Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Hřiště

Hřiště – Babylon
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Dětské hřiště Babylon

Skluzavkou opatřená věž z kvalitního českého akátu. Tato dětská atrakce je zpřístupněna pomocí šikmé plošiny s dřevěnými polostupni a je robustně ukotvena do záhlubu. Dopadovou plochu lze řešit kačírkem, či gumovými zatravňovacími dlaždicemi. Certifikováno pro veřejný sektor.

Hřiště – Galeona
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Dětské hřiště Galeona

Akátové dětské hřiště ve tvaru lodi se skluzavkou, horolezeckou stěnou, nakloněnou nástupní plošinou, houpačkou a houpacím hnízdem. Robustní zábavní komplex vyrobený v České Republice s dvěma variantami dopadové plochy. 

Hřiště – Bukefalos
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Houpací kůň Bukefalos

Pružinová dětská atrakce v koňské podobě. Houpací prvek na zabetonované pružině je vyroben z kombinace modřínového a dubového dřeva a je ošetřen ochranou vrstvou. Dle normy ČSN EN 1176 je certifikován pro hřiště ve veřejném sektoru. 

Hřiště – Aves
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Houpačka Aves

Dvojitá houpací atrakce pro dětská hřiště vyrobená z odolného českého akátu. Zábavní prvky obsahují houpací hnízdo a klasickou houpačku. Organicky tvarovaná robustní konstrukce ozdobená přírodními motivy skvěle zapadne do městské i venkovské scenérie. Certifikováno pro veřejný sektor. 

Hřiště – Mauglí
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Hrazdová soustava Mauglí

Pětice různě vysokých hrazd nesených kůly z českého akátového dřeva. Dlouhá životnost a odolnost díky přirozeným vlastnostem tohoto materiálu, impregnaci a přáškovému zalakování kovových komponent. Volitelná barva tyčí. Certifikováno pro veřejný prostor. 

Hřiště – Tarzan
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Opičí dráha Tarzan

Dětská opičí dráha z kvalitního českého akátu. Čtveřice parkurových sekcí s kladinami a visutou lávkou doplněných lany s ocelovou výztuží. Robustní konstrukce z pilířů zabudovaných v zemi, jež může být doplněna o dopadovou plochu z kačírku či gumových dlaždic. 

Hřiště – Koloseum
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Pískoviště Koloseum

Rozměrné dětské pískoviště ve tvaru amfitéatru s akátovými palisádami k posezení a trojúhelníkovým zastřešením. Pevné zabudování do země. Kvalitní česká výroba a materiál. Certifikováno pro veřejné prostory. Unikátní design s třemi odstupňovanými kruhovými a půlkruhovými sekcemi. 

Hřiště – domek LOTTI Akce

Věž se skluzavkou Lotti

Masivní dřevěná věž se stříškou, dlouhou skluzavkou 250 cm, pískovištím, dvousedadlovou houpačkou a žebříkem na lezení. Nosné sloupy věže jsou vyrobené z profilů o tloušťce 68 x 68 mm. Celá konstrukce je vyrobená ze smrkového dřeva bez chemických uprav.

Hřiště – dětský domek LOTTI Akce

Věž se skluzavkou Lotti Small

Zahradní dětská věž se stříškou je velice oblíbenou kombinací dvou houpačekplastovou červenou 250 cm skluzavkou a malým pískovištím. Konstrukce je vyrobena ze smrkového dřeva bez chemických úprav a je dodávaná jako stavebnice. Nástupní výška věže je 125 cm.

Hřiště – dětský domek FRIEDA Akce

Věž se skluzavkou Frieda

Dětská věz s domečkem a terasou nabízí spoustu zábavy díky dlouhé skluzavce, dvousedadlové houpačce, pískovišti a žebříku na lezení. Konstrukce je ze smrkového dřeva, s nosnými sloupy 68 x 68 mm, stěnami a podlahou z 18 mm profilů.

Hřiště – - dětské hřiště Sleva 24%
3x

Věž se skluzavkou Tower

Dětské hřiště se skluzavkou, 2 houpačkami a hrazdou, ocelová nosná konstrukce, 26 mm silné zdvojené stěny a střecha z vysoce odolného polyethylenu, rozměry 500 x 500 x 331 cm. 

Hřiště – Dětské hřiště Sleva 20%
Počet variant: 1

Dětské hřiště 4 v 1

Multifunkční dětské hřiště, které se skládád ze skluzavky, houpačky, lezecké stěny a basketbalového koše. Vhodné pro děti od 3 let.

Hřiště – Dětské hřiště Marimex Play 004

Dětské hřiště Climb

Herní věž z borového dřeva, která se skládá z horolezecké stěny, 3 m dlouhé skluzavky, zabudovaného pískoviště, provazového žebříku a lana na šplhání.

Hřiště – Dětské hřiště Marimex Play 001 Akce

Věž se skluzavkou Play

Dětská herní věž se skluzavkou o délce 2,2 m a pískovištěm, skluzavka má integrovanou přípojkou na vodu. Konstrukce je vyrobena z tlakově impregnovaného borového dřeva.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.