Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Krmítka a budky

Ptačí krmítka a budky vyráběné z kvalitního dřeva, designově zapadající do zahrad všech stylů. Budky i krmítka jsou vyráběny s důrazem na nejmenší detaily, které zajištují, že ptačí obyvatelé budou mít vše co potřebují k bezpečnému zahnízdění a spokojenému životu. Volba budky záleží především na tom, pro jaké ptačí obyvatele je plánovaná.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější krmítka a budky –  Scobax Krmítko Dolce Scobax Krmítko Dolce Jednoduché krmítko pro všechny druhy ptactva ve dvou velikostech. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva o tloušťce 15 mm. Vhodné i na balkóny a parapety. od 379 Kč
Lidovka
Krmítka a budky –  Scobax Krmítko Dolce
6x

Scobax Krmítko Dolce

Jednoduché krmítko pro všechny druhy ptactva ve dvou velikostech. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva o tloušťce 15 mm. Vhodné i na balkóny a parapety.

Cena / výkon
Krmítka a budky –  Scobax Krmítko Cibo
1x

Scobax Krmítko Cibo

Klasické krmítko pro všechny druhy ptactva. Dřevěný kůl, na kterém je krmítko umístěno skvěle chrání před predátory. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva.

Pro náročné
Krmítka a budky –  Scobax Krmítko Uccelli
3x

Scobax Krmítko Uccelli

Nápadité krmítko pro všechny druhy ptactva. Ochrana před predátory je zajištěna masivým dřevěným kolem. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva.

Krmítka a budky –  Scobax Budka Vrabec
3x

Scobax Budka Vrabec

Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva s otvorem vletu o průměru 35 mm. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu. Určená pro zahnízdění vrabce. 

Krmítka a budky –  Scobax Budka Špaček
3x

Scobax Budka Špaček

Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva. Ptačí budka, která slouží pro zahnízdění špačka obecného, také často označována jako špačkovník. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu.

Krmítka a budky –  Scobax Budka Sýkorka
1x

Scobax Budka Sýkorka

Masivní dřevěná budka pro zahnízdění sýkorky. Otvor vletu o průměru 30 mm. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu.

Krmítka a budky –  Scobax Polobudka Kos
2x

Scobax Polobudka Kos

Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva s velkým otvorem vletu. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu. Určená pro zahnízdění kosa černého. 

Krmítka a budky –  Scobax Polobudka Rehek
2x

Scobax Polobudka Rehek

Konstrukce z kvalitního smrkového dřeva. Ptačí budka, která slouží pro zahnízdění drobnéhop ptactva, také často označována jako rehkovník. Lze doručit v rozloženém i sestaveném stavu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.