Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Příslušenství

Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Geotextilie Guttatex Geotextilie Guttatex Ochranná, oddělující a filtrační vrstva. Při proudění vody brání prostupu částeček zeminy. Vyrobeno z netkaného polyesteru. 19 Kč od 15 Kč
2
Nejprodávanější příslušenství – Scobalit kotvící hřeby Inviline Kotvící hřeby Inviline Originální kotvící hřeby pro fixaci plastových obrubníků. Doporučujeme použít 3 hřeby na jeden metr délky neviditelného obrubníku Inviline. od 6 Kč
3
Nejprodávanější příslušenství – Bradas kotvící hřeby Bradas Kotvící hřeby Bradas Originální kotvící hřeby pro fixaci plastových obrubníků. Doporučujeme použít 3 hřeby na jeden metr délky neviditelného obrubníku Bradas. od 6 Kč
4
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Kotvící hřeby Guttagarden Kotvící hřeby Guttagarden Originální kotvící hřeby pro fixaci plastových obrubníků. Doporučujeme použít 3 hřeby na jeden metr délky neviditelného obrubníku Guttagarden. 8 Kč od 6 Kč
5
Nejprodávanější příslušenství – Scobalit kovové kotvící hřeby Inviline Kovové kotvící hřeby Inviline Slouží k fixaci plastových obrubníku značky Inviline. Doporučujeme použití přibližně 3 hřebů na 1 plastový obrubník Inviline o délce 1 m. 128 Kč
6
Nejprodávanější příslušenství – Bradas kovové kotvící hřeby Bradas Kovové kotvící hřeby Bradas Slouží k fixaci plastových obrubníku značky Bradas. Doporučujeme použití přibližně 3 hřebů na 1 plastový obrubník Bradas o délce 1 m. 128 Kč
7
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Kotvící úchyt U Kotvící úchyt U Univerzální kotvící úchyt typu U pro zatravňovací rohože či umělé trávníky. 11 Kč 9 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 17
Příslušenství – Gutta lepidlo Tetrapur

Lepidlo na gumovou dlažbu Tetrapur

Polyuretanové lepidlo Tetrapur pro lepení gumových dlažeb k pevným povrchům. 

Příslušenství – Gutta Geotextilie Guttatex
  • 1
Sleva21%
(24)

Geotextilie Guttatex

Ochranná, oddělující a filtrační vrstva. Při proudění vody brání prostupu částeček zeminy. Vyrobeno z netkaného polyesteru.

Příslušenství – Gutta Parkovací bod Guttagarden
Sleva11%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(10)

Parkovací bod Guttagarden

Originální plastový bod Guttagarden pro vytýčení parkovacích míst v zatravňovací dlažbě Original a Eco, zatravňovací dlažba tak může sloužit jako netradiční organizované parkoviště.

Příslušenství – Gutta Kotvící hřeby Guttagarden
Sleva30%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(76)

Kotvící hřeby Guttagarden

Originální kotvící hřeby pro fixaci plastových obrubníků. Doporučujeme použít 3 hřeby na jeden metr délky neviditelného obrubníku Guttagarden.

Příslušenství – Scobalit kotvící hřeby Inviline
  • 2
Sleva13%
(7)

Kotvící hřeby Inviline

Originální kotvící hřeby pro fixaci plastových obrubníků. Doporučujeme použít 3 hřeby na jeden metr délky neviditelného obrubníku Inviline.

Příslušenství – Bradas kotvící hřeby Bradas
  • 3
Sleva13%
(9)

Kotvící hřeby Bradas

Originální kotvící hřeby pro fixaci plastových obrubníků. Doporučujeme použít 3 hřeby na jeden metr délky neviditelného obrubníku Bradas.

Příslušenství – Scobalit kovové kotvící hřeby Inviline
(16)

Kovové kotvící hřeby Inviline

Slouží k fixaci plastových obrubníku značky Inviline. Doporučujeme použití přibližně 3 hřebů na 1 plastový obrubník Inviline o délce 1 m.

Příslušenství – Gutta Kovové kotvící hřeby
Sleva25%
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(19)

Kovové kotvící hřeby

Slouží k fixaci plastových obrubníku značky Guttagarden. Doporučujeme použití přibližně 3 hřebů na 1 plastový obrubník Guttagarden Original o délce 1 m.

Příslušenství – Bradas kovové kotvící hřeby Bradas
(2)

Kovové kotvící hřeby Bradas

Slouží k fixaci plastových obrubníku značky Bradas. Doporučujeme použití přibližně 3 hřebů na 1 plastový obrubník Bradas o délce 1 m.

Příslušenství – Gutta Gutta parkovací bod Guttagarden Strong
Sleva10%

Parkovací bod Guttagarden Strong

Velmi odolný plastový bod s železným trnem pro vytyčení parkovacích míst v zatravňovací dlažbě Guttagarden Strong

Příslušenství – Scobalit Kotvící úchyt protierozní sítě
Sleva9%

Kotvící úchyt protierozní sítě

Kotvící úchyt protierozních sítí Scobanet. Produkt je vyrobený z pozinku.

Příslušenství – Gutta Kotvící úchyt U
Sleva18%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(4)

Kotvící úchyt U

Univerzální kotvící úchyt typu U pro zatravňovací rohože či umělé trávníky.

Příslušenství – Gutta Kotvící úchyt J
Sleva18%
(1)

Kotvící úchyt J

Univerzální kotvící úchyt typu J pro zatravňovací rohože či umělé trávníky.

Příslušenství – Scobalit PaveLine Leveling
Akce

Kleště PaveLine Leveling

Podlahové kleště vyrobené z oceli a kvalitního plastu s využitím pro pokládání dlažeb. Vyznačují se svojí dlouhou životností, maximálním komfortem při práci, vysokou přesností a spolehlivostí.

Příslušenství – Scobalit PaveLine Leveling
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník

Klíny PaveLine Leveling

Plastové klíny oranžové barvy, které lze využít u obkladů a dlažeb. Klíny na dlaždice vyijejí silný a rovnoměrný tlak, čímž eliminuje jakýkoliv pohyb mezi jednotlivými dlaždicemi. Plastové klíny je možné opakovaně používat. Balení obsahuje 100 kusů klínů.

Příslušenství – Scobalit PaveLine Leveling
Akce

Spony PaveLine Leveling

Vyrobeny z prvotřídních materiálů, jejichž složení bylo testováno pro dokonalou rovnováhu mezi pružností a odolností. Používají se pro všechny rozměry dlažeb a obkladů. Balení obsahuje 100 kusů spon.

Příslušenství – Gutta Zahradní textilie Guttatex Garden
Sleva25%
(11)

Zahradní textilie Guttatex Garden

Ochranná, oddělující a filtrační vrstva, použitelná jako separační vrstva nebo zábrana proti plevelu. S gramáží 80 g/m2 a rozměry 1 x 10 m. Při proudění vody brání prostupu částeček zeminy. Vyrobeno z netkaného polyesteru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.