Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Přístřešky na popelnice

Přístřešky na popelnice jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a často opatřené impregnací pro dlouhou životnost. Materiál je možné natírat dle vlastních představ. Všechny kryty disponují otevíracím víkem a dvířky pro snadnou manipulaci. Některá dvířka jsou opatřena západkami.

Číst dále Skrýt
Přístřešky na popelnice –  Keter Popelnice P110
2x

Keter Popelnice P110

Lehká popelnice v rozměrech 56 x 88 x 52 cm o objemu 110 litrů vyrobená z odolného plastu. Váha pouhé 3,95 kg v kombinaci s integrovanými kolečky usnadňuje manipulaci. Popelnice diposnuje širokým madlem pro lepší úchop. 

Přístřešky na popelnice –  Keter Rockford

Keter Rockford

Plastová popelnice s objemem 125 l je vybavená inovativním dvojitým víkem, dvojitými stěnami a zásobníkem na kapaliny. Odolný materiál Duotech v imitaci dřeva zaručuje dlouhou životnost.

Přístřešky na popelnice –  Scobax Přístřešek na popelnice

Scobax Přístřešek na popelnice

Dřevěný přístřešek nabízí prostor pro uschování jedné až dvou popelnic. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. Ošetřený tlakovou impregnací.

Přístřešky na popelnice –  Scobax S754

Scobax S754

Dřevěný přístřešek nabízí prostor pro uschování dvou popelnic. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. Ošetřený tlakovou impregnací.

Přístřešky na popelnice –  G21 Popelnice GA-240
6x

G21 Popelnice GA-240

Kvalitní plastová popelnice na komunální odpad dostupná v různých barvách s objemem 240 litrů. Díky nízke hmotnosti a kolečkům se s ní snadno manipuluje. Madla na popelnici jsou umístěna tak, abyste ji mohli uchopit ze všech stran.

Přístřešky na popelnice –  Meva Popelnice
8x

Meva Popelnice

Pozinkovaná popelnice s objemem 110 l má poklop a gumovou obručí. Je určená pro sběr komunálního a tříděného odpadu. Její kulatý tvar je vhodný pro snadnou manipulaci.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.