0

Přístřešky na popelnice

Přístřešky na popelnice jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a často opatřené impregnací pro dlouhou životnost. Materiál je možné natírat dle vlastních představ. Všechny kryty disponují otevíracím víkem a dvířky pro snadnou manipulaci. Některá dvířka jsou opatřena západkami.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnice Crux Přístřešek na popelnice Crux Maxi přístřešek na popelnice Crux je určený pro úschovu až tří popelnic klasických rozměrů. Každá z popelnic má svá vlastní dvířka na petlici a víko pro snadnější manipulaci. 15 850 Kč
2
Nejprodávanější přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnici Antilia Přístřešek na popelnici Antilia Přístřešek na popelnice Antilia z borového dřeva nabízí prostor pro uschování jedné klasické popelnice o rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. 4 900 Kč
3
Nejprodávanější přístřešky na popelnice – Scobalit zahradní úložný box S754 Přístřešek na popelnice S754 Dřevěný přístřešek nabízí prostor pro uschování dvou popelnic. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. Ošetřený tlakovou impregnací. 7 450 Kč 6 333 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 7
Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnici Antilia
  • 2
Tento týden zakoupili 3 zákazníci

Přístřešek na popelnici Antilia

Přístřešek na popelnice Antilia z borového dřeva nabízí prostor pro uschování jedné klasické popelnice o rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu.

Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnice Gemma
(1)

Přístřešek na popelnice Gemma

V přístřešku z borového dřeva o základně 140 x 85 s výškou 135 cm lze uchovávat dvě popelnice o standartních rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Kryt disponuje odklápěcím víkem a dvířky na západku. 

Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnici Taurus
Právě si prohlíží 1 zákazník

Přístřešek na popelnici Taurus

Teakový přístřešek na popelnice Taurus je určený pro uschování jedné popelnice o standartních rozměrech 60 x 76 x 110 cm. Kryt je opatřen dvířky, které slouží k vyjmutí popelnice a odklápěcím víkem.

Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnice Crux
  • 1
Tento týden zakoupil 1 zákazník
(1)

Přístřešek na popelnice Crux

Maxi přístřešek na popelnice Crux je určený pro úschovu až tří popelnic klasických rozměrů. Každá z popelnic má svá vlastní dvířka na petlici a víko pro snadnější manipulaci.

Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnice Virgo
(1)

Přístřešek na popelnice Virgo

Přístřešek na popelnice Virgo teakového dřeva je určen k uschování 2 běžných popelnic o standartních rozměrech. Pro lepší manipulaci je kryt opatřen vyklápěcím víkem a otevíracími dvířky.

Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnice
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Přístřešek na popelnice S75

Dřevěný přístřešek nabízí prostor pro uschování jedné až dvou popelnic. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. Ošetřený tlakovou impregnací.

Přístřešky na popelnice – Scobalit zahradní úložný box S754
  • 3
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Přístřešek na popelnice S754

Dřevěný přístřešek nabízí prostor pro uschování dvou popelnic. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. Ošetřený tlakovou impregnací.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.