✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Pískoviště

Nabízíme pískoviště od těch nejjednodušších na zahradu po velká na veřejná prostranství. Děti si užijí pořádnou dávku zábavy bezpečně v pískovišti se stříškou nebo s nimi poseďte u pískoviště s lavičkou, kde můžete odpočívat i vy. Dřevo je zpracované tak, abyste ho mohli sami natřít podle sebe a tak můžete být doma kreativní v jakémkoliv věku.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Suzan Dřevěné pískoviště Suzan Suzan je bestsellerem mezi pískovišti hlavně díky skvělé ceně, tkané výstelce a bezpečným rohům s lavicí. od 1 244 Kč
2
Nejprodávanější pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Emma Dřevěné pískoviště Emma Emma je oblíbená mezi pískovišti hlavně díky neobvyklému tvaru, který umožňuje větší prostor pro hraní, tkané výstelce a bezpečným rohům s lavicí. 1 436 Kč
3
Nejprodávanější pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Andy Dřevěné pískoviště Andy Pískoviště se stříškou a zaoblenými rohy pro bezpečnou hru i v horkých letních dnech. 1 728 Kč
4
Nejprodávanější pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Lopo Dřevěné pískoviště Lopo Bezpečné pískoviště oblíbené pro zabezpečené rohy lavicí se zaoblenými kraji a krytem, který zabraňuje vniku nečistot a cizích předmětů do písku. od 2 688 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 8
Pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Emma
  • 2
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(1)

Dřevěné pískoviště Emma

Emma je oblíbená mezi pískovišti hlavně díky neobvyklému tvaru, který umožňuje větší prostor pro hraní, tkané výstelce a bezpečným rohům s lavicí.

Pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Lily
Právě si prohlíží 5 zákazníků
(2)

Dřevěné pískoviště Lily

Certifikované pískoviště Lily vhodné pro veřejná prostranství s dostatečnou plochou pro hru ve více dětech a nátěrem lazurou.

Pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Suzan
  • 1
Akce
Tento týden zakoupili 4 zákazníci
(9)

Dřevěné pískoviště Suzan

Suzan je bestsellerem mezi pískovišti hlavně díky skvělé ceně, tkané výstelce a bezpečným rohům s lavicí.

Pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Andy
  • 3
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(3)

Dřevěné pískoviště Andy

Pískoviště se stříškou a zaoblenými rohy pro bezpečnou hru i v horkých letních dnech.

Pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Lopo
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(1)

Dřevěné pískoviště Lopo

Bezpečné pískoviště oblíbené pro zabezpečené rohy lavicí se zaoblenými kraji a krytem, který zabraňuje vniku nečistot a cizích předmětů do písku.

Pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Lana
(1)

Dřevěné pískoviště Lana

Bezpečné pískoviště oblíbené díky neobvyklému tvaru, který umožňuje větší prostor pro hraní, tkané výstelce, bezpečné lavici s oblými rohy a také díky krytu, který zabrání vniku nečistot.

Pískoviště – Scobalit Dřevěné pískoviště Mona
(2)

Dřevěné pískoviště Mona

Praktické pískoviště pro pohodové chvilky nejen vašich dětí. Díky svému krytu, který při otevření tvoří dvě lavičky si odpočinete s dětmi společně při jejich hrách.

Pískoviště – Scobalit Plachta na pískoviště
(2)

Plachta na pískoviště

Pevná plachta na pískoviště v zelené barvě zajistí, aby pískoviště bylo chráněné od cizích předmětů a špíny.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.