Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Regály

Naleznete zde výběr moderně zpracovaných regálů 21. století s nejrůznějšími vychytávkami. Základními parametry pro nejlepší výběr regálu jsou nosnost, počet polic a materiál konstrukce. Pokud je vaší výsadou organizovanost, tak regály jsou nedílnou součástí vaší dílny nebo garáže.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější regály –  Plus Shelf Tribac Regál Plus Shelf Tribac Pojezdy osazený regál pro zavěšení boxů typu Scuba. Obsahuje pět polic s celkovou nosností 300 kg. Každá z pěti nastavitelných polic unese extrémi váhu až 60 kg. 1 590 Kč
Lidovka
Regály –  Regál Plus Shelf Sleva 21%
2x
Počet variant: 1

Regál Plus Shelf 60

Ekonomická varinata regálu s celkovou nosností 80 kg disponuje čtyřmi policemi s maximální nosností 20 kg na jednu. Odolnou konstrukcí tvoří policový spojovací click - systém. Zvýšené nožičky usnadní úklid pod regálem.

Cena / výkon
Regály –  Plus Shelf Tribac
2x
Počet variant: 1

Regál Plus Shelf Tribac

Pojezdy osazený regál pro zavěšení boxů typu Scuba. Obsahuje pět polic s celkovou nosností 300 kg. Každá z pěti nastavitelných polic unese extrémi váhu až 60 kg.

Pro náročné
Regály –  Regál Plus Shelf Sleva 16%
1x
Počet variant: 1

Regál Plus Shelf XL

Pětipolicový plastový regál s extrémní nosností až 400 kg. Součástí jedné z polic je praktickým postranní organizér na nářadí. Pět polic s kovovou výztuží a nosností 80 kg umožňuje nastavení výšky podle potřeby. 

Regály –  Regál Plus Shelf Akce
Počet variant: 1

Regál Plus Shelf 90

Regál obsahuje pět polic s nosností 55 kg na každou a s celkovou nosností regálu 275 kg. Konstrukce z odolného plastu disponuje vyvýšenými nožičkami. Policový spojovací click - systém umožňuje rozložení regálu podle potřeby.

 

Regály –  Regál Plus Shelf Sleva 17%
1x
Počet variant: 1

Regál Plus Shelf 80

Devizou tohoto regálu je pět nastavitelných polic s nosností 50 kg na každou a s celkovou nosností regálu 250 kg. Konstrukce z odolného plastu disponuje vyvýšenými nožičkami. Policový spojovací click - systém umožňuje rozložení regálu podle potřeby.

 

Regály –  Plus Shelf Sleva 15%
2x
Počet variant: 1

Regál Plus Shelf 120

Vysokonosní konstrukce širokého regálu unese váhu až 350 kg. Káždá z pěti polic s kovovou výstuží pro větší pevnost regálu unese až 70 kg. Policový spojovací systém umožňuje efektvně rozložit a složit regál podle potřeby.

Regály –  Regál Planet 75/5 Sleva 26%
2x

Regál Planet 75

Lehká a odolná konstrukce regálu v bezúdržbovém provedení vyrobený z 80 % z recyklovaných materiálů. Obsahuje celkem pět polic - každá s výraznou nosností až 25 kg. Regál je vybavený zvýšenými nožičkami.

Regály –  Jobmade Portable Table dílenský Akce
5x
Počet variant: 1

Stůl Jobmade Portable

Lehký přenosný stůl s integrovanou rukojetí vyrobený z pevného plastu. Velkorysá pracovní plocha s rozměry 96,4 x 62 cm a nosností až 453 kg. Součástí jsou čtyři svorky, univerzální kovové kolejnice ve tvaru T a organizér na nářadí.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.