Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Pochozí povrchy

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější pochozí povrchy – Amispol obrubník Amispol obrubníkAkce Vysoce flexibilní skrytý obrubník slouží k rychlému řešení, jak od sebe oddělit různé plochy na zahradě. Splňuje vysoké normy pro mechanickou pevnost, rázovou pevnost a tahové vlastnosti. Zaručuje životnost minimálně 30 let při uložení v zemi. od 410 Kč
2
Nejprodávanější pochozí povrchy – Scobax Campana Scobax Campana Mrazuvzdorné terasové dlaždice. Design starého mohutného dřeva. Vyrobena ze speciálního betonového materiálu. Mrazuvzdorné a bezespárové. od 91,00 Kč
3
Nejprodávanější pochozí povrchy – Bradas Underground Bradas Underground Neviditelný obrubník pro decentní ohraničení trávníku nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby. od 31,00 Kč
4
Nejprodávanější pochozí povrchy – Scobax Archiboard Scobax ArchiboardAkce Univerzální exteriérové WPC prkno s dutým profilem a broušeným 2D dřevodekorem. Kombinace 60 % přírodní dřevěná vlákna a 40 % termoplastický polypropylen. Materiál zaručuje bezúdržbovost, mechanickú odolnost a hladký kompaktný povrch. 351 Kč od 350 Kč
5
Nejprodávanější pochozí povrchy – G21 Terraco Darklight G21 Terraco Darklight Prkno s 3D dekorom dřeva vyrobeno z WPC materiálu je složeno ze směsi 60 % dřevitých vláken a ze 40 % z plastu. Nabízí vysokou stálobarevnost a je odolnější vůči teplotním výkyvům. Povrch je opatřen protiskluzovou vrstvou. od 670 Kč
6
Nejprodávanější pochozí povrchy – Scobax Inviline Scobax Inviline Profesionální obrubník pro architektonické studie. Neviditelný obrubník pro decentní ohraničení trávníku nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby. od 31,00 Kč
7
Nejprodávanější pochozí povrchy – Stella green Profi Garden Stella green Profi Garden Zatravňovací dlaždice o rozměru 50 x 50 cm, které slouží pro účinné zpevnění ploch bez narušení půdy nebo jako ochrana proti krtkům a vysychání trávníku. 75,00 Kč
8
Nejprodávanější pochozí povrchy – Scobax Vzorník WPC prken Archiboard Scobax Vzorník WPC prken Archiboard Praktický vzorník všech dostupných odstínů WPC prken Archiboard. 399 Kč
9
Nejprodávanější pochozí povrchy – Dakota Rektifikační teleskopický terč Bismarck ND Dakota Rektifikační teleskopický terč Bismarck ND Terče pod dlažbu s vymezovacími trny a možností nastavení výšky od 18 do 60 mm pomocí stavitelného závitu. Terče pod dlažbu jsou určeny pro suché kladení dlažby na zpevněný podklad. od 60,50 Kč
10
Nejprodávanější pochozí povrchy – Buzon Rektifikační terč PB Buzon Rektifikační terč PB Nastavitelné rektifikační terče jsou ideální pro pokládku vaší podlahy z dřevěných prken, OSB desek, WPC prken, dlažby a podobných materiálů. Vyrobené z vysoce odolného a ekologického polypropylenu a snesou zatížení 1 000 kg/ks. od 83,00 Kč
Lidovka
Pochozí povrchy – G21 Terraco
 • Showroom
5x
+1

G21 Terraco

Pevné terasové prkno z WPC materiálu. Splňuje nejen vysoké kvalitativní nároky, ale je i cenově výhodný. Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin. 

Složení: dřevo 60 % / PP 40 % Profil: dutý Tloušťka: 9,0 mm Šířka: 140 mm Výška: 25 mm Délka: 2800 – 4000 mm
Cena / výkon
Pochozí povrchy – Scobax Prato
4x

Scobax Prato

Zatravňovací tvárnice z PE-HD pro pojezdové a pochozí zelené plochy. Vhodné pro parkoviště, veřejné prostory, příjezdy ke garáži, cesty, zahrady.

Materiál konstrukce: polyethylen Zatížení: 210 t/m² Délka: 500 mm Šířka: 500 mm Výška: 39 mm
Pro náročné
Pochozí povrchy – Amispol obrubník
37x

Amispol obrubník

Vysoce flexibilní skrytý obrubník slouží k rychlému řešení, jak od sebe oddělit různé plochy na zahradě. Splňuje vysoké normy pro mechanickou pevnost, rázovou pevnost a tahové vlastnosti. Zaručuje životnost minimálně 30 let při uložení v zemi.

