0

Pergoly

V této kategorii najdete flexibilní pergoly stavebnicového řešení, které se přizpůsobí každému prostoru. Společným prvkem je modifikovatelnost a polykarbonátové zasklení s tloušťkou od 6 do 10 mm. K pergolám nabízíme montážní sety, boční stěny a rozšiřující moduly.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější pergoly – Lanit Plast WALL Pergola WALL Ekonomická varianta pergoly nabízí: Hliníkový rám, výběr barvy konstrukce i zasklení, několik variant půdorysných rozměrů, zasklení 6 mm silným dutinkovým polykarbonátem Marlon, systém uchycení do drážek. 19 900 Kč od 15 442 Kč
2
Nejprodávanější pergoly – Palram Sierra Pergola Sierra Variabilní pergola Sierra od společnosti Palram nabízí: konstrukci z nastavitelných hliníkových sloupků, flexibilních polohovacích tyčí, zastřešení komůrkovými polykarbonátovými panely o tloušťce 6 mm. od 18 999 Kč
3
Nejprodávanější pergoly – Gutta Terrassendach Original Pergola Terrassendach Original Prémiová pergola německé výroby nabízí: Hliníkový rám, modifikovatelnou výšku, sklon i půdorysné rozměry, zasklení „zataveným“ 10 mm silným polykarbonátem Guttagliss s unikátní systém Click Tec. 27 590 Kč od 27 038 Kč
4
Nejprodávanější pergoly – Palram Krycí zástěna Sierra Krycí zástěna Sierra Krycí zatahovací zástěna pro pergolu Sierra a zimní zahradu Torino slouží jako dokonalá ochrana před sluncem. Zvolte požadovaný rozměr. od 5 499 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 15
Pergoly – Gutta Terrassendach Original
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
 • Prémiový produkt
 • 3
Akce
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(18)

Pergola Terrassendach Original

Prémiová pergola německé výroby nabízí: Hliníkový rám, modifikovatelnou výšku, sklon i půdorysné rozměry, zasklení „zataveným“ 10 mm silným polykarbonátem Guttagliss s unikátní systém Click Tec.

Pergoly – Palram Sierra
 • Doprava zdarma
 • 2
Sleva13%
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(36)

Pergola Sierra

Variabilní pergola Sierra od společnosti Palram nabízí: konstrukci z nastavitelných hliníkových sloupků, flexibilních polohovacích tyčí, zastřešení komůrkovými polykarbonátovými panely o tloušťce 6 mm.

Pergoly – Gutta Gutta BW hliníková pergola
 • Doprava zdarma
Akce
Právě si prohlíží 9 zákazníků
(6)

Pergola BW

Ekonomická varianta pergoly od společnosti Gutta nabízí: Hliníkový rám, výběr barvy zasklení, několik variant půdorysných rozměrů, zasklení 6 mm silným dutinkovým polykarbonátem Guttagliss, systém uchycení do drážek.

Pergoly – Scobalit Pergola Savespot Bohema
Právě si prohlíží 4 zákazníci

Pergola Savespot Bohema

Dřevěná pergola zastřešená komůrkovým polykarbonátem německé výroby je skvělou volbou jako přístřešek ke zdi na zahradu pro klidné chvilky.

Pergoly – Scobalit Pergola Savespot Bohema Extra
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Pergola Savespot Bohema Extra

Dřevěná pergola s dekorativními mřížemi pro větší útulnost a bezvětří je zastřešená komůrkovým polykarbonátem s UV ochrannou vrstvou.

Pergoly – Lanit Plast SOLO
 • Doprava zdarma
Sleva22%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(2)

Pergola SOLO

Pergola Solo je ekonomickou variantou pergoly, která nabízí: Hliníkový rám, dvě varianty půdorysných rozměrů, stahovací střechu a je samostatně stojící stavbou.

Pergoly – Lanit Plast WALL
 • Doprava zdarma
 • 1
Sleva22%
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(4)

Pergola WALL

Ekonomická varianta pergoly nabízí: Hliníkový rám, výběr barvy konstrukce i zasklení, několik variant půdorysných rozměrů, zasklení 6 mm silným dutinkovým polykarbonátem Marlon, systém uchycení do drážek.

Pergoly – Scobalit Pergola Savespot Bohema Plus
Právě si prohlíží 3 zákazníci

Pergola Savespot Bohema Plus

Dřevěná pergola zastřešená komůrkovým polykarbonátem německé výroby je skvělou volbou jako přístřešek na zahradu nebo pro auto či motorku.

Pergoly – Scobalit Pergola Savespot Diamond
Právě si prohlíží 3 zákazníci

Pergola Savespot Diamond

Prémiová dřevěná pergola Diamond má celou konstrukci ze dřeva a je kryta ze tří stran, čímž zajistí útulnou atmosféru a bezvětří.

Pergoly – Palram Krycí zástěna Sierra
(1)

Krycí zástěna Sierra

Krycí zatahovací zástěna pro pergolu Sierra a zimní zahradu Torino slouží jako dokonalá ochrana před sluncem. Zvolte požadovaný rozměr.

Pergoly – Palram Boční stěna Sierra
Právě si prohlíží 3 zákazníci

Boční stěna Sierra

Originální příslušenství k pergole Sierra. Boční stěna je vyrobena z akrylových panelů a robustního hliníkového rámu. Vyznačuje se vysokou odolností proti nárazu a korozi.

Pergoly – Gutta Rozšíření Terrassendach Original
 • záruka 10 let
(1)

Rozšíření Terrassendach Original

Rozšiřující modul kompatibilní s pergolu Terrassendach Original. Díky tomuto prvku můžete prodloužit pergolu o 1,2 m.

Pergoly – Palram Propojovací sada Sierra
(1)

Propojovací sada Sierra

Pomocí této propojovací sady lze spojit libovolný počet pergol Sierra vedle sebe a vytvořit tak optimální a vyhovující šířku pergoly.

Pergoly – Lanit Plast Solo Bioclimatic
 • Doprava zdarma
Sleva22%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(2)

Pergola Solo Bioclimatic

Moderní pergola s robustním hliníkovým rámem, zastřešená otočnými hliníkovými lamelami, které lze manuálně synchronizovaně otevřít, nebo zcela uzavřít. 

Pergoly – Skylux Climalux
 • Prémiový produkt
Sleva15%

Pergola Climalux

Robustní značková pergola gigantických rozměrů, o šíři až 7 m a hloubce až 4,5 m. Nadstandardní zpracování, barva antracit, zastřešení polykarbonátem o síle 16 mm. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.