Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Revizní šachty

Revizní šachty jsou určeny pro kontrolu a možnost údržby jakéhokoliv vodohospodářského potrubí. Vyznačují se vysokou pevností, dlouhou životností a schopností čelit kolovým tlakům. Vybírat můžete na základě parametrů jako jsou průměr šachty, typ dna, velikost vstupů a výstupů nebo nosnost poklopu či mříže.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější revizní šachty –  Dakota revízna šachta Dakota revízna šachta Plastová revizní šachta se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. Dodává se v několika rozměrech. K dispozici je bohaté příslušenství. od 174 Kč
Revizní šachty –  Dakota revízna šachta
3x

Dakota revízna