✪ AKTUÁLNĚ (dnes 30.3.) - Expedice skleníků i ostatních produktů je prozatím bez omezení, nákup neodkládejte. Osobní odběr pro podnikatele.
✪ AKTUÁLNĚ (dnes 30.3.) - Expedice skleníků i ostatních produktů je prozatím bez omezení.
✪ Expedice je prozatím bez omezení.
0

Půdní schody

Vyberte si kvalitní půdní schody v komplexní a především přehledné prezentaci Buildex. Nabízíme půdní schody kvalitních značek Fakro, JAP a Oman. Výsuvné schody, schody na půdu nebo dokonce mlynářské schody, vše na co si vzpomenete a hledáte pro váš projekt.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Půdní schody Termo PS Zateplené půdní schody Termo PS s dřevěným žebříkem. Stropní skládací schody jsou vybaveny: těsněním, ochrannými patkami a madlem.  3 687 Kč od 2 180 Kč
2
Půdní schody LTK Energy Vysoce termoizolační skládací půdní schody LTK Energy, s dvojitým těsněním vhodným do nízkoeneretických staveb. Schody nabízí: dvojité těsnění, tloušťka poklopu 6,6 cm, bílý poklop, madlo, protiskluzové nášlapy. Ochranné patky pouze u 3 dílné verze. 6 861 Kč od 5 146 Kč
3
Půdní schody Flex Termo Zateplené půdní schody Flex Termo s flexi kovovým zebříkem. Stahovací schody na půdu jsou vybaveny: těsněním a stupněm flex. 7 540 Kč od 4 383 Kč
4
Půdní schody Aluprofi Extra Zateplené půdní schody Aluprofi Extra s hliníkovým žebříkem. Hliníkové skládací schody jsou vybaveny: těsněním, madlem a ochrannými patkami.  9 197 Kč od 5 323 Kč
5
Mlynářské schody Turn Robustní mlynářské schody Turn s mohutnými bočnicemi, bezpečným zábradlím a zatočením.  17 316 Kč 10 736 Kč
6
Půdní schody LWK Komfort Stropní skládací schody LWK Komfort nabízejí: termoizolační poklop bílé barvy, protiskluzové nášlapy, madlo, ochranné patky. 4 574 Kč od 3 430 Kč
7
Půdní schody LWF PP Nová generace protipožárních schodů zaručuje vysoký stupeň protipožární ochrany 45 minut.Skládací půdní schody nabízí: ohnivzdorný poklop, trojnásobný systém těsnění, madlo, protiskluzové nášlapy. Ochranné patky jsou pouze u 3 dílné verze. 10 225 Kč od 7 668 Kč
8
Mlynářské schody MSS Superior Robustní dřevěné mlynářské schody MSS Superior s mohutnými bočnicemi a širokými stupni. 6 812 Kč 5 109 Kč
9
Půdní schody Mini Polar Zateplené půdní schody Mini Polar s kovovým žebříkem a dřevěnými stupni. Skládací půdní schody jsou vybaveny: dvojitým těsněním, ochrannými patkami, madlem, přídavným stupněm a patentovaným zámkem. 10 854 Kč od 6 620 Kč
10
Půdní schody PP Půdní schody EI s dřevěným žebříkem. Půdní schody protipožární jsou vybaveny: těsněním, protipožárním těsněním, madlem a ochrannými patkami.  10 929 Kč 6 409 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 77
Sleva39%
(3)

Půdní schody Easy Step

Ekonomická varianta skládacích půdních schodů s dřevěným žebříkem. Schody jsou vybaveny těsněním a tyčí pro manipulaci.

  • Doprava zdarma
  • 2
Sleva27%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(21)

Půdní schody LTK Energy

Vysoce termoizolační skládací půdní schody LTK Energy, s dvojitým těsněním vhodným do nízkoeneretických staveb. Schody nabízí: dvojité těsnění, tloušťka poklopu 6,6 cm, bílý poklop, madlo, protiskluzové nášlapy. Ochranné patky pouze u 3 dílné verze.

  • Doprava zdarma
Sleva25%
(4)

Půdní schody LWF PP

Nová generace protipožárních schodů zaručuje vysoký stupeň protipožární ochrany 45 minut.Skládací půdní schody nabízí: ohnivzdorný poklop, trojnásobný systém těsnění, madlo, protiskluzové nášlapy. Ochranné patky jsou pouze u 3 dílné verze.

