0

Domovní čísla

Funkční a designový prvek moderních rodinných domů a bytů z impregnovaného přírodního kamene (břidlice). V nabídce objevíte různá velikostní provedení číslic a znaků vhodných k lepení. Plánujete také zastřešení vstupních dveří? Nahlédněte do našeho online katalogu vchodových stříšek.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější domovní čísla – Scobalit Domovní číslo Domovní číslo Slate mini Rozměrově menší číslice z přírodního kamene (břidlice), které jsou funkčním a designovým prvkem moderních rodinných domů a bytů. Dostupné v antracitové barvě v matném povrchu o rozměru jedné číslice 12 x 8,5 cm. 169 Kč
2
Nejprodávanější domovní čísla – Scobalit Domovní číslo Domovní číslo Slate Funkční a designový prvek z přírodního kamene (břidlice) vhodný ke dveřím rodinného domu či bytu. Dostupné v antracitové barvě v matném provedení o rozměru jedné číslice 21 x 14 cm. 295 Kč
3
Nejprodávanější domovní čísla – Gutta Megafix KD40 Megafix KD40 Megafix KD40 je pevné univerzální lepidlo. Jednosložková, lepící a těsnící hmota na bázi MS-polymerů. Vhodné k lepení oceli, betonu, hliníku, kamene, dřeva, cihel, plastů, dlažeb. 193 Kč 164 Kč
4
Nejprodávanější domovní čísla – Den Braven MAMUT GLUE HIGH TACK Vysokopevnostní lepidlo Mamut High Tack Polymerové jednosložkové lepidlo s okamžitou fixací a mimořádně vysokou počáteční přídržností až 500 kg/m2, speciálně vyvinuté pro lepení bez nutné fixace spojů. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj. od 80 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 5
Domovní čísla – Scobalit Domovní číslo
  • 2
Tento týden zakoupil 1 zákazník

Domovní číslo Slate

Funkční a designový prvek z přírodního kamene (břidlice) vhodný ke dveřím rodinného domu či bytu. Dostupné v antracitové barvě v matném provedení o rozměru jedné číslice 21 x 14 cm.

Domovní čísla – Scobalit Domovní číslo
  • 1
Tento týden zakoupilo 9 zákazníků
(2)

Domovní číslo Slate mini

Rozměrově menší číslice z přírodního kamene (břidlice), které jsou funkčním a designovým prvkem moderních rodinných domů a bytů. Dostupné v antracitové barvě v matném povrchu o rozměru jedné číslice 12 x 8,5 cm.

Domovní čísla – Gutta Megafix KD40
  • 3
Sleva15%
Tento týden zakoupil 1 zákazník

Megafix KD40

Megafix KD40 je pevné univerzální lepidlo. Jednosložková, lepící a těsnící hmota na bázi MS-polymerů. Vhodné k lepení oceli, betonu, hliníku, kamene, dřeva, cihel, plastů, dlažeb.

Domovní čísla – Den Braven MAMUT GLUE HIGH TACK
Sleva10%
Tento týden zakoupil 1 zákazník

Vysokopevnostní lepidlo Mamut High Tack

Polymerové jednosložkové lepidlo s okamžitou fixací a mimořádně vysokou počáteční přídržností až 500 kg/m2, speciálně vyvinuté pro lepení bez nutné fixace spojů. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj.

Domovní čísla – Den Braven MAMUT GLUE Total
Sleva9%

Vysokopevnostní lepidlo Mamut Total

Profesionální univerzální lepidlo na bázi MS polymerů, které vykazuje extrémně vysokou pevnost v tahu až 50 kg/cm2 a vysokou konečnou přídržnost. Bez rozpouštědel, nezpůsobuje korozi kovů.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.