Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Hřiště

Hřiště – Bohemit Dětské hřiště Babylon
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Bohemit Dětské hřiště Babylon

Skluzavkou opatřená věž z kvalitního českého akátu. Tato dětská atrakce je zpřístupněna pomocí šikmé plošiny s dřevěnými polostupni a je robustně ukotvena do záhlubu. Dopadovou plochu lze řešit kačírkem, či gumovými zatravňovacími dlaždicemi. Certifikováno pro veřejný sektor.

Hřiště – Bohemit Hrazdová soustava Mauglí
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Bohemit Hrazdová soustava Mauglí

Pětice různě vysokých hrazd nesených kůly z českého akátového dřeva. Dlouhá životnost a odolnost díky přirozeným vlastnostem tohoto materiálu, impregnaci a přáškovému zalakování kovových komponent. Volitelná barva tyčí. Certifikováno pro veřejný prostor. 

Hřiště – Bohemit Houpací kůň Bukefalos
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Bohemit Houpací kůň Bukefalos

Pružinová dětská atrakce v koňské podobě. Houpací prvek na zabetonované pružině je vyroben z kombinace modřínového a dubového dřeva a je ošetřen ochranou vrstvou. Dle normy ČSN EN 1176 je certifikován pro hřiště ve veřejném sektoru. 

Hřiště – Bohemit Opičí dráha Tarzan
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Bohemit Opičí dráha Tarzan

Dětská opičí dráha z kvalitního českého akátu. Čtveřice parkurových sekcí s kladinami a visutou lávkou doplněných lany s ocelovou výztuží. Robustní konstrukce z pilířů zabudovaných v zemi, jež může být doplněna o dopadovou plochu z kačírku či gumových dlaždic. 

Hřiště – Bohemit Houpačka Aves
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Bohemit Houpačka Aves

Dvojitá houpací atrakce pro dětská hřiště vyrobená z odolného českého akátu. Zábavní prvky obsahují houpací hnízdo a klasickou houpačku. Organicky tvarovaná robustní konstrukce ozdobená přírodními motivy skvěle zapadne do městské i venkovské scenérie. Certifikováno pro veřejný sektor. 

Hřiště – Bohemit Pískoviště Koloseum
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Bohemit Pískoviště Koloseum

Rozměrné dětské pískoviště ve tvaru amfitéatru s akátovými palisádami k posezení a trojúhelníkovým zastřešením. Pevné zabudování do země. Kvalitní česká výroba a materiál. Certifikováno pro veřejné prostory. Unikátní design s třemi odstupňovanými kruhovými a půlkruhovými sekcemi. 

Hřiště – Bohemit Dětské hřiště Galeona
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Bohemit Dětské hřiště Galeona

Akátové dětské hřiště ve tvaru lodi se skluzavkou, horolezeckou stěnou, nakloněnou nástupní plošinou, houpačkou a houpacím hnízdem. Robustní zábavní komplex vyrobený v České Republice s dvěma variantami dopadové plochy. 

Hřiště – Karibu Věž se skluzavkou Lotti
 • Výprodej

Karibu Věž se skluzavkou Lotti

Masivní dřevěná věž se stříškou, dlouhou skluzavkou 250 cm, pískovištím, dvousedadlovou houpačkou a žebříkem na lezení. Nosné sloupy věže jsou vyrobené z profilů o tloušťce 68 x 68 mm. Celá konstrukce je vyrobená ze smrkového dřeva bez chemických uprav.

Hřiště – Karibu Věž se skluzavkou Lotti Small
 • Výprodej
Akce

Karibu Věž se skluzavkou Lotti Small

Zahradní dětská věž se stříškou je velice oblíbenou kombinací dvou houpačekplastovou červenou 250 cm skluzavkou a malým pískovištím. Konstrukce je vyrobena ze smrkového dřeva bez chemických úprav a je dodávaná jako stavebnice. Nástupní výška věže je 125 cm.

Hřiště – Karibu Věž se skluzavkou Frieda
 • Výprodej
Akce

Karibu Věž se skluzavkou Frieda

Dětská věz s domečkem a terasou nabízí spoustu zábavy díky dlouhé skluzavce, dvousedadlové houpačce, pískovišti a žebříku na lezení. Konstrukce je ze smrkového dřeva, s nosnými sloupy 68 x 68 mm, stěnami a podlahou z 18 mm profilů.

Hřiště – Lifetime Věž se skluzavkou Tower
3x

Lifetime Věž se skluzavkou Tower

Dětské hřiště se skluzavkou, 2 houpačkami a hrazdou, ocelová nosná konstrukce, 26 mm silné zdvojené stěny a střecha z vysoce odolného polyethylenu, rozměry 500 x 500 x 331 cm. 

Hřiště – Marimex Dětské hřiště

Marimex Dětské hřiště

Herní věž z borového dřeva, která se skládá z horolezecké stěny, 3 m dlouhé skluzavky, zabudovaného pískoviště, provazového žebříku a lana na šplhání.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.