Vážení zákazníci, přichází nárůst cen konstrukčních materiálů. Využijte možnost pořízení skleníků, pergol a zahradních domků za rozumné částky a ušetřete.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Sklepní světlíky

Vybírejte dle technických možností a způsobu použití suterénních prostor. Pokud počítáte s pojízdným využitím, volte hloubku od 40 do 60 cm. Obydlené místnosti zase potřebují světlík s co největší hloubkou, aby se zajistilo co nejvíce světla a čerstvého vzduchu. Dále zohledněte půdní podmínky a zvolte si řádné příslušenství v podobě krycích roštů, odvodňovacích přípojek a kotvících sad.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější sklepní světlíky –  sklepní světlík MULTINORM Světlík Multinorm Jednodílný světlík z bílého duroplastu vyztuženého skelnými vlákny v řešení tři v jednom. Konstrukce je až o 20% pevnější než u klasických světlíků z plastu. Lehké tělo umožňuje instalaci jednou osobou. Dostupný se třemi hloubkami a rozsáhlým sortimentem velikostí. 2 759 Kč od 2 483 Kč
2
Nejprodávanější sklepní světlíky –  sklepní světlík MAX Světlík Max Výškově nastavitelný světlík s integrovanými nástavci, který lze upravit až o 25 cm podle aktuální úrovně terénu při montáži nebo následně bez nového vrtání. Při správně zvoleném roštu je také vhodný pro pojezd osobních aut. Světlík nabízí šest ruzných velikostí. 4 108 Kč od 3 697 Kč
3
Nejprodávanější sklepní světlíky –  větrací šachta Standart Větrací šachta Standart Stohovatelná šachta z SMC kompozitu pro větrací a odvětrávací otvory pod úrovní terénu jako jsou např. kotelny, sušárny nebo podzemní parkoviště. Zaručuje se dlouhou životností a spolehlivostí. Dostupná v rozměru 42 x 42 x 25 cm. 1 119 Kč 1 007 Kč
Počet hlavních produktů:3
Sklepní světlíky –  sklepní světlík MAX Sleva 10%
5x
Počet variant: 6

Světlík Max

Výškově nastavitelný světlík s integrovanými nástavci, který lze upravit až o 25 cm podle aktuální úrovně terénu při montáži nebo následně bez nového vrtání. Při správně zvoleném roštu je také vhodný pro pojezd osobních aut. Světlík nabízí šest ruzných velikostí.

Sklepní světlíky –  sklepní světlík MULTINORM Sleva 10%
6x
Počet variant: 16

Světlík Multinorm

Jednodílný světlík z bílého duroplastu vyztuženého skelnými vlákny v řešení tři v jednom. Konstrukce je až o 20% pevnější než u klasických světlíků z plastu. Lehké tělo umožňuje instalaci jednou osobou. Dostupný se třemi hloubkami a rozsáhlým sortimentem velikostí.

Sklepní světlíky –  větrací šachta Standart Sleva 10%
2x
Počet variant: 1

Větrací šachta Standart

Stohovatelná šachta z SMC kompozitu pro větrací a odvětrávací otvory pod úrovní terénu jako jsou např. kotelny, sušárny nebo podzemní parkoviště. Zaručuje se dlouhou životností a spolehlivostí. Dostupná v rozměru 42 x 42 x 25 cm.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.