Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Hřiště

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější hřiště – Scobalit Tower Věž se skluzavkou Tower Dětské hřiště velikosti XS bez krytí stříškou. Věž se skluzavkou ve výšce 125 cm typu Tower je nejvhodnější jako začáteční levná varianta na každou zahradu. 10 500 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 66
Lidovka
Hřiště – Scobalit Tower
  • 1
Od pondělí zakoupili 3 zákazníci
(4)

Věž se skluzavkou Tower

Dětské hřiště velikosti XS bez krytí stříškou. Věž se skluzavkou ve výšce 125 cm typu Tower je nejvhodnější jako začáteční levná varianta na každou zahradu.

Cena / výkon
Hřiště – Scobalit Chalet
(1)

Věž se skluzavkou Chalet

Dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm, patřící ke středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si barvu z šesti různých variant.

Pro náročné
Hřiště – Scobalit Cabin XL

Dětský domek Cabin XL

Domek usazený na podestě vy výšce 140 cm, s prostornou verandou a skluzavkou, u které je možné vybírat z několika barevných variant. 

Hřiště – Scobalit Totem

Věž se skluzavkou Totem

Hřiště se skluzavkou v různě barevném provedení s nástupní výškou 125 cm. Mimo jiné se pyšní svojí víceúčelovou lavičkou, která je využitelná mnoha způsoby. Holandský design hřiště dodá vaši zahradě šarmantní vzhled.

Hřiště – Scobalit Cirque

Věž se skluzavkou Cirque

Dětské hřiště se zabudovaným pískovištěm, mini-marketem a skluzavkou, která je umístěna ve výšce 125 cm. U skluzavky je možné si vybrat barvu z šesti různých variant.

Hřiště – Scobalit Cocoon

Věž se skluzavkou Cocoon

Dětské hřiště se skluzavkou umístěnou ve výšce 125 cm, u které je možné si vybrat z šesti různě barevných variant. Díky svému tradičně dřevěnému designu dodá styl každé zahradě.

Hřiště – Scobalit Villa

Věž se skluzavkou Villa

Dětské hřiště s plátěnou střechou, delší skluzavkou, pískovištěm, patřící ke středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si z šesti různě barevných variant.

Hřiště – Scobalit Cubby

Věž se skluzavkou Cubby

Dvoupatrové dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm, patřící k středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si barvu z šesti různých variant.

Hřiště – Scobalit Voyager

Věž se skluzavkou Voyager

Dvouvěžové dětské hřiště ve tvaru námořní lodi, s dřevěnou střechou, dvěmi pískovištěmi, minimarketem s markýzou a skluzavkou v nástupní výšce 125 cm. Skluzavku je možné si vybrat v různých barevných variantách. 

Hřiště – Scobalit Nomad

Věž se skluzavkou Nomad

Dětské hřiště konstruované tak, že každá strana nabízí jiné možnosti, jak se na věž dostat. Skluzavka je umístěna ve výšce 125 cm a je u možné si vybrat barvu z šesti různých variant.

Hřiště – Scobalit Explorer

Věž se skluzavkou Explorer

Dvouvěžové dětské hřiště se střechou vyrobenou z UV nepropouštějícího materiálu, dvěmi pískovištěmi, minimarketem s markýzou a dlouhou skluzavkou v nástupní výšce 145 cm. U skluzavky je možné si vybrat z různých barevných variant.

Hřiště – Scobalit Safari

Věž se skluzavkou Safari

Dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkou s nástupní výškou 125 cm, kterou je možné si vybrat z různých barevných variant.

Hřiště – Scobalit Teepee

Věž se skluzavkou Teepee

Dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkou s nástupní výškou 125 cm, kterou je možné si vybrat z různých barevných variant.

Hřiště – Scobalit Viking

Věž se skluzavkou Viking

Dětské hřiště se střechou pokrytou UV-odolným materiálem, pískovištěm a skluzavkou s nástupní výškou 125 cm, kterou je možné si vybrat z různých barevných variant. 

Hřiště – Scobalit Resort

Věž se skluzavkou Resort

Dětské hřiště s elegantním dřevěným provedení, pískovištěm, minimarketem s markýzou a skluzavkou, která je umístěna ve výšce 125 cm a je možné vybrat si z šesti různě barevných variant.

Hřiště – Scobalit Fort
(1)

Věž se skluzavkou Fort

Dětské hřiště s plátěnou střechou, skluzavkou a pískovištěm, patřící ke středně velkým hracím sestavám. U skluzavky je možné si vybrat z šesti různě barevných variant.

Hřiště – Scobalit Mansion

Věž se skluzavkou Mansion

Dětské hřiště se střechou ze smrkového dřeva patřící k větším hracím sestavám, s delší skluzavkou, která je umístěna ve výšce 145 cm. U skluzavky je možné si vybrat barvu z šesti různých variant.

Hřiště – Scobalit Palace

Věž se skluzavkou Palace

Dvoupatrové dětské hřiště patřící k velkým hracím sestavám, s delší skluzavkou, která je umístěna ve výšce 145 cm. U skluzavky je možné si vybrat z šesti různě barevných variant.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.