Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Okapové systémy

Tato sekce zahrnuje vše potřebné k instalaci kompletního okapového systému. Vybírat můžete z plastových či kovových žlabů vhodných na přístřešky, chalupy, rodinné domy nebo sklady. Okapové žlaby je vhodné volit podle jejich průměru, který určuje množství odvedené vody. Nyní si zvolte žlaby, svody nebo příslušenství podle vaší preference.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější okapové systémy – Koleno svodové GMT Koleno svodové GMT Plastové koleno pod úhlem 67,5° slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu. 115 Kč od 109 Kč
2
Nejprodávanější okapové systémy – Spojka svodu GMT Spojka svodu GMT Plastová spojka svodu okapového systému GMT slouží jako součást svislé části odvodnění díky které se dokonale napojí dvě svodové roury do jedné. 71 Kč od 67 Kč
Lidovka
Okapové systémy – Okapový žlab Fenz Sleva 15%
1x

Okapový žlab Fenz

Odolný a finančně nenáročný půlkulatý okapový žlab z pozinkovaného plechu pro odvod vody ze střechy bez barevné úpravy instalovaný kontinuálně pomocí pájení.

Materiál žlabu: ocel Délka: 2000 – 4000 mm Šířka: 250 – 333 mm Tloušťka: 0,7 mm Světlost: 105 – 153 mm Barva: stříbrná
Cena / výkon
Okapové systémy – Barevný okapový žlab Akce
7x

Okapový žlab Gara

Odolný a vícevrstvě barevný půlkulatý okapový žlab z vysocekvalitní švédské oceli, která je oboustranně pozinkovaná. Vyznačuje se jednoduchým, rychlým a účinným spojovacím systémem.

Materiál žlabu: ocel Délka: 2000 – 4000 mm Šířka: 125 – 150 mm Tloušťka: 0,6 mm Světlost: Barva: hnědá, šedá
Pro náročné
Okapové systémy – Aqua plastový okapový žlab Akce
6x

Okapový žlab Aqua

Moderní a cenově dostupný okapový žlab z PVC odolávající korozi, vyznačující se montážním systémem bez nutného lepení a šroubování.

Materiál žlabu: koextrudovaný PVC Délka: 3000 – 4000 mm Šířka: 75 – 150 mm Tloušťka: 1,2 – 1,5 mm Světlost: 55 – 89 mm Barva: antracit, hnědá
Okapové systémy – Okapový žlab GMT Akce

Okapový žlab GMT

Finančně dostupný okapový žlab z PVC v barevném provedení imitace mědi odolávající korozi a vyznačující se montážním systémem bez nutného lepení a šroubování.

Materiál žlabu: koextrudovaný PVC Délka: 3000 – 4000 mm Šířka: 75 – 125 mm Tloušťka: 1,2 – ,1,5 mm Světlost: 55 – 89 mm Barva: měděná
Okapové systémy – Aqua plastový okapový svod Akce
2x

Okapový svod Aqua

Plastová svodová roura k odovdu vody z okapového žlabu z PVC odolávající korozi, vyznačující se montážním systémem bez nutného lepení a šroubování.

Materiál svodu: koextrudovaný PVC Délka: 3000 – 4000 mm Průměr: 63 – 110 mm Tloušťka: 1.2 – 1,5 mm Barva: antracit, hnědá
Okapové systémy – Okapový svod GMT Akce

Okapový svod GMT

Plastová svodová roura k odvodu vody z okapového žlabu z PVC v barevném provedení imitace mědi odolávající korozi a vyznačující se montážním systémem bez nutného lepení a šroubování.

Materiál svodu: koextrudovaný PVC Délka: 3000 – 4000 mm Průměr: 63 – 90 mm Tloušťka: 1,2 – 1,4 Barva: měděná
Okapové systémy – Barevný Akce
4x

Okapový svod Gara

Odolná a vícevrstvě barevná svodová roura z vysocekvalitní švédské oceli, která je oboustranně pozinkovaná. Vyznačuje se jednoduchým, rychlým a účinným spojovacím systémem.

Materiál svodu: ocel Délka: 1000 – 3000 mm Průměr: 90 – 100 mm Tloušťka: 0,6 mm Světlost: Barva: hnědá, šedá
Okapové systémy – Okapový svod Fenz Sleva 14%

Okapový svod Fenz

Odolná ocelová svodová roura z pozinkovaného plechu pro odvod vody z okapového žlabu bez barevné úpravy instalovaný pomocí pájení.

Materiál svodu: ocel Délka: 2000 – 3000 mm Průměr: 80 – 100 mm Tloušťka: 0,7 mm Barva: stříbrná
Okapové systémy – Gajgr Uni Sleva 15%
1x

Gajgr Uni

Integrované zařízení pro zajištění jímání a odtok vody z okapového systému. Vtok Gajgru je možný o průměru 80 - 125 mm a odtok o průměru 100 až 110 mm.

Okapové systémy – Gajgr Uni Side Sleva 15%
1x

Gajgr Uni Side

Integrované zařízení z polypropylenu pro zajištění jímání a odtok vody z okapového systému. Vtok Gajgru je možný o průměru 80 - 110 mm a odtok z boční strany o průměru 110 mm.

Okapové systémy – Aqua plastové okapové koleno Akce

Koleno svodové Aqua

Plastové koleno pod úhlem 67,5° slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Okapové systémy – Koleno svodové GMT Akce

Koleno svodové GMT

Plastové koleno pod úhlem 67,5° slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Okapové systémy – Barevné okapové koleno 100 mm Akce
+1

Koleno svodové Gara

Odolné a vícevrstvě barevné svodové koleno pod úhlem 72° z vysocekvalitní švédské oceli, která je oboustranně pozinkovaná. Slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Okapové systémy – Aqua plastové okapové koleno výtokové Akce

Koleno výtokové Aqua

Plastové koleno pod úhlem 67,5° slouží jako zakončení svislé části odvodnění.

Okapové systémy – Koleno svodové Fenz Akce

Koleno svodové Fenz

Odolné ocelové svodové koleno pod úhlem 72° z pozinkovaného plechu slouží jako součást svislé části odvodnění a udává požadovaný směr okapovému svodu.

Okapové systémy – Barevné výtokové okapové koleno Akce

Koleno výtokové Gara

Odolné a vícevrstvě barevné výtokové koleno pod úhlem 72° z vysocekvalitní švédské oceli, která je oboustranně pozinkovaná. Slouží jako zakončení svislé části odvodnění.

 

Okapové systémy – Aqua roh pvc žlabu vnitřní Akce

Roh žlabový vnitřní Aqua

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Okapové systémy – Roh žlabový vnitřní GMT Akce

Roh žlabový vnitřní GMT

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Okapové systémy – Barevný roh okapového žlabu vnitřní Akce

Roh žlabový vnitřní Gara

Odolný a vícevrstvě barevný žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Okapové systémy – Roh žlabový vnitřní Fenz Akce

Roh žlabový vnitřní Fenz

Plechový žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Okapové systémy – Aqua roh pvc žlabu vnější Akce

Roh žlabový vnější Aqua

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů, které odvádí vodu za roh objektu, tedy tam, kde je vyžadováno vložit kratší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnější je pod úhlem 90°.

Okapové systémy – Roh žlabový vnější GMT Akce

Roh žlabový vnější GMT

Slouží jako rohové spojení okapových žlabů na místa tam, kde je vyžadováno vložit delší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnitřní je pod úhlem 90°.

Okapové systémy – Barevný roh okapového žlabu vnější Akce

Roh žlabový vnější Gara

Odolný a vícevrstvě barevný žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů, které odvádí vodu za roh objektu, tedy tam, kde je vyžadováno vložit kratší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnější je pod úhlem 90°.

Okapové systémy – Roh žlabový vnější Fenz Akce

Roh žlabový vnější Fenz

Plechový žlabový roh slouží jako rohové spojení okapových žlabů, které odvádí vodu za roh objektu, tedy tam, kde je vyžadováno vložit kratší stranu žlabového rohu směrem ke zdi. Žlabový roh vnější je pod úhlem 90°.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.