Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Zahradní bazény

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější zahradní bazény – Florida Marimex Florida Dokonale kombinuje výhody nadzemního a kovového bazénu. Jednoduchá montáž a zároveň trvanlivost. Díky nízké ceně a snadné instalaci se může ve vlastním bazénu koupat opravdu každý. od 2 490 Kč
2
Nejprodávanější zahradní bazény – Tampa Marimex Tampa Překrásný design ratanu pozvedne design vaší zahrady. Navíc tento typ bazénu vyniká nízkou cenou, snadnou údržbou a rychlou instalací. S průměrem 3,05 m se vejde i na malé plochy. Hloubka 0,76 m. Vyrobeno z trojvrstvého PVC špičkové kvality. 1 790 Kč od 1 358 Kč
3
Nejprodávanější zahradní bazény – Orlando Marimex Orlando Set Nadzemní bazén s kovovou konstrukcí chráněnou antikorozní úpravou. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat. Nabízí rychlé a snadné sestavení a je určený pro celoroční provoz. 13 990 Kč 9 990 Kč
Počet hlavních produktů:12
Lidovka
Zahradní bazény – Tampa Sleva 24%
11x

Marimex Tampa

Překrásný design ratanu pozvedne design vaší zahrady. Navíc tento typ bazénu vyniká nízkou cenou, snadnou údržbou a rychlou instalací. S průměrem 3,05 m se vejde i na malé plochy. Hloubka 0,76 m. Vyrobeno z trojvrstvého PVC špičkové kvality.

Cena / výkon
Zahradní bazény – Florida Sleva 20%
8x

Marimex Florida

Dokonale kombinuje výhody nadzemního a kovového bazénu. Jednoduchá montáž a zároveň trvanlivost. Díky nízké ceně a snadné instalaci se může ve vlastním bazénu koupat opravdu každý.

Pro náročné
Zahradní bazény – Orlando Sleva 29%
7x

Marimex Orlando Set

Nadzemní bazén s kovovou konstrukcí chráněnou antikorozní úpravou. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat. Nabízí rychlé a snadné sestavení a je určený pro celoroční provoz.

Zahradní bazény – Orlando Sleva 22%
15x

Marimex Orlando

Nadzemní bazén s kovovou konstrukcí chráněnou antikorozní úpravou. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat. Nabízí rychlé a snadné sestavení a je určený pro celoroční provoz.

Zahradní bazény – Písková filtrace ProStar 6000

Písková filtrace ProStar 6000

Filtrace pro bazény zachycuje nečistoty pomocí filtrační nádoby pro 18 kg filtračního písku a příkonem čerpadla 250 W, pro hadice o průměru 32 a 38 mm. Vyrobena z odolných materiálů. Pro bazény s objemem vody do 30 m³.

Zahradní bazény – Podložka Marimex

Podložka Marimex

Podložka pod bazén vyrobená z geotextilie o průměrech 3,1 až 4,8 metrů. Chrání bazénovou folii před poškozením.

Zahradní bazény – 10400297 Solární plachta na bazén

Solární folie Tampa

Plovoucí solární plachta pro kruhové bazény Marimex Tampa. Bublinky pro ohřev vody slunečním zářením. Zachytává nečistoty. Zabraňuje rychlému odpaření bazénové chemie. Modrá barva.

Zahradní bazény – Florida 3,05 m

Krycí folie Florida

Krycí folie Marimex pro bazény Florida o průměru 3,05 m. Umožňuje průnik dešťové vody. Přetahuje se přes hranu bazénu.

Zahradní bazény – Vnitřní fólie Orlando

Vnitřní fólie Orlando

Náhradní vnitřní fólie pro nadzemní bazén Marimex Orlando v několika vzorech a barvách. Tloušťka materiálu 0,225 mm.

Zahradní bazény – Krycí folie Tampa

Krycí folie Tampa

Krycí folie pro bazény Tampa zachycuje nečistoty padající do bazénu. Plachta umožňuje průnik dešťové vody, takže nehrozí ani přetížení plachty a konstrukce bazénu při vydatném dešti.

Zahradní bazény – Solární plachta Marimex průměr 2,5 m černá
11x

Solární folie Granada

Plovoucí plachta pro kruhové bazény vodní hladinou o průměru 2,5 m. Bublinky na povrchu zajišťují ohřev vody za pomoci slunečního záření. Zachytává nečistoty a zároveň zabraňuje rychlému odpaření bazénové chemie.

Zahradní bazény – Solární plachta Marimex průměr 1,55 m modrá
13x

Solární plachta Toscana

Modrá solární plachta Marimex z polyetylenového tepelně izolačního materiálu, pro bazény s vodní hladinou o průměru 1,55 m. Bublinky v plachtě fungují jako čočky a ohřívají vodu, plachta zachytává padající nečistoty, zabraňuje odpařování chemikálií.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.