Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Příslušenství

Široká škála kvalitního kování hodící se k celému sortimentu pouzdrových dveří. Pouzdra do interiéru a exteriéru lze vylepšit a přizpůsobit několika doplňky, díky nimž lze zkvalitnit jejich funkčnost. Volit můžete například soupravy pro řádnou instalaci skleněných dveří nebo zpomalovací systémy zajišťující tichý doraz dvěří.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější příslušenství –  Ermetika Tichý doraz Easy-Stop Ermetika Tichý doraz Easy-Stop Zpomalovací systém pro zavírání dveří. Neviditelný mechanismus, který zvyšuje míru pohodlí v domacnosti eliminací hluku způsobeného náhlým a prudkým zavíráním dveří. Maximální nosnost 40 nebo 80 kg. od 1 682 Kč
Příslušenství –  Ermetika Tichý doraz Easy-Stop
Počet variant: 2

Ermetika Tichý doraz Easy-Stop

Zpomalovací systém pro zavírání dveří. Neviditelný mechanismus, který zvyšuje míru pohodlí v domacnosti eliminací hluku způsobeného náhlým a prudkým zavíráním dveří. Maximální nosnost 40 nebo 80 kg.

Příslušenství –  Ermetika Easy-Stop AB Twin
Počet variant: 1

Ermetika Easy-Stop AB Twin

Inovativní systém zpomalení zavírání a pozvolného otevírání dveří. Mechanismus je neviditelný a skrytý uvnitř pouzdra.

Příslušenství –  Ermetika Souprava pro skleněné dveře
Počet variant: 1

Ermetika Souprava pro skleněné dveře

Důležitý prvek soupravy Ermetika pro posuvné skleněné dveře v podobě dvou držáků, jejichž montáž nevyžaduje otvory ve skle.

Příslušenství –  Ermetika Tichý doraz Easy-Stop pro skleněné dveře
Počet variant: 1

Ermetika Tichý doraz Easy-Stop pro skleněné dveře

Inovativní systém pro zpomalení zavírání dveří pro skleněné dveře. Neviditelný mechanismus, který zvyšuje komfort v domácnosti eliminací nepříjemného hluku způsobeného průdkým a náhlým zavíráním dveří.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.