Materiál konstrukce: polyethylen Délka: 8 – 25 m Šířka: Výška: 12,5 – 17 cm
Pochozí povrchy – Onduline Garden
4x

Onduline Garden

Zatravňovací tvárnice vyrobené z vysokopevnostního plastu a jsou ideální k posílení parkovišť, svahů, cest a chodníků. Neabsorbují vodu potřebnou pro růst trávy a na rozdíl od alternativ umožnují růst hustší trávy.

Materiál konstrukce: polyethylen Zatížení: 200 t/m² Délka: 500 mm Šířka: 500 mm
Pochozí povrchy – Scobax Campana
 • Showroom
12x

Scobax Campana

Mrazuvzdorné terasové dlaždice. Design starého mohutného dřeva. Vyrobena ze speciálního betonového materiálu. Mrazuvzdorné a bezespárové.

Materiál: beton Povrch: strukturovaný Instalace: lepidlo Šířka: 210 mm Délka: 210 – 860 mm Výška: 30 mm
Pochozí povrchy – Gutta Covergrid G4
5x

Gutta Covergrid G4

Odolná zatravňovací tvárnice z recyklovatelného plastu s nosností 250 t určená k zatravnění pochozí plochy. Vhodné pro zpevnění příjezdových cest, parkovacích ploch, letišť chodníků a výběhů.

Materiál konstrukce: recyklovatelný plast Zatížení: 250 t/m² Délka: 500 mm Šířka: 500 mm Výška: 40 mm
Pochozí povrchy – Scobax Archiboard
 • Nejlevnější WPC v ČR
 • Showroom
12x

Scobax Archiboard

Univerzální exteriérové WPC prkno s dutým profilem a broušeným 2D dřevodekorem. Kombinace 60 % přírodní dřevěná vlákna a 40 % termoplastický polypropylen. Materiál zaručuje bezúdržbovost, mechanickú odolnost a hladký kompaktný povrch.

Složení: dřevo 60 % / PP 40 % Profil: dutý Tloušťka: 8,5 mm Šířka: 140 mm Výška: 25 mm Délka: 2000 – 4000 mm
Pochozí povrchy – Gutta Guttadeck
4x
+2

Gutta Guttadeck

Terasová dlažba s jednoduchou instalací z kvalitního dřevoplastu (WPC) řady Guttadeck zajišťující přirozený a stálobarevný vzhled. Velikost dlaždice 30 x 30 cm; Drážkovaný povrch; Dvě barevná provedení. 

Materiál: dřevoplast Povrch: broušený matný Instalace: Click-systém Šířka: 300 mm Délka: 300 mm Výška: 23 mm
Pochozí povrchy – G21 Terraco Darklight
 • Showroom
6x

G21 Terraco Darklight

Prkno s 3D dekorom dřeva vyrobeno z WPC materiálu je složeno ze směsi 60 % dřevitých vláken a ze 40 % z plastu. Nabízí vysokou stálobarevnost a je odolnější vůči teplotním výkyvům. Povrch je opatřen protiskluzovou vrstvou.

Složení: dřevo 60 % / PP 40 % Profil: dutý Tloušťka: Šířka: 148 mm Výška: 25 mm Délka: 3000 – 4000 mm
Pochozí povrchy – Gutta Guttadeck Strong
 • Showroom
 • Super odolné
Akce
3x

Gutta Guttadeck Strong

Prémiové profi terasové prkno z plného dřevoplastu (WPC), specifikace Guttadeck Strong, zajišťující přirozený a stálobarevný vzhled. Délka prkna je 2,9 m; Realistický dřevodekor nebo drážkovaný povrch; Pět barevných provedení. 

Složení: dřevo 60 % / PP 40 % Profil: plný Tloušťka: 7 mm Šířka: 140 mm Výška: 20 mm Délka: 2900 mm
Pochozí povrchy – Tenax TR
2x

Tenax TR

Zatravňovací rohož ve formě sítě pro zpevnění travních ploch či příjezdových cest. Jedná se o HDPE polyethylenovou mříž speciálně navrženou pro ochranu trávy před vytažením.

Materiál konstrukce: polyethylen Zatížení: 4 t/m² Délka: 5 – 30 m Šířka návinu: 2 m
Pochozí povrchy – Scobax Smartline
 • Nejlepší cena v ČR
43x

Scobax Smartline

Vysoce variabilní obrubník vyrobený z UV stabilizovaného polypropylenu. Speciální konstrukci s kloubovým spojem je možné nainstalovat v rozmezí 90° - 135°. Vybavený integrovanou pojezdovou plochou a hroty pro pevné ukotvení.

Materiál konstrukce: polypropylen Délka: 5 m Šířka: 7 cm Výška: 11 cm Úhel instalace: 90 – 135°
Pochozí povrchy – Scobax Florange
10x

Scobax Florange

Modulární palisáda s výškou 26 cm vyrobená z odolného UV stabilizovaného polypropylenu. Kloubový spoj s uhlem rozpětí 90° - 135° zvyšuje variabilitu použití a urychluje instalaci. Obsahuje integrovaný pojezd a čtyři kotvící hroty.

