Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Lehátka

Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 6
Lehátka – Keter Lehátko Keter
Právě si prohlíží 1 zákazník

Lehátko Pacific

Plážové a zahradní lehátko s designem přírodního ratanu. Odolává dešti, větru i UV záření, aniž by barva vybledla. Nábytek je již sestavený, nevyžaduje montáž. 

Lehátka – Keter Lehátko Keter Atlantic

Lehátko Atlantic

Zahradní a plážové lehátko, kterého nadčasový design připomíná přírodní ratan, lehce odolá dešti, větru i UV záření aniž by barva vybledla. Nábytek je již sestavený a nevyžaduje montáž. 

Lehátka – Keter Lehátko Keter

Lehátko Jaipur

Zahradní a plážové lehátko s designem přírodního ratanu, které lze složit do tvaru malého kufříku. Vyrobeno z recyklovaného kompozitního materiálu. 

Lehátka – Keter Lehátko Jaipur

Lehátko Jaipur s polstrem

Zahradní a plážové lehátko s designem přírodního ratanu, které lze složit do tvaru malého kufříku. Vyrobeno z recyklovaného kompozitního materiálu. Součástí balení je polstrování.

Lehátka – Keter Lehátko Keter Daytona

Lehátko Daytona

Plážové a zahradní lehátko s designem přírodního ratanu odolává dešti, větru i UV záření aniž by barva vybledla. Pohodlná skládací poduška je součástí balení.

Lehátka – MWH Lehátko Savoy
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Lehátko Savoy

Praktické a prostorné zahradní lehátko. Pro maximální pohodlí můžete volit z pěti poloh. Zadní kolečka usnadňují manipulaci. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.