0

Kompostéry

Představujeme vám sekci kompostérů různých velikostí od plastových zahradních s víkem, přes poctivé domácí až po robustní ocelové varianty. Některé z nich existují samostatně, jiné lze doplňovat pomocí přídavných modulů, a tak je dle potřeby rozšiřovat.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Kompostér M Zahradní kompostér o objemu až 1000 l disponuje systémem větracích otvorů zajišťujících vhodné prostředí pro kompostování. Je vybaven víkem a zámkem, kterým lze bezpečně víko zajistit. od 758 Kč
2
Kompostér Bona Dřevěný kompostér určený pro kompostování odpadu z domácností a zahrádek. od 859 Kč
3
Kompostér K1 Poctivý ocelový kompostér o objemu 700 l. Tloušťka jeho oceli je 1,5 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je. 2 978 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 13
  • 1
Právě si prohlíží 1 zákazník
(47)

Kompostér M

Zahradní kompostér o objemu až 1000 l disponuje systémem větracích otvorů zajišťujících vhodné prostředí pro kompostování. Je vybaven víkem a zámkem, kterým lze bezpečně víko zajistit.

Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Kompostér Massif

Ekonomická varianta dřevěného kompostéru vhodná pro menší zahrady. Konstrukce se snadno skládá i rozebírá díky systému rohových zámků. 

  • 2
(2)

Kompostér Bona

Dřevěný kompostér určený pro kompostování odpadu z domácností a zahrádek.

  • 3
Právě si prohlíží 1 zákazník
(5)

Kompostér K1

Poctivý ocelový kompostér o objemu 700 l. Tloušťka jeho oceli je 1,5 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je.

(1)

Kompostér Garopi

Kompostér z masivního dřeva se širokými lamelami o rozměrech 4,5 x 7 cm nabízí užitný prostor pro kompostování až 4500 l. Konstrukci je díky pozinkovaným tyčím v rozích možné jednoduše skládat a rozkládat. 

(11)

Kompostér K2

Robustní ocelový kompostér o objemu až 1800 l. Tloušťka jeho oceli jsou 2 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je.

Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Kompostér Nanga

Robustní dřevěný kompostér vyrobený z hladce frézované tlakově impregnované kulatiny. Zádlaby v rozích zajišťují snadnou montáž i demontáž kompostéru. 

(3)

Kompostér K3

Poctivý ocelový kompostér o objemu 1200 l. Tloušťka jeho oceli je až 1,5 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je.

(2)

Kompostér Denali

Prémiový dvoukomorový kompostér o objemu až 4500 litrů. Konstrukce se skládá z lamel z masivního dřeva o šířce 7 x 4,5 cm a je rozdělena na dvě části pomocí odnimatelné přepážky. 

(1)

Kompostér Kora

Dřevěný kompostér je vyrobený z impregnovaného jehličnatého dřeva a už na první pohled zaujme velmi masivním provedením.

(3)

Kompostér K1 (prodloužení)

Rozšiřovací modul ke kompostéru K1, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru.

(1)

Kompostér K3 (prodloužení)

Rozšiřovací modul ke kompostéru K3, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru.

(1)

Kompostér K2 (prodloužení)

Rozšiřovací modul ke kompostéru K2, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.