Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Podkrovní dvířka

Umožňují přístup do nevyužitého prostoru. Použítím podkrovních dvířek můžete snadno využít prázdný prostor pod schodištěm patrového domu pro estetické ukládání. Dále můžete díky podkrovním dvířkám využít přebytečný prostor mezi střechou a podlahou.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější podkrovní dvířka – Oman DK EI30 Polar Podkrovní dvířka DK Polar PP Protipožární zateplené podkrovní dvířka s dvojitým těsněním a jedním proti požárním těsněním. Požární odolnost až na 30 minut. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu. 9 443 Kč 5 028 Kč
2
Nejprodávanější podkrovní dvířka – Oman DK Extra Podkrovní dvířka DK Extra Pevné podkrovní dvířka vyrobená z masivního dřeva. Vysoká pevnost a odolná konstrukce. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu. 3 652 Kč 2 511 Kč
3
Nejprodávanější podkrovní dvířka – Oman DK Maxi Podkrovní dvířka DK Maxi Zateplené podkrovní dvířka s tloušťkou tepelné izolace 50 mm. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu. 4 187 Kč 2 872 Kč
4
Nejprodávanější podkrovní dvířka – Oman DK Polar Podkrovní dvířka DK Polar Zateplené podkrovní dvířka s dvojitým těsněním, které zajišťuje výborné termoizolační schopnosti. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu. 6 661 Kč od 4 096 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 5
Lidovka
Podkrovní dvířka – Oman DK Extra
  • 2
Sleva31%
Od pondělí zakoupili 3 zákazníci

Podkrovní dvířka DK Extra

Pevné podkrovní dvířka vyrobená z masivního dřeva. Vysoká pevnost a odolná konstrukce. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu.

Cena / výkon
Podkrovní dvířka – Oman DK Polar
Sleva39%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Podkrovní dvířka DK Polar

Zateplené podkrovní dvířka s dvojitým těsněním, které zajišťuje výborné termoizolační schopnosti. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu.

Pro náročné
Podkrovní dvířka – Oman DK EI30 Polar
  • Protipožární
  • 1
Sleva47%
Od pondělí zakoupili 3 zákazníci

Podkrovní dvířka DK Polar PP

Protipožární zateplené podkrovní dvířka s dvojitým těsněním a jedním proti požárním těsněním. Požární odolnost až na 30 minut. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu.

Podkrovní dvířka – Oman DK Maxi
  • 3
Sleva31%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Podkrovní dvířka DK Maxi

Zateplené podkrovní dvířka s tloušťkou tepelné izolace 50 mm. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu.

Podkrovní dvířka – Oman DK Termo
Sleva38%
Právě si prohlíží 3 zákazníci

Podkrovní dvířka DK Termo

Podkrovní dvířka DK Termo umožňují vstup do neobytného podkroví za svislou nadezdívkou. Vybavena tepelnou izolací. Dvířka lze namontovat s otevíráním na levou či pravou stranu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.