Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Přístřešky na popelnice

Přístřešky na popelnice jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a často opatřené impregnací pro dlouhou životnost. Materiál je možné natírat dle vlastních představ. Všechny kryty disponují otevíracím víkem a dvířky pro snadnou manipulaci. Některá dvířka jsou opatřena západkami.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnici Antilia Přístřešek na popelnici Antilia Přístřešek na popelnice Antilia z borového dřeva nabízí prostor pro uschování jedné klasické popelnice o rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. 5 900 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 9
Lidovka
Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnice
Sleva15%

Přístřešek na popelnice S75

Dřevěný přístřešek nabízí prostor pro uschování jedné až dvou popelnic. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. Ošetřený tlakovou impregnací.

Cena / výkon
Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnice Gemma
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Přístřešek na popelnice Gemma

V přístřešku z borového dřeva o základně 140 x 85 s výškou 135 cm lze uchovávat dvě popelnice o standartních rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Kryt disponuje odklápěcím víkem a dvířky na západku. 

Pro náročné
Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnice Virgo
(1)

Přístřešek na popelnice Virgo

Přístřešek na popelnice Virgo teakového dřeva je určen k uschování 2 běžných popelnic o standartních rozměrech. Pro lepší manipulaci je kryt opatřen vyklápěcím víkem a otevíracími dvířky.

Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnici Antilia
  • 1
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(2)

Přístřešek na popelnici Antilia

Přístřešek na popelnice Antilia z borového dřeva nabízí prostor pro uschování jedné klasické popelnice o rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu.

Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnici Taurus
Právě si prohlíží 1 zákazník

Přístřešek na popelnici Taurus

Teakový přístřešek na popelnice Taurus je určený pro uschování jedné popelnice o standartních rozměrech 60 x 76 x 110 cm. Kryt je opatřen dvířky, které slouží k vyjmutí popelnice a odklápěcím víkem.

Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnice Crux
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Přístřešek na popelnice Crux

Maxi přístřešek na popelnice Crux je určený pro úschovu až tří popelnic klasických rozměrů. Každá z popelnic má svá vlastní dvířka na petlici a víko pro snadnější manipulaci.

Přístřešky na popelnice – Scobalit zahradní úložný box S754
Sleva15%

Přístřešek na popelnice S754

Dřevěný přístřešek nabízí prostor pro uschování dvou popelnic. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. Ošetřený tlakovou impregnací.

Přístřešky na popelnice – G21 Popelnice GA-120
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Popelnice GA-120

Plastová popelnice z kvalitního materiálu v různých barvách na komunální odpad s objemem 120 litrů. Madla na popelnici jsou umístěna tak, abyste ji mohli uchopit ze všech stran. S popelnicí se snadno manipuluje díky kolečkům a nízke hmotnosti.

Přístřešky na popelnice – G21 Popelnice GA-240
(3)

Popelnice GA-240

Kvalitní plastová popelnice na komunální odpad dostupná v různých barvách s objemem 240 litrů. Díky nízke hmotnosti a kolečkům se s ní snadno manipuluje. Madla na popelnici jsou umístěna tak, abyste ji mohli uchopit ze všech stran.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.