Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Pískoviště

Nabízíme pískoviště od těch nejjednodušších na zahradu po velká na veřejná prostranství. Děti si užijí pořádnou dávku zábavy bezpečně v pískovišti se stříškou nebo s nimi poseďte u pískoviště s lavičkou, kde můžete odpočívat i vy. Dřevo je zpracované tak, abyste ho mohli sami natřít podle sebe a tak můžete být doma kreativní v jakémkoliv věku.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější pískoviště – Woody Pískoviště Woody Pískoviště Masivní dřevěné pískoviště se sklopným víkem, ve složeném stavu může sloužit jako krýt, při otevření se promění v lavičky pro pohodlné posezení. Dodáváno bez povrchové úpravy. 2 539 Kč 2 499 Kč
2
Nejprodávanější pískoviště – Woody Pískoviště Woody Pískoviště Zahradní zasouvací pískoviště s prostorným odpočivadlem z masivního dřeva. Odpočivadlo je vybaveno kolečky a střechou. Muže sloužit jako domeček pro dětské zábavy. 4 238 Kč
Lidovka
Pískoviště – Big Pískoviště Mušle
18x

Big Pískoviště Mušle

Jednoduché modré pískoviště je složené ze dvou částí z odolného plastu. Lze použit také jako bazének, který je možné naplnit až 100 l vody. 

Cena / výkon
Pískoviště – Scobax Leonardo
3x
Počet variant: 1

Scobax Leonardo

Funkční čtvercovité pískoviště z přírodního borovicového dřeva s žebříkovitým víkem a prostornými lavičkami po stranách pro pohodlné a bezpečné hraní vašich dětí.

 

Pro náročné
Pískoviště – Juwel pískoviště
5x
Počet variant: 1

Juwel pískoviště

Čtvercovité pestrobarebné dětské pískoviště Juwel Vario vyrobeno z kvalitního kompozitního materiálu vysoké kvality. V každém rohu pískoviště je sedátko označené obrázkem zvířátka.

Pískoviště – Woody Pískoviště Dolly Akce
3x
Počet variant: 1

Woody Pískoviště Dolly

Osmiúhelníkové pískoviště ze smrkového dřeva, povrchově upraveno mořením v pestrobarevném provedení. Má 4 lavičky po obvodu a krycí síť.

Pískoviště – Woody Pískoviště Akce
5x
Počet variant: 1

Woody Pískoviště

Masivní dřevěné pískoviště se sklopným víkem, ve složeném stavu může sloužit jako krýt, při otevření se promění v lavičky pro pohodlné posezení. Dodáváno bez povrchové úpravy.

Pískoviště – Woody Pískoviště
3x
Počet variant: 1

Woody Pískoviště

Zahradní zasouvací pískoviště s prostorným odpočivadlem z masivního dřeva. Odpočivadlo je vybaveno kolečky a střechou. Muže sloužit jako domeček pro dětské zábavy.

Pískoviště – Bohemit Pískoviště Koloseum
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Bohemit Pískoviště Koloseum

Rozměrné dětské pískoviště ve tvaru amfitéatru s akátovými palisádami k posezení a trojúhelníkovým zastřešením. Pevné zabudování do země. Kvalitní česká výroba a materiál. Certifikováno pro veřejné prostory. Unikátní design s třemi odstupňovanými kruhovými a půlkruhovými sekcemi. 

Pískoviště – Buddy toys Vodní dráha Aqua World

Buddy toys Vodní dráha Aqua World

Pojizdný kufrík s vodním světem, dráhou s mostem a jeřábem, má ruční kliku pro tvorbu proudění. Kufřík je na kolečkách má ruční kliku pro tvorbu proudění. Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu.

Pískoviště – Buddy toys Vodní dráha Jungle
4x

Buddy toys Vodní dráha Jungle

Vodní dráha v kufříku s motivem džungle je zahradní hračkou pro vodní zábavy. Vybavená vodním žlabem pro pouštění lodiček a ruční kliky pro tvorbu proudění. Kufřík je pojízdný a má snadné smontování pomocí klipů. Vyroben z odolného plastu.

Pískoviště – MaDe Pískoviště

MaDe Pískoviště

Praktické a jednoduché pískoviště ve tvaru žáby. Uzavíratelné, kvalitní odolný plast. Pískoviště můžete zaklopit volnou částí, která slouží jako víko.

Pískoviště – Woody Pískoviště

Woody Pískoviště

Dřevěné pískoviště s kuchyňkou z novozélandské borovice, má stříšku s UV filtrem, která chrání děti před slunečním zářením a zároveň díky posouvacímu mechanizmu slouží jako kryt pískoviště. Vestavěná kuchyňka je také praktickým boxem pro hračky na písek.

Pískoviště – Marimex Pískoviště Loď
Počet variant: 1

Marimex Pískoviště Loď

Dřevené pískoviště ve tvaru lodě je vyrobená z jedloveho masivu, krycí stříška je z nepromokavého polyethylenového materiálu. Lod je vybavena lavičkou s úložným prostorem. Pískoviště slouží pro rozvoj dětské fantazie, koordinace, prostorové orientace i dalších dovedností.

Pískoviště – Marimex Pískoviště
3x

Marimex Pískoviště

Kryté výsuvné pískoviště s altánkem, které je osazeno nepromokavou plátěnou střechou a praktickými kolečky, pro snadnou manipulaci po zahradě.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.