Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Sítě, textilie a plachty

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Den Braven Zakrývací plachta Spot Zakrývací plachta Spot Modrá zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 60 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení. 65 Kč od 59 Kč
2
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Bradas Upevňovací kolík pro zahradní a zemní textilie Upevňovací kolík pro zahradní a zemní textilie Kolík s hroty pro upevnění/uchycení zahradních textilií (mulčovací tkaniny, folie, plachty) k zemi. V délce 15 cm, 18 cm nebo 25 cm. Zabraňuje shrnování textilie při větru. Hroty zajišťují udržení kolíku i v méně stabilních zeminách. od 2 Kč
3
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Bradas Tkaná mulčovací textilie s pruhy Tkaná mulčovací textilie s pruhy Zahradní textilie s podélnými pruhy, které usnadňují výsadbu rostlin. Plošná hmotnost 90 g/m², nebo 105 g/m2, šířkou 1 - 1,6 m a délkou 100m. Vyrobená z černého kvalitního a trvanlivého polypropylenu odolného proti UV záření. od 16 Kč
4
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Bradas Netkaná mulčovací textilie 16 Netkaná mulčovací textilie 16 Netkaná mulčovací textilie v šířce 1,6 m, délkách 10 - 200 m a gramáží 50 g/m2. Zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy. od 10 Kč
5
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane Standard Zakrývací plachta Guttaplane Standard Univerzální tkaná plachta se zdvojenými okraji a ocelovými oky po celém obvodu. Díky tomu lze zakrývací plachty snadno upevnit nebo jimi provléct provaz a zajistit. Plachta je UV stabilní. Plošná hmotnost 80 g/m². od 78 Kč
6
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Bradas Stínící tkanina 90% Stínící tkanina 90% Stínící tkanina zelená, 90 % stínění, plošná hmotnost 135 g/m², široká nabídka rozměrů. Poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. od 29 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 27
Sítě, textilie a plachty – Gutta Zahradní textilie Agrotex
Sleva25%
(2)

Zahradní textilie Agrotex

Speciální netkaná textilie ze 100% polypropylenu vhodná do skleníků i na ven. Plošná hmotnost 50 g/m2

Sítě, textilie a plachty – Gutta Zahradní textilie Agroguttex
Sleva26%

Zahradní textilie Agroguttex

Speciální porézní tkanina z polypropylénových pásků s vysokou životností. Plošná hmotnost 100 g/m2

Sítě, textilie a plachty – Bradas Netkaná mulčovací textilie 11
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(2)

Netkaná mulčovací textilie 11

Netkaná mulčovací textilie v šířce 1,1 m, délkách 5 - 100 m a gramáží 50 g/m2. Zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy.

Sítě, textilie a plachty – Bradas Tkaná mulčovací textilie s pruhy
  • 3
Akce
(1)

Tkaná mulčovací textilie s pruhy

Zahradní textilie s podélnými pruhy, které usnadňují výsadbu rostlin. Plošná hmotnost 90 g/m², nebo 105 g/m2, šířkou 1 - 1,6 m a délkou 100m. Vyrobená z černého kvalitního a trvanlivého polypropylenu odolného proti UV záření.

Sítě, textilie a plachty – Bradas Netkaná mulčovací textilie 16
(1)

Netkaná mulčovací textilie 16

Netkaná mulčovací textilie v šířce 1,6 m, délkách 10 - 200 m a gramáží 50 g/m2. Zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy.

Sítě, textilie a plachty – Bradas Netkaná mulčovací textilie 32
(2)

Netkaná mulčovací textilie 32

Netkaná mulčovací textilie v šířce 3,2 m, délkách 5 nebo 50 m a gramáží 50 g/m2. Zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy.

Sítě, textilie a plachty – Tenax Stínící tkanina 100% Coimbra
  • Výprodej
Sleva20%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(11)

Stínící tkanina 100% Coimbra

Stínící tkanina v zelené, nebo antracitové barvě. 100 % zastínění, plošná hmotnost 230 g/m². Tkanina se zesílenými okraji poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením a nepříznivými klimatickými podmínkami. Použití např. jako dočasné oplocení.

Sítě, textilie a plachty – Windhager Rouno zimní
Sleva50%
(1)

Rouno zimní

Toto zimní rouno slouží jako ochrana rostlin proti mrazu, větru i zvěři. Rouno je prodyšné a voděpropustné. Rouno je určeno pro citlivé rostliny k jejich snažšímu přežití v zimním období.

Sítě, textilie a plachty – Windhager Bublinková fólie proti mrazu
Sleva50%
(1)

Bublinková fólie proti mrazu

Ochranná bublinková fólie zabraňuje poškození, zmrznutí či uvadnutí rostliny během období zimy.

Sítě, textilie a plachty – Windhager Zimní ochrana na růže Winter Rosen Vlies
Sleva26%

Zimní ochrana na růže Winter Rosen Vlies

Prodyšná, voděpropustná textílie ochraňuje růže nejen proti chladu, horku a nepříznivému počasí, ale také proti hmyzu a divoké zvěři.

Sítě, textilie a plachty – Tenax Ochranná síť proti ptactvu Ortoflex
  • Výprodej
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník

Ochranná síť proti ptactvu Ortoflex

Síť proti ptákům se čtvercovými oky o velikosti 10 mm x 12 mm z lehkého pevného materiálu. Chrání úrodu, stromy, keře, záhony proti nežádoucímu ptactvu.

Sítě, textilie a plachty – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane HW
  • Bude zdraženo 1.11.
(2)

Zakrývací plachta Guttaplane HW

Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Plošná hmotnost 150 g/m².

Sítě, textilie a plachty – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane Standard
  • Bude zdraženo 1.11.
Tento týden zakoupil 1 zákazník
(2)

Zakrývací plachta Guttaplane Standard

Univerzální tkaná plachta se zdvojenými okraji a ocelovými oky po celém obvodu. Díky tomu lze zakrývací plachty snadno upevnit nebo jimi provléct provaz a zajistit. Plachta je UV stabilní. Plošná hmotnost 80 g/m².

Sítě, textilie a plachty – Den Braven Zakrývací plachta Spot
  • 1
Sleva9%
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(1)

Zakrývací plachta Spot

Modrá zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 60 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Sítě, textilie a plachty – Den Braven Zakrývací plachta Dura
Sleva9%
(1)

Zakrývací plachta Dura

Vysokopevnostní zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 120 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Sítě, textilie a plachty – Den Braven Zakrývací plachta Camo
Sleva9%
(1)

Zakrývací plachta Camo

Maskovaná zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 80 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Sítě, textilie a plachty – Bradas Zakrývací plachta Standard

Zakrývací plachta Standard

Nepromokavá zakrývací plachta slouží k ochraně objektů a předmětů v exteriéru i interiéru, okraje plachty jsou zesílené, po obvodu jsou umístěna hliníková očka pro snadné uchycení plachy. Plošná hmotnost 50 g/m².

Sítě, textilie a plachty – Bradas Zakrývací plachta Strong Uni
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Zakrývací plachta Strong Uni

Nepromokavá zakrývací plachta se zvýšenou plošnou hmotností 90 nebo 120 g/m2. Dostupná v různých rozměrech.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.