnatého dřeva a už na první pohled zaujme velmi masivním provedením.

Kompostéry – Scobalit k1 prodlouzeni
(3)

Kompostér K1 (prodloužení)

Rozšiřovací modul ke kompostéru K1, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru.

Kompostéry – Scobalit K3 prodlouzeni
(1)

Kompostér K3 (prodloužení)

Rozšiřovací modul ke kompostéru K3, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru.

Kompostéry – Scobalit K2 prodlouzeni
(2)

Kompostér K2 (prodloužení)

Rozšiřovací modul ke kompostéru K2, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.