Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Těsnění

Nezbytné příslušenství potřebné pro kompletaci kompatibilního potrubního systému. Pružné násuvné těsnící kroužky se dělí na zámkové a nezámkové, kdy ty zámkové mají vlisované ocelové segmenty zajišťující přenos axiálních sil z jednoho prvku potrubí na ten následující. Jsou speciálně navrženy pro pohodlnou montáž trubek bez potřeby jakéhokoliv speciálního náčiní.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější těsnění –  PAM Blutop PAM Blutop Pružný násuvný těsnící spoj vyrobený ze dvou elastomerových částí vulkanizovaných současně pro trubky a tvarovky Blutop. Spoj umožňuje úhlové vychýlení až 6° a přípustný provozní tlak 25 barů. od 170 Kč
Těsnění –  PAM Blutop
2x
Počet variant: 5

PAM Blutop

Pružný násuvný těsnící spoj vyrobený ze dvou elastomerových částí vulkanizovaných současně pro trubky a tvarovky Blutop. Spoj umožňuje úhlové vychýlení až 6° a přípustný provozní tlak 25 barů.

Těsnění –  PAM Blutop Vi
Počet variant: 5

PAM Blutop Vi

Pružný násuvný zakusovací spoj z pryže EPDM pro trubky a tvarovky s hrdlem Blutop se zámkovou funkcí. Do těsnicího kroužku se stabilizačními plastovými segmenty jsou zasazeny ocelové zakusovací segmenty. Spoj umožňuje úhlové vychýlení až 6° a přípustný provozní tlak 16 barů.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.