Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Lehátka

Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 6
Lidovka
Lehátka – Keter Lehátko Keter

Lehátko Jaipur

Zahradní a plážové lehátko s designem přírodního ratanu, které lze složit do tvaru malého kufříku. Vyrobeno z recyklovaného kompozitního materiálu. 

Cena / výkon
Lehátka – Keter Lehátko Keter Atlantic

Lehátko Atlantic

Zahradní a plážové lehátko, kterého nadčasový design připomíná přírodní ratan, lehce odolá dešti, větru i UV záření aniž by barva vybledla. Nábytek je již sestavený a nevyžaduje montáž. 

Pro náročné
Lehátka – Keter Lehátko Keter

Lehátko Pacific

Plážové a zahradní lehátko s designem přírodního ratanu. Odolává dešti, větru i UV záření, aniž by barva vybledla. Nábytek je již sestavený, nevyžaduje montáž. 

Lehátka – Keter Lehátko Keter Daytona

Lehátko Daytona

Plážové a zahradní lehátko s designem přírodního ratanu odolává dešti, větru i UV záření aniž by barva vybledla. Pohodlná skládací poduška je součástí balení.

Lehátka – Keter Lehátko Jaipur
Právě si prohlíží 1 zákazník

Lehátko Jaipur s polstrem

Zahradní a plážové lehátko s designem přírodního ratanu, které lze složit do tvaru malého kufříku. Vyrobeno z recyklovaného kompozitního materiálu. Součástí balení je polstrování.

Lehátka – MWH Lehátko Savoy
(2)

Lehátko Savoy

Praktické a prostorné zahradní lehátko. Pro maximální pohodlí můžete volit z pěti poloh. Zadní kolečka usnadňují manipulaci. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.