0

Přístřešky

Sekce přístřešků obsahuje rozmanité typy venkovních staveb, které jsou členěné podle předpokládaného účelu využití. Přístřeškové systémy se diferencují konstrukčním řešením a designovým provedením. Přesné specifikace naleznete u jednotlivých produktů.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější přístřešky – Palram Sierra Pergola Sierra Variabilní pergola Sierra od společnosti Palram nabízí: konstrukci z nastavitelných hliníkových sloupků, flexibilních polohovacích tyčí, zastřešení komůrkovými polykarbonátovými panely o tloušťce 6 mm. 18 999 Kč od 18 048 Kč
2
Nejprodávanější přístřešky – Gutta Terrassendach Original Pergola Terrassendach Original Prémiová pergola německé výroby nabízí: Hliníkový rám, modifikovatelnou výšku, sklon i půdorysné rozměry, zasklení „zataveným“ 10 mm silným polykarbonátem Guttagliss s unikátní systém Click Tec. 27 590 Kč od 27 038 Kč
3
Nejprodávanější přístřešky – Lanit Plast WALL Pergola WALL Ekonomická varianta pergoly nabízí: Hliníkový rám, výběr barvy konstrukce i zasklení, několik variant půdorysných rozměrů, zasklení 6 mm silným dutinkovým polykarbonátem Marlon, systém uchycení do drážek. 19 900 Kč od 15 283 Kč
4
Nejprodávanější přístřešky – Gutta Přístřešek na auto Přístřešek na auto CP Přístřešek je vyroben z hliníkových profilů s šesti opěrnými sloupky. Zastřešení je řešeno komůrkovým polykarbonátem tloušťky 6 mm. Konstrukce má integrovaný oboustranný žlábek s výstupem vody. 24 900 Kč od 24 402 Kč
5
Nejprodávanější přístřešky – Palram Arcadia Přístřešek na auto Arcadia Nadstandardně odolný přístřešek na auto vyrobený z masivní hliníkové kontrukce s oboustrannou podporou. Zasklení kvalitním 6 mm polykarbonátem. Součástí přístřešku je integrovaný okap. 39 999 Kč od 35 998 Kč
6
Nejprodávanější přístřešky – Palram Torino Zimní zahrada Torino Exkluzivní designová zimní zahrada Torino pro celoroční užití zahrady. Robustní hliníková konstrukce, systém Click N’ lock a dva typy zasklení. 87 999 Kč od 79 989 Kč
7
Nejprodávanější přístřešky – Palram Vitoria Přístřešek na auto Vitoria Designový přístřešek Vitoria je vyrobený z masivní hliníkové konstrukce. Sloupky instalované po obou stranách dodávají konstrukci stabilitu. Přístřešek je zasklený 6 mm silným polykarbonátem a má integrovaný okap. 39 999 Kč 35 889 Kč
8
Nejprodávanější přístřešky – Palram Boční stěna Sierra Boční stěna Sierra Originální příslušenství k pergole Sierra. Boční stěna je vyrobena z akrylových panelů a robustního hliníkového rámu. Vyznačuje se vysokou odolností proti nárazu a korozi. 19 999 Kč
9
Nejprodávanější přístřešky – Gutta Rozšíření Terrassendach Original Rozšíření Terrassendach Original Rozšiřující modul kompatibilní s pergolu Terrassendach Original. Díky tomuto prvku můžete prodloužit pergolu o 1,2 m. 13 700 Kč od 13 426 Kč
10
Nejprodávanější přístřešky – Gutta Pergola Terrassendach Original (rozbaleno) Pergola Terrassendach Original (rozbaleno) Prémiová pergola německé výroby nabízí: Hliníkový rám, modifikovatelnou výšku, sklon i půdorysné rozměry, zasklení „zataveným“ 10 mm silným polykarbonátem Guttagliss s unikátní systém Click Tec. 28 600 Kč 25 878 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 78
Přístřešky – Scobalit Savespot Bohema
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(7)

Pergola Savespot Bohema

Pergola české výroby z BSH hranolů, zastřešená 8 mm polykarbonátovými panely německé výroby, lze volit barvu zasklení i systém kotvící sady.

Přístřešky – Scobalit Pergola Savespot R
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
 • Prémiový produkt
Akce
Právě si prohlíží 6 zákazníků
(3)

Pergola Savespot R

Robustní pergola špičkové japonské kvality se speciální střešní krytinou s IR ochranou. Hliníková konstrukce s elox úpravou, jednostranná podpora sloupků pro lepší manipulaci s vozidlem, variabilní napojení.

Přístřešky – Palram Palermo
 • Doprava zdarma
(5)

Zahradní altán Palermo

Zahradní altán je vyroben z kvalitních materiálů a díky své krásné antracitové barvě se bude hodit ke každému domu. Skládá se z 6 mm polykarbonátových panelů a robustní hliníkové konstrukce. Lze k němu dokoupit moskitiéru, nebo elegantní závěsy pro větší soukromí.

Přístřešky – Palram Torino
 • Doprava zdarma
Sleva13%
Právě si prohlíží 7 zákazníků
(2)

Zimní zahrada Torino

Exkluzivní designová zimní zahrada Torino pro celoroční užití zahrady. Robustní hliníková konstrukce, systém Click N’ lock a dva typy zasklení.

Přístřešky – Gutta Terrassendach Original
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
 • Prémiový produkt
 • 2
Akce
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(18)

Pergola Terrassendach Original

Prémiová pergola německé výroby nabízí: Hliníkový rám, modifikovatelnou výšku, sklon i půdorysné rozměry, zasklení „zataveným“ 10 mm silným polykarbonátem Guttagliss s unikátní systém Click Tec.

Přístřešky – Gutta Pergola Terrassendach Original (rozbaleno)
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
 • Prémiový produkt
 • Rozbaleno
Sleva10%
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(18)

Pergola Terrassendach Original (rozbaleno)

Prémiová pergola německé výroby nabízí: Hliníkový rám, modifikovatelnou výšku, sklon i půdorysné rozměry, zasklení „zataveným“ 10 mm silným polykarbonátem Guttagliss s unikátní systém Click Tec.

Přístřešky – Gutta Přístřešek na auto
 • Doprava zdarma
Akce
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(4)

Přístřešek na auto CP

Přístřešek je vyroben z hliníkových profilů s šesti opěrnými sloupky. Zastřešení je řešeno komůrkovým polykarbonátem tloušťky 6 mm. Konstrukce má integrovaný oboustranný žlábek s výstupem vody.

Přístřešky – Scobalit Bellatrix

Zahradní altán Savespot Bellatrix

Elegantní osmiboký zahradní altán s ozdobným frézováním je k dostání v základní variantě s možností dokoupit pevnou podlahu a ohrádku.

Přístřešky – Lanit Plast WALL
 • Doprava zdarma
 • 3
Sleva23%
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(4)

Pergola WALL

Ekonomická varianta pergoly nabízí: Hliníkový rám, výběr barvy konstrukce i zasklení, několik variant půdorysných rozměrů, zasklení 6 mm silným dutinkovým polykarbonátem Marlon, systém uchycení do drážek.

Přístřešky – Palram Arizona
 • Doprava zdarma
 • Prémiový produkt
Právě si prohlíží 7 zákazníků
(5)

Přístřešek na auto Arizona

Přístřešek na auto Arizona 5000 díky masivní hliníkové konstrukci odolá i orkánu. Jednostranná podpora sloupků poskytuje dostatečný prostor pro manipulaci s vozem. Polykarboonátové desky zajistí perfektní ochranu laku auta.

Přístřešky – Palram Martinique
 • Doprava zdarma
(4)

Zahradní altán Martinique

Zahradní altán Martinique je vyroben z robustních hliníkových profilů a na zastřešení jsou použity vícevrstvé polykarbonátové panely o síle 6 mm. Altán lemuje integrovaný okap, součástí zastřešení je otvor pro odvod kouře při grilování a háčky pro zavěšení závěsu nebo sítě proti hmyzu.

Přístřešky – Scobalit Savespot Estrella
 • Doprava zdarma
Sleva38%
Tento týden zakoupili 3 zákazníci

Pergola Savespot Estrella

Designová mini pergola s praktickými opěrnými sloupy, volitelným typem zasklení a barvou konstrukce a několika variantami půdorysných rozměrů.

Přístřešky – Gutta Modulo
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(8)

Markýza Modulo

Markýza je vyplněna 6 mm silným odolným dutinkovým polykarbonátem (rozměr 140 × 150 cm). Markýzy můžete napojovat dodatečným prodloužením. Lze libovolně zkrátit na požadovaný rozměr.

Přístřešky – Skylux Climalux
 • Doprava zdarma
 • Prémiový produkt
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Pergola Climalux

Robustní značková pergola gigantických rozměrů, o šíři až 7 m a hloubce až 4,5 m. Nadstandardní zpracování, jednokusové profily, zastřešení polykarbonátem o síle 16 mm. 

Přístřešky – Palram Arcadia
 • Doprava zdarma
 • Prémiový produkt
Sleva10%
Tento týden zakoupil 1 zákazník
(1)

Přístřešek na auto Arcadia

Nadstandardně odolný přístřešek na auto vyrobený z masivní hliníkové kontrukce s oboustrannou podporou. Zasklení kvalitním 6 mm polykarbonátem. Součástí přístřešku je integrovaný okap.

Přístřešky – Scobalit Přístřešek na auto Savespot R
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
 • Prémiový produkt
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(3)

Přístřešek na auto Savespot R

Robustní přístřešek špičkové japonské kvality se speciální střešní krytinou s IR ochranou. Hliníková konstrukce s elox úpravou, jednostranná podpora sloupků pro lepší manipulaci s vozidlem, variabilní napojení.

Přístřešky – Scobalit Zahradní altán Savespot Arrakis

Zahradní altán Savespot Arrakis

Robustní altán s osmiúhelníkovým půdorysem je k dostání v základní variantě s možností dokoupit pevnou podlahu a ohrádku.

Přístřešky – Scobalit Markýza Savespot Modular
 • Doprava zdarma
Sleva27%
(1)

Markýza Savespot Modular

Markýza je vyplněna 6 mm silným odolným dutinkovým polykarbonátem (rozměr 140 × 150 cm). Markýzy můžete napojovat uživatelsky dodatečným prodloužením. Lze libovolně zkrátit na požadovaný rozměr.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.