Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby a skleníky již nyní.
0

Pneumatická kladiva

Elektropneumatický úderníkový mechanismus je nezbytný při demoličních, sekacích a vrtacích činnostech v tvrdých stavebních materiálech jako je beton, kámen a zdivo. Při vyběru se zaměřte na úderovou energii, ale i váhu, a to vždy dle nároků konkrétních úkonů.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 24
Pneumatická kladiva – Ryobi RSD680-K
  • Doprava zdarma

Kombinované kladivo RSD680-K

Bourací a vrtací kladivo se čtyřmi módy práce. Pneumatický úderníkový mechanismus s energií rázů 2,1 J poháněný elektromotorem s příkonem 680 W hravě pomůže se sekáním i vrtáním.  Lehké a kompaktní tělo umožňuje snadnou manipulaci v celé šíři poloh.

Pneumatická kladiva – Einhell TE-HD 18 Li Expert Plus

Aku kombinované kladivo TE-HD 18 Li-Solo Expert Plus

Univerzální nástroj na sekání, vrtání a vrtání s příklepem bez nutnosti omezovat se délkou kabelu. Elektropneumatický úderník s energií 1,2 J a frekvencí až 5700 úderů za minutu pomůže s řadou úkonů v domácnosti. Baterie Power X-change není součástí balení.

Pneumatická kladiva – Scheppach AB 1500 MAX

Bourací kladivo AB 1500 MAX

Energické sekací elektropneumatické kladivo s příjemně nízkou hmotností, díky čemuž je vhodné i pro práci v horizontální rovině. Útlý tvar a pogumované rukojeti usnadňují manipulaci i v nepříznivějších podmínkách.

Pneumatická kladiva – Scheppach AB 1600
  • Doprava zdarma

Bourací kladivo AB 1600

Extrémně silné bourací kladivo s energií úderů 60 J v novém štíhlém celokovovém provedením. Hravě zvládne i težké práce v betonu, kameni a zdivu. Spolu se sadou kompatibilních nástavců, olejničkou a přídavnou rukojetí jej dodáváme v odolném kufru.

Pneumatická kladiva – DWT H15-11 V BMC
  • Doprava zdarma

Bourací kladivo H15-11 V BMC

Masivní sekací elektropneumatické kladivo s manuální regulací otáček a úderné energie. Profesionální sklíčidlo typu SDS-MAX, kompatibilní se všemi 18 mm sekacími nástavci, spolu s 1500 W elektromotorem jsou ideální pro práci s betonem, železobetonem i kamenem. 

Pneumatická kladiva – DWT BH09-26 BMC
  • Doprava zdarma
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Kombinované kladivo BH09-26 BMC

Razantní a výkonné kladivo s možností vrtat, sekat či obojím současně. Robustní tělo skrývá motor s příkonem 950 W a elektropneumatický mechanismus o úderné energii 4 J. Vše dodáváno v praktickém a odolném plastovém kufru.

Pneumatická kladiva – DWT BH12-40 V BMC
  • Doprava zdarma

Kombinované kladivo BH12-40 V BMC

Víceúčelné pneumatické kladivo s uhlíkovým elektromotorem o příkonu 1250 W a úderníkovým mechanismem s energií až 10 J v každém úderu. Frekvence otáček a razance je regulovatelná pro optimální přizpůsobení se práci a materiálu.

Pneumatická kladiva – Dewalt D25134K SDS-Plus

Kombinované kladivo D25134K SDS-Plus

Vrtací kladivo s nízkou hmotností pro snadnou manipulaci, SDS+ sklíčidlem pro sekácí nástavce a rychloupínacím sklíčidlem pro vrtáky a nástavce. Umožňuje vrtání, vrtání s příklepem a sekání. Lehké a ergonomické zpracování se snadno ovládá a má široké využití. 

Pneumatická kladiva – Scheppach DH 1000 PLUS
  • Doprava zdarma

Kombinované kladivo DH 1000 PLUS

Kompaktní vrtací a bourací kladivo s elektropneumatickým mechanismem a údernou energií 3,5 J. Odolná kovová skříň převodů a antivibrační systém jsou příslibem dlouhé životnosti a příjemné uživatelské zkušenosti. Kladivo se sadou nástavců, přídavnou rukojetí a hloubkovým dorazem v praktickém kufru.

Pneumatická kladiva – Scheppach DH 1200 MAX
  • Doprava zdarma

Kombinované kladivo DH 1200 MAX

Jednička ve své třídě. Multifunkční bourací kladivo se silným motorem a mocným 9 joulovým úderníkovým mechanismem, které i svou nízkou hmotností a profesionálním sklíčidlem SDS MAX potěší každého. Se dvěma sekáči, madlem a servisním nářadím je baleno v praktickém kufru. 

Pneumatická kladiva – Scheppach DH 1300 PLUS
  • Doprava zdarma

Kombinované kladivo DH 1300 PLUS

Výkonné elektropneumatické kladivo pro vrtání, sekání a vrtání s příklepem. Pneumatický píst dokáže vyvinout energii 5 J v každém úderu a pomocí sekacích nástavců, které lze užít ve fixované i volné poloze, bude hravě zvládat spektrum úkonů v měkkých i tvrdších materiálech.

Pneumatická kladiva – Narex EKV 21

Kombinované kladivo EKV 21

Kompaktní nástroj, jež je určen jak pro sekání, tak pro vrtání a vrtání s příkepem v domácnosti. Díky technologii SoftGrip tlumící vibrace bude práce příjemnější a vaše ruce nebudou trpět. Standardní upínací hlavici SDS+ lze osadit i rychloupínacím sklíčidlem pro vrtáky a nástavce ke šroubování.

Pneumatická kladiva – Bosch GBH 2-28 F Professional SDS-plus
Právě si prohlíží 1 zákazník

Kombinované kladivo GBH 2-28 F Professional SDS-plus

Výkonné lehké vrtací pneumatické kladivo s úderným mechanismem pro příklep, nebo sekání. Odolné tělo ze slitiny magnézia pro delší životnost a inteligentní funkce KickBack Control pro bezpečnost práce doma i v zaměstnání.  Spolu s rychlovýměnným sklíčidlem v praktickém kufru.

Pneumatická kladiva – Bosch GBH 240 Professional

Kombinované kladivo GBH 240 Professional

Kvalitní elektropneumatické kladivo pro vrtání a bourání s upínací hlavicí SDS+ pro snadné a pevné osazení nástavci. Úderník s energií 2,7 J hravě zvládne úkony ve dřevě, kovu i zdivu. Model disponuje optimalizovanou převodovkou pro snadnou regulaci rychlosti. 

Pneumatická kladiva – Scheppach Vysokoteplotní a vysokotlaké plastické mazivo pro pneumatické nářadí

Plastické mazivo

Plastické mazivo z kvalitních HC základových olejů určené na mazání nástrojů s pneumatickým mechanismem. Vysoce odolné při vysokých teplotách a tlaku. 

Pneumatická kladiva – Scheppach SADA 2 SEKÁČŮ SDS MAX (DH 1200 MAX)

Sada sekáčů SDS MAX

Set dvou robustních sekáčů se špicí a plochou koncovkou do upínacích hlavic SDS MAX. Vhodné pro sekací a bourací úkony ve zdivu, kameni a betonu. 

Pneumatická kladiva – Scheppach SADA 2 SEKÁČŮ SDS PLUS (DH 1300 PLUS)

Sada sekáčů SDS PLUS

Set dvou 25cm sekáčů do upínacích hlavic SDS plus. Kombinace špičáku a plochého sekáče zastane většinu bouracích a sekacích úkonů a odolný materiál si poradí i s betonem, kamenem a zdivem.

Pneumatická kladiva – Kreator KRT012601 SDS+

Sada vrtáků KRT012601 SDS PLUS

Čtyři 110mm vrtáky do upínacích hlav se systémem SDS+. Průhledné plastové pouzdro lze zavěsit a vy tak můžete mít vrtáky vždy po ruce. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.