Materiál konstrukce: polypropylen Délka: 1 m Šířka: 11 cm Výška: 26 cm Úhel instalace: 90 – 135°
Pochozí povrchy – Gutta Zatrávňovacie Guttagarden Terragrid
12x

Gutta Zatrávňovacie Guttagarden Terragrid

Prémiová zatravňovací dlaždice s možností pokládky bez nutnosti výkopu zeminy. Je možné ji použít na letištní plochy, výběhy a soukromé pozemky.

Materiál konstrukce: polyethylen Zatížení: 160 t/m² Délka: 302 mm Šířka: 302 mm Výška: 37 mm Spotřeba: 10,9 ks/m²
Pochozí povrchy – Gutta Alfa
3x

Gutta Alfa

Interiérová modulární podlahová dlažba, vhodná pro fitness centra, cvičební prostory, dílny, apod. Dlaždice mají rozměr 30 x 30 cm, jejich tloušťka je 6 mm a jsou opatřeny speciálními zámky. 

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: strukturovaný Instalace: puzzle systém Šířka: 300 mm Délka: 300 mm Výška: 6 mm
Pochozí povrchy – Covernit Covergarden Palisade Akce

Covernit Covergarden Palisade

Kvalitní plastový obrubník v designu palisády pro ohraničení záhonů či jiných zahradních struktur. Jednoduchá instalace a robustní provedení

Materiál konstrukce: polypropylen Délka: 22 cm Šířka: 13 cm Výška: Úhel instalace: 90°
Pochozí povrchy – Gutta Guttadeck
 • Showroom
Akce
10x

Gutta Guttadeck

Odlehčené terasové prkno z kvalitního dřevoplastu (WPC), zajišťující přirozený a stálobarevný vzhled. Délka prkna je 2,9 a 4 m; Hladký nebo drážkovaný povrch; několik barevných provedení. 

Složení: dřevo 60 % / PP 40 % Profil: dutý Tloušťka: 9,5 mm Šířka: 140 mm Výška: 25 mm Délka: 2900 – 4000 mm
Pochozí povrchy – GT Neviditelný obrubník Akce
11x

GT Neviditelný obrubník

Neviditelný obrubník vhodný pro rozdělení zahradních ploch nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby.

Materiál konstrukce: polyethylen Délka: 1 m Šířka: Výška: 4,5 – 10 cm
Pochozí povrchy – Scobax Záhonový obrubník
3x

Scobax Záhonový obrubník

Zahradní pojezdový obrubník hnědé a zelené barvy. Délka obrubníku včetně kloubového spoje je cca 25 cm.

Pochozí povrchy – Covernit Covergarden Corner

Covernit Covergarden Corner

Unikátní neviditelný obrubník, s kterým je možné tvořit vnější i vnitřní rohy. Snadná instalace s originálními kotvícími hřeby

Materiál konstrukce: polyethylen Délka: 100 cm Šířka: Výška: 5,5 cm
Pochozí povrchy – Scobax Inviline
9x

Scobax Inviline

Profesionální obrubník pro architektonické studie. Neviditelný obrubník pro decentní ohraničení trávníku nebo zakončení zatravňovacích tvárnic a okrajů zámkové dlažby.

Materiál konstrukce: polyethylen Délka: 1 m Šířka: 8 cm Výška: 4,5 – 8 cm
Pochozí povrchy – Covernit Covergarden Akce

Covernit Covergarden

Plastový obrubník pro neviditelný přechod mezi dvěma povrchy. Snadná instalace s originálními kotvícími hřeby..

Materiál konstrukce: polyethylen Délka: 100 cm Šířka: Výška: 45 / 55 / 78 mm
Pochozí povrchy – G21 Palmyra
9x

G21 Palmyra

Terasová dlažba Terraco Palmyra s jednoduchou instalací je vyrobena z kvalitního WPC materiálu. Je vhodné ji použít jako exteriérovou podlahovou krytinu. Rozměr jedné dlaždice Palmyra je 2,3 × 30 × 30 cm.

Materiál: dřevoplast Povrch: broušený matný Instalace: Click-systém Šířka: 300 mm Délka: 300 mm Výška: 23 mm
Pochozí povrchy – Gutta Smart Flex
3x

Gutta Smart Flex

Speciální normovaná gumová dlažba s certifikací TÜV, vhodná pro dětská hřiště, herny a tělocvičny. Dlaždice mají rozměr 40 x 40 cm a jejich tloušťka je 2,5 cm. Dlažba disponuje nopovým drenážním provedením.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: jemná struktura Instalace: lepidlo Šířka: 400 mm Délka: 400 mm Výška: 25 mm

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.