Sleva36%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Půdní schody Mini Termo

Zateplené půdní schody Mini Extra s kovovým žebříkem a dřevěnými stupni. Skládací půdní schody jsou vybaveny: těsněním a ochrannými patkami.

Sleva43%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Půdní schody Mini Extra

Zateplené půdní schody Mini Extra s kovovým žebříkem a dřevěnými stupni. Skládací půdní schody jsou vybaveny: těsněním, ochrannými patkami, madlem a patentovaným zámkem pro těsné uzavření víka. 

Sleva41%
Právě si prohlíží 4 zákazníci

Půdní schody Polar

Zateplené půdní schody Polar s dřevěným žebříkem. Stropní skládací schody jsou vybaveny: dvojitým těsněním, madlem, přídavným stupněm a ochrannými patkami. 

Sleva38%
Právě si prohlíží 3 zákazníci

Mlynářské schody Clever

Robustní kachní mlynářské schody Clever s mohutnými bočnicemi, bezpečným zábradlím a speciálně vykrojenými nášlapy.

  • 3
Sleva42%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(6)

Půdní schody Flex Termo

Zateplené půdní schody Flex Termo s flexi kovovým zebříkem. Stahovací schody na půdu jsou vybaveny: těsněním a stupněm flex.

Sleva38%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Mlynářské schody Classic

Robustní rovné mlynářské schody Classic s mohutnými bočnicemi a bezpečným zábradlím.

Sleva30%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(4)

Půdní schody Lusso

Stahovací půdní schody s jednoduchým dřevotřískovým víkem pro zabudování do stropu. Model je vybavený: ochrannými patkami, protiskluzovými nášlapy.

  • 1
Sleva41%
(5)

Půdní schody Termo PS

Zateplené půdní schody Termo PS s dřevěným žebříkem. Stropní skládací schody jsou vybaveny: těsněním, ochrannými patkami a madlem. 

Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Mlynářské schody MSS Superior

Robustní dřevěné mlynářské schody MSS Superior s mohutnými bočnicemi a širokými stupni.

Sleva30%
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(5)

Půdní schody Lusso (zateplené)

Stahovací půdní schody (zateplené) s plechovým sendvičovým víkem pro zabudování do stropu. Model je vybavený: brzdící mechanismus proti prudkému otevření, ochrannými patkami, protiskluzovými nášlapy. 

Sleva38%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(2)

Mlynářské schody Turn

Robustní mlynářské schody Turn s mohutnými bočnicemi, bezpečným zábradlím a zatočením. 

Sleva39%

Půdní schody Mini Polar

Zateplené půdní schody Mini Polar s kovovým žebříkem a dřevěnými stupni. Skládací půdní schody jsou vybaveny: dvojitým těsněním, ochrannými patkami, madlem, přídavným stupněm a patentovaným zámkem.

Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(21)

Půdní schody LWK Komfort

Stropní skládací schody LWK Komfort nabízejí: termoizolační poklop bílé barvy, protiskluzové nášlapy, madlo, ochranné patky.

Sleva25%
Právě si prohlíží 5 zákazníků

Půdní schody LDK

Výsuvné schody na půdu LDK jsou dvoudílné s výsuvným spodním segmentem, díky čemuž je možné eliminovat prostor nutný k rozložení žebříku. Schody nabízí: Bílý poklop, madlo, protiskluzové nášlapy.

Sleva42%
(1)

Půdní schody Aluprofi Extra

Zateplené půdní schody Aluprofi Extra s hliníkovým žebříkem. Hliníkové skládací schody jsou vybaveny: těsněním, madlem a ochrannými patkami. 

Sleva37%
(1)

Půdní schody Mini PP

Půdní schody mini EI PP s dřevěným žebříkem a malým rozměrem rámu. Půdní schody protipožární jsou vybaveny: těsněním, protipožárním těsněním madlem a ochrannými patkami. 

Sleva25%
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Mlynářské schody MSP Pivot

Rovné variabilní mlynářské schody MSP Pivot z lehkého smrkového dřeva s bezpečným zábradlím.

Sleva25%
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Mlynářské schody MSU Universal

Robustní dřevěné mlynářské schody MSU Universal s mohutnými bočnicemi a širokými stupni.

Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Půdní schody LSZ

Stahovací schody na půdu jsou navíc vybavené ocelovým rámem zpevňujícím dřevěnou skříň schodů. Model nabízí: ocelový rám, přídavné stupně, ovládací tyč, krycí lišty, protiskluzové nášlapy, bílý poklop.

Sleva25%

Půdní schody LWZ Plus

Skládací půdní schody LWZ Plus jsou nadstandartním modelem základních skládacích schodů s dřevěným žebříkem, vylepšený o kovový rám, montážní úhelníky pro snadnou instalaci. Schody nabízí: ocelový rám, montážní úhelníky, krycí lišty, bílý poklop, madlo, protiskluzové nášlapy, ochranné patky.

Sleva41%
(4)

Půdní schody PP

Půdní schody EI s dřevěným žebříkem. Půdní schody protipožární jsou vybaveny: těsněním, protipožárním těsněním, madlem a ochrannými patkami. 

Sleva19%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Půdní schody Polar PP

Půdní schody EI Polar s dřevěným žebříkem. Půdní schody protipožární jsou vybaveny: dvojitým těsněním, protipožárním těsněním madlem, ochrannými patkami a přídavným stupněm.

Sleva45%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(1)

Půdní schody Extra

Zateplené půdní schody Extra s dřevěným žebříkem. Stropní skládací schody jsou vybaveny: těsněním, madlem a ochrannými patkami. 

Sleva25%

Mlynářské schody MSA Altero

Robustní kachní mlynářské schody MSA Altero s mohutnými bočnicemi a speciálně vykrojenými nášlapy.

Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Zatočení MSW-Winder

Pravé, nebo levé zatočení MSW Winder je příslušenstvím k mlynářským schodům MSS Superior. 

Sleva25%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(10)

Půdní schody LST

Stahovací schody na půdu LST jsou základním modelem. Stahovací konstrukce umožňuje složit žebřík na malé rozměry. Model nabízí: Přídavné stupně, ovládací tyč, krycí lišty, protiskluzové nášlapy, bílý poklop.

Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(20)

Půdní schody LWS Smart

Stropní skládací schody jsou oblíbeným startovacím modelem půdních schodů Fakro, vybavený: lakovatelným poklopem, těsněním, izolací, protiskluzovými nášlapy. Pro výšku stropu 280 nebo 305 cm.

Sleva25%
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Půdní schody LML Lux

Vysoce kvalitní stropní skládací půdní schody, jejichž konstrukce zajišťuje jak maximální pohodlí používání a manipulace tak i rychlou a snadnou montáž. Schody nabízí: výsuvné patky, bílý poklop, krycí lišty, systém snadné montáže, madlo, protiskluzové nášlapy. 

Sleva30%
Právě si prohlíží 4 zákazníci
(2)

Půdní schody Lusso PP

Stahovací půdní schody (protipožární) s plechovým sendvičovým víkem pro zabudování do stropu. Model je vybavený: brzdící mechanismus proti prudkému otevření, ochrannými patkami, protiskluzovými nášlapy. 

Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(6)

Půdní schody LMK Komfort

Hliníkové skládací schody jsou komfortnější variantou základního modelu půdních schodů s kovovým žebříkem, vybavená navíc bílým poklopem a madlem. 

Sleva25%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(6)

Půdní schody LMS Smart

Oblíbený základní model půdních schodů Fakro s kovovým žebříkem. Hliníkové skládací schody jsou vybaveny: lakovatelným poklopem, ochrannými patkami, protiskluzovými nášlapy.

Sleva26%
(8)

Půdní schody LWT

Super termoizolační skládací půdní schody vhodné k použití v nízkoenergetických stavbách. Díky své konstrukci mají značný vliv na úspory energie. Schody LWT nabízejí: bílý poklop - 8 cm, trojnásobný systém těsnění, madlo, protiskluzové nášlapy. Ochranné patky jsou pouze u 3 dílné verze.

Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Půdní schody LSF PP

Ohnivzdorné stahovací schody na půdu chrání nezasažené prostory domu proti ohni a kouři po dobu 60 minut. Schody nabízí: ohnivzdorný poklop, malé rozměry, ovládací tyč, přídavné stupně, protiskluzové nášlapy.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.