Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Ohniště

Ohniště je elegantním řešením pro harmonickou atmosféru u posezení na zahradě nebo přírodě. V sekcí máme nabídku přenosných ohnišť různých velikostí, průměrů a hmotnosti. Jsou tu i modely s madly pro snadné přenášení bez ušpinění. Ve spojení s roštem je ideální na klasické grilovaní.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější ohniště – COSI Cosibrixx 60 COSI Cosibrixx 60 Kompaktní plynové ohniště s výkonem 8,5 kW. Konstrukce kubických tvarů o rozměrech 60 x 63 x 60 cm je vyrobena z hlíniku v antracitové a béžové barvě nebo kompozitu s designem kamene. Vhodné pro venkovní posezení nebo do zimních zahrad. 18 990 Kč
2
Nejprodávanější ohniště – COSI Cosicube 70 COSI Cosicube 70 Robustní ohniště je vyrobeno ze dřeva Douglasovy jedle a horní desku má z nerezové oceli. Neviditelná boční dvířka umožní skryté umístění 5 kg plynové lahve. Konstrukce v kombinaci s ochranným sklem nabízi extra sofistikovanost a bezpečnost. 19 990 Kč
Lidovka
Ohniště – Activa Lisabon Sleva 16%
1x

Activa Lisabon

Přenosné ohniště s průměrem topeniště 750 mm je vyrobeno z nerezové oceli s ochrannou vrstvou laku pro dlouhou životnost. Nohy a rošt jsou rovněž potaženy ochranným černým lakem. Ohniště je vybaveno ochranným drátěným poklopem.

Cena / výkon
Ohniště – COSI Cosibrixx 60
 • Doprava zdarma
3x

COSI Cosibrixx 60

Kompaktní plynové ohniště s výkonem 8,5 kW. Konstrukce kubických tvarů o rozměrech 60 x 63 x 60 cm je vyrobena z hlíniku v antracitové a béžové barvě nebo kompozitu s designem kamene. Vhodné pro venkovní posezení nebo do zimních zahrad.

Materiál konstrukce: hliník Výkon hořáku: 9,0 kW
Pro náročné
Ohniště – COSI Cosibrixx 90
 • Doprava zdarma
3x

COSI Cosibrixx 90

Hliníková konstrukce s ohništěm uprostřed a spoustou prostoru kolem ohně. Skleněný štít proti proudění vzduchu a kryt pro maximální bezpečnost. Regulace plamenu díky ovládacímu tlačítku a integrovaný prostor pro ukrytí propanbutanové láhve.

Ohniště – COSI Cosiburner build up
 • Doprava zdarma
4x

COSI Cosiburner build up

Stolní přenosné ohniště s ocelovou konstrukcí v černé barvě o rozměrech 70 x 20 x 27 cm. Jeho celkový topný výkon činí až 9,0 kW. Při hoření neprodukuje kouř ani zápach a k topidlu bude vhodná 5kg plynová láhev.

Ohniště – COSI Cosicube 70
 • Doprava zdarma
3x

COSI Cosicube 70

Robustní ohniště je vyrobeno ze dřeva Douglasovy jedle a horní desku má z nerezové oceli. Neviditelná boční dvířka umožní skryté umístění 5 kg plynové lahve. Konstrukce v kombinaci s ochranným sklem nabízi extra sofistikovanost a bezpečnost.

Ohniště – COSI Cosibrixx 60
 • Doprava zdarma
1x

COSI Cosibrixx 60

Kompaktní plynové ohniště s výkonem 8,5 kW. Konstrukce kubických tvarů o rozměrech 60 x 63 x 60 cm je vyrobena z kompozitu s designem kamene. Vhodné pro venkovní posezení nebo do zimních zahrad.

Ohniště – Cattara STROMBOLI Akce
3x
Počet variant: 1

Cattara STROMBOLI

Přenosné ocelové ohniště s žáruvzdorným černým nátěrem. Robustní konstrukce o tlouštce 2 mm je lehká na přenos a díky stabilnímu kruhovému podstavci, jež slouží i jako popelník, se nemusíte bát převržení.  Ohniště je vhodné pro topení dřevem.

Ohniště – Activa Sicilia
4x

Activa Sicilia

Velké přenosné ohniště stabilní konstrukce o průměru 600 - 1000 mm s hloubkou 190 - 240 mm. Robustní tělo ze silnostěnné oceli, které zapadne do kaádé zahrady. Ohniště je lehce manipulovatelné.

Ohniště – COSI Cosiburner square
 • Doprava zdarma
1x

COSI Cosiburner square

Vestavitelné plynové ohniště čtvercového tvaru s výkonem až 9,0 kW a při hoření neprodukuje kouř ani zápach. Konstrukce vyrobena z oceli s ochranným krytem ze skla. Krycí deska umožňuje použití stolu jak jste zvyklí.

Ohniště – COSI Cosiburner straight
 • Doprava zdarma

COSI Cosiburner straight

Vestavitelné plynové ohniště obdélníkového tvaru s výkonem až 9,0 kW a při hoření neprodukuje kouř ani zápach. Konstrukce vyrobena z oceli s ochranným krytem ze skla. Krycí deska umožňuje použití stolu jak jste zvyklí.

Ohniště – COSI deska na ochranné sklo
Počet variant: 3

COSI deska na ochranné sklo

Krycí deska je ideální doplněk pro plynové ohniště v případě, že chcete využít maximální plochu stolu. Deska je vyrobena z nerezové oceli s práškovanou povrchovou úpravou v černé barvě. 

Ohniště – COSI obal Cosicube

COSI obal Cosicube

Nepromokavý ochranný kryt na plynové ohniště Cosicube vyrobený z PVC materiálu. Odvětrává vlhkost a redukuje tvorbu plísní. Speciálně upravený pro venkovní prostředí a použitelný po celý rok.

 

Ohniště – COSI Ochranný Cosibrixx

COSI Ochranný Cosibrixx

Nepromokavý ochranný kryt na plynové ohniště Cosibrixx vyrobený z PVC materiálu. Odvětrává vlhkost a redukuje tvorbu plísní. Speciálně upravený pro venkovní prostředí a použitelný po celý rok.

Ohniště – COSI Ochranné sklo Cosisafe Sleva 43%
Počet variant: 4

COSI Ochranné sklo Cosisafe

Tvrzené ochranné sklo chrání vaše plynové ohniště před větrem a zároveň zajišťuje bezpečí v bezprostřední blízkosti ohně. Vyhnete se tak nechtěným úrazům a poškození hořlavých věcí. Dodá tak vašim společenským a relaxačním chvilkám pocit bezpečí.

 

Ohniště – COSI Keramická polena
Počet variant: 2

COSI Keramická polena

Keramická polena v imitaci ohořeného dřeva jsou vyrobena z kvalitní keramiky, která je odolná proti vysokým teplotám a skvěle tak napodobuje opravdové dřevo. Polena se během používání neopotřebí a zároveň akumulují teplo po dlouhou dobu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.