Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Sítě, textilie a plachty

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Den Braven Zakrývací plachta Spot Zakrývací plachta Spot Modrá zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 60 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení. 65 Kč od 59 Kč
2
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane HW Zakrývací plachta Guttaplane HW Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Plošná hmotnost 150 g/m². od 162 Kč
3
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Bradas Zakrývací plachta Standard Zakrývací plachta Standard Nepromokavá zakrývací plachta slouží k ochraně objektů a předmětů v exteriéru i interiéru, okraje plachty jsou zesílené, po obvodu jsou umístěna hliníková očka pro snadné uchycení plachy. Plošná hmotnost 50 g/m². 493 Kč
4
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Bradas Stínící tkanina 90% Stínící tkanina 90% Stínící tkanina zelená, 90 % stínění, plošná hmotnost 135 g/m², široká nabídka rozměrů. Poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. od 29 Kč
5
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Tenax Ochranná síť proti ptactvu Ortoflex Ochranná síť proti ptactvu Ortoflex Síť proti ptákům se čtvercovými oky o velikosti 10 mm x 12 mm z lehkého pevného materiálu. Chrání úrodu, stromy, keře, záhony proti nežádoucímu ptactvu. od 166 Kč
6
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Bradas Upevňovací kolík pro zahradní a zemní textilie Upevňovací kolík pro zahradní a zemní textilie Kolík s hroty pro upevnění/uchycení zahradních textilií (mulčovací tkaniny, folie, plachty) k zemi. V délce 15 cm, 18 cm nebo 25 cm. Zabraňuje shrnování textilie při větru. Hroty zajišťují udržení kolíku i v méně stabilních zeminách. od 2 Kč
7
Nejprodávanější sítě, textilie a plachty – Gutta Upevňovací klip pro stínící tkaniny Upevňovací klip pro stínící tkaniny Upevňovací klip pro stínící tkaniny – možnost upevnění na dráty o průměru do 8 mm.  483 Kč 459 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 26
Sítě, textilie a plachty – Gutta Zahradní textilie Agrotex
Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Zahradní textilie Agrotex

Speciální netkaná textilie ze 100% polypropylenu vhodná do skleníků i na ven. Plošná hmotnost 50 g/m2

Sítě, textilie a plachty – Gutta Zahradní textilie Agroguttex
Sleva26%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Zahradní textilie Agroguttex

Speciální porézní tkanina z polypropylénových pásků s vysokou životností. Plošná hmotnost 100 g/m2

Sítě, textilie a plachty – Bradas Netkaná mulčovací textilie 11
Akce
(2)

Netkaná mulčovací textilie 11

Netkaná mulčovací textilie v šířce 1,1 m, délkách 5 - 100 m a gramáží 50 g/m2. Zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy.

Sítě, textilie a plachty – Bradas Tkaná mulčovací textilie s pruhy
Akce
(1)

Tkaná mulčovací textilie s pruhy

Zahradní textilie s podélnými pruhy, které usnadňují výsadbu rostlin. Plošná hmotnost 90 g/m², nebo 105 g/m2, šířkou 1 - 1,6 m a délkou 100m. Vyrobená z černého kvalitního a trvanlivého polypropylenu odolného proti UV záření.

Sítě, textilie a plachty – Bradas Netkaná mulčovací textilie 16
(1)

Netkaná mulčovací textilie 16

Netkaná mulčovací textilie v šířce 1,6 m, délkách 10 - 200 m a gramáží 50 g/m2. Zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy.

Sítě, textilie a plachty – Bradas Netkaná mulčovací textilie 32
(2)

Netkaná mulčovací textilie 32

Netkaná mulčovací textilie v šířce 3,2 m, délkách 5 nebo 50 m a gramáží 50 g/m2. Zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy.

Sítě, textilie a plachty – Tenax Stínící tkanina 100% Coimbra
  • Výprodej
Sleva20%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(11)

Stínící tkanina 100% Coimbra

Stínící tkanina v zelené, nebo antracitové barvě. 100 % zastínění, plošná hmotnost 230 g/m². Tkanina se zesílenými okraji poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením a nepříznivými klimatickými podmínkami. Použití např. jako dočasné oplocení.

Sítě, textilie a plachty – Windhager Rouno zimní
Sleva50%
(1)

Rouno zimní

Toto zimní rouno slouží jako ochrana rostlin proti mrazu, větru i zvěři. Rouno je prodyšné a voděpropustné. Rouno je určeno pro citlivé rostliny k jejich snažšímu přežití v zimním období.

Sítě, textilie a plachty – Windhager Bublinková fólie proti mrazu
Sleva50%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Bublinková fólie proti mrazu

Ochranná bublinková fólie zabraňuje poškození, zmrznutí či uvadnutí rostliny během období zimy.

Sítě, textilie a plachty – Tenax Ochranná síť proti ptactvu Ortoflex
  • Výprodej
Akce

Ochranná síť proti ptactvu Ortoflex

Síť proti ptákům se čtvercovými oky o velikosti 10 mm x 12 mm z lehkého pevného materiálu. Chrání úrodu, stromy, keře, záhony proti nežádoucímu ptactvu.

Sítě, textilie a plachty – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane HW
  • 2
(3)

Zakrývací plachta Guttaplane HW

Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Plošná hmotnost 150 g/m².

Sítě, textilie a plachty – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane Standard
(2)

Zakrývací plachta Guttaplane Standard

Univerzální tkaná plachta se zdvojenými okraji a ocelovými oky po celém obvodu. Díky tomu lze zakrývací plachty snadno upevnit nebo jimi provléct provaz a zajistit. Plachta je UV stabilní. Plošná hmotnost 80 g/m².

Sítě, textilie a plachty – Den Braven Zakrývací plachta Spot
  • 1
Sleva9%
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(1)

Zakrývací plachta Spot

Modrá zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 60 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Sítě, textilie a plachty – Den Braven Zakrývací plachta Dura
Sleva9%
(1)

Zakrývací plachta Dura

Vysokopevnostní zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 120 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Sítě, textilie a plachty – Den Braven Zakrývací plachta Camo
Sleva9%
(1)

Zakrývací plachta Camo

Maskovaná zakrývaci plachta s kovovými oky pro zakrytí proti nečistotám s gramáží 80 g/m². Lze jí také využít jako dočasný přístřešek při campingu. Odolná proti protržení.

Sítě, textilie a plachty – Bradas Zakrývací plachta Standard
  • 3

Zakrývací plachta Standard

Nepromokavá zakrývací plachta slouží k ochraně objektů a předmětů v exteriéru i interiéru, okraje plachty jsou zesílené, po obvodu jsou umístěna hliníková očka pro snadné uchycení plachy. Plošná hmotnost 50 g/m².

Sítě, textilie a plachty – Bradas Zakrývací plachta Strong Uni
(2)

Zakrývací plachta Strong Uni

Nepromokavá zakrývací plachta se zvýšenou plošnou hmotností 90 nebo 120 g/m2. Dostupná v různých rozměrech.

Sítě, textilie a plachty – Gutta Zahradní textilie Guttatex Garden
Sleva25%
(11)

Zahradní textilie Guttatex Garden

Ochranná, oddělující a filtrační vrstva, použitelná jako separační vrstva nebo zábrana proti plevelu. S gramáží 80 g/m2 a rozměry 1 x 10 m. Při proudění vody brání prostupu částeček zeminy. Vyrobeno z netkaného polyesteru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.