Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby a skleníky již nyní.
0

Krmítka a budky

Ptačí krmítka a budky vyráběné z kvalitního dřeva, designově zapadající do zahrad všech stylů. Budky i krmítka jsou vyráběny s důrazem na nejmenší detaily, které zajištují, že ptačí obyvatelé budou mít vše co potřebují k bezpečnému zahnízdění a spokojenému životu. Volba budky záleží především na tom, pro jaké ptačí obyvatele je plánovaná.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější krmítka a budky – Bohemit Krmítko Dolce Krmítko Dolce Jednoduché krmítko pro všechny druhy ptactva ve dvou velikostech. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva o tloušťce 15 mm. Vhodné i na balkóny a parapety. od 379 Kč
2
Nejprodávanější krmítka a budky – Bohemit Krmítko Cibo Krmítko Cibo Klasické krmítko pro všechny druhy ptactva. Dřevěný kůl, na kterém je krmítko umístěno skvěle chrání před predátory. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. 2 269 Kč
3
Nejprodávanější krmítka a budky – Bohemit Budka Vrabec Budka Vrabec Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva s otvorem vletu o průměru 35 mm. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu. Určená pro zahnízdění vrabce.  309 Kč
4
Nejprodávanější krmítka a budky – Bohemit Budka Sýkorka Budka Sýkorka Masivní dřevěná budka pro zahnízdění sýkorky. Otvor vletu o průměru 30 mm. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu. 309 Kč
5
Nejprodávanější krmítka a budky – Bohemit Kos Polobudka Kos Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva s velkým otvorem vletu. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu. Určená pro zahnízdění kosa černého.  459 Kč
6
Nejprodávanější krmítka a budky – Bohemit Rehek Polobudka Rehek Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva. Ptačí budka, která slouží pro zahnízdění drobnéhop ptactva, také často označována jako rehkovník. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu. 309 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 8
Lidovka
Krmítka a budky – Bohemit Krmítko Dolce
  • 1
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(6)

Krmítko Dolce

Jednoduché krmítko pro všechny druhy ptactva ve dvou velikostech. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva o tloušťce 15 mm. Vhodné i na balkóny a parapety.

Cena / výkon
Krmítka a budky – Bohemit Krmítko Cibo
  • 2
(1)

Krmítko Cibo

Klasické krmítko pro všechny druhy ptactva. Dřevěný kůl, na kterém je krmítko umístěno skvěle chrání před predátory. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva.

Pro náročné
Krmítka a budky – Bohemit Krmítko Uccelli
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Krmítko Uccelli

Nápadité krmítko pro všechny druhy ptactva. Ochrana před predátory je zajištěna masivým dřevěným kolem. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva.

Krmítka a budky – Bohemit Budka Vrabec
  • 3
(2)

Budka Vrabec

Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva s otvorem vletu o průměru 35 mm. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu. Určená pro zahnízdění vrabce. 

Krmítka a budky – Bohemit Budka Špaček
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Budka Špaček

Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva. Ptačí budka, která slouží pro zahnízdění špačka obecného, také často označována jako špačkovník. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu.

Krmítka a budky – Bohemit Budka Sýkorka
(1)

Budka Sýkorka

Masivní dřevěná budka pro zahnízdění sýkorky. Otvor vletu o průměru 30 mm. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu.

Krmítka a budky – Bohemit Kos
(2)

Polobudka Kos

Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva s velkým otvorem vletu. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu. Určená pro zahnízdění kosa černého. 

Krmítka a budky – Bohemit Rehek
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Polobudka Rehek

Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva. Ptačí budka, která slouží pro zahnízdění drobnéhop ptactva, také často označována jako rehkovník. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.