Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Pískoviště

Nabízíme pískoviště od těch nejjednodušších na zahradu po velká na veřejná prostranství. Děti si užijí pořádnou dávku zábavy bezpečně v pískovišti se stříškou nebo s nimi poseďte u pískoviště s lavičkou, kde můžete odpočívat i vy. Dřevo je zpracované tak, abyste ho mohli sami natřít podle sebe a tak můžete být doma kreativní v jakémkoliv věku.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější pískoviště – Pískoviště dřevěné s krytem, se 2 lavicemi, natur Pískoviště Sandy Masivní dřevěné pískoviště se sklopným víkem, ve složeném stavu může sloužit jako krýt, při otevření se promění v lavičky pro pohodlné posezení. Dodáváno bez povrchové úpravy. 3 199 Kč 2 489 Kč
2
Nejprodávanější pískoviště – Pískoviště zasouvací se zahradním odpočívadlem Pískoviště Chelsea Zahradní zasouvací pískoviště s prostorným odpočivadlem z masivního dřeva. Odpočivadlo je vybaveno kolečky a střechou. Muže sloužit jako domeček pro dětské zábavy. 4 999 Kč 4 238 Kč
Lidovka
Pískoviště – Pískoviště Big mušle, modré Sleva 19%
18x

Pískoviště Mušle

Jednoduché modré pískoviště je složené ze dvou částí z odolného plastu. Lze použit také jako bazének, který je možné naplnit až 100 l vody. 

Cena / výkon
Pískoviště – Dětské pískoviště Leonardo
3x
Počet variant: 1

Pískoviště Leonardo

Funkční čtvercovité pískoviště z přírodního borovicového dřeva s žebříkovitým víkem a prostornými lavičkami po stranách pro pohodlné a bezpečné hraní vašich dětí.

 

Pro náročné
Pískoviště – dětské pískoviště Akce
5x
Počet variant: 1

Dětské pískoviště Vario

Čtvercovité pestrobarebné dětské pískoviště Juwel Vario vyrobeno z kvalitního kompozitního materiálu vysoké kvality. V každém rohu pískoviště je sedátko označené obrázkem zvířátka.

Pískoviště – Pískoviště Dolly Sleva 24%
3x
Počet variant: 1

Pískoviště Dolly

Osmiúhelníkové pískoviště ze smrkového dřeva, povrchově upraveno mořením v pestrobarevném provedení. Má 4 lavičky po obvodu a krycí síť.

Pískoviště – Pískoviště dřevěné s krytem, se 2 lavicemi, natur Sleva 22%
5x
Počet variant: 1

Pískoviště Sandy

Masivní dřevěné pískoviště se sklopným víkem, ve složeném stavu může sloužit jako krýt, při otevření se promění v lavičky pro pohodlné posezení. Dodáváno bez povrchové úpravy.

Pískoviště – Pískoviště zasouvací se zahradním odpočívadlem Sleva 15%
3x
Počet variant: 1

Pískoviště Chelsea

Zahradní zasouvací pískoviště s prostorným odpočivadlem z masivního dřeva. Odpočivadlo je vybaveno kolečky a střechou. Muže sloužit jako domeček pro dětské zábavy.

Pískoviště – Pískoviště dřevěné - čtvercové, natur, se sítí Sleva 23%
4x
Počet variant: 1

Pískoviště Moby

Klasické čtvercové pískoviště z přírodního masivního dřeva. Je dodáváno s ochrannou sítí před zvířaty, listy a jinými nečistoty. Po obvodu má lem, kam se múzou dětí a rodiče sednout.

Pískoviště – Koloseum
 • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Pískoviště Koloseum

Rozměrné dětské pískoviště ve tvaru amfitéatru s akátovými palisádami k posezení a trojúhelníkovým zastřešením. Pevné zabudování do země. Kvalitní česká výroba a materiál. Certifikováno pro veřejné prostory. Unikátní design s třemi odstupňovanými kruhovými a půlkruhovými sekcemi. 

Pískoviště – Hračka BOT 3210 Kufřík vodní svět Sleva 24%

Vodní dráha Aqua World

Pojizdný kufrík s vodním světem, dráhou s mostem a jeřábem, má ruční kliku pro tvorbu proudění. Kufřík je na kolečkách má ruční kliku pro tvorbu proudění. Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu.

Pískoviště – Hrací set BOT 3211 Džungle vodní svět Sleva 8%
4x

Vodní dráha Jungle

Vodní dráha v kufříku s motivem džungle je zahradní hračkou pro vodní zábavy. Vybavená vodním žlabem pro pouštění lodiček a ruční kliky pro tvorbu proudění. Kufřík je pojízdný a má snadné smontování pomocí klipů. Vyroben z odolného plastu.

Pískoviště – Pískoviště žába zelené s víkem Sleva 43%

Pískoviště Žába

Praktické a jednoduché pískoviště ve tvaru žáby. Uzavíratelné, kvalitní odolný plast. Pískoviště můžete zaklopit volnou částí, která slouží jako víko.

Pískoviště – Pískoviště dřevěné s kuchyňkou Sleva 29%

Pískoviště Happy Kitchen

Dřevěné pískoviště s kuchyňkou z novozélandské borovice, má stříšku s UV filtrem, která chrání děti před slunečním zářením a zároveň díky posouvacímu mechanizmu slouží jako kryt pískoviště. Vestavěná kuchyňka je také praktickým boxem pro hračky na písek.

Pískoviště – Pískoviště dřevěné Loď Sleva 14%
Počet variant: 1

Pískoviště Loď

Dřevené pískoviště ve tvaru lodě je vyrobená z jedloveho masivu, krycí stříška je z nepromokavého polyethylenového materiálu. Lod je vybavena lavičkou s úložným prostorem. Pískoviště slouží pro rozvoj dětské fantazie, koordinace, prostorové orientace i dalších dovedností.

Pískoviště – Pískoviště Marimex dřevěné s altánkem Sleva 38%
3x

Pískoviště Tracy

Kryté výsuvné pískoviště s altánkem, které je osazeno nepromokavou plátěnou střechou a praktickými kolečky, pro snadnou manipulaci po zahradě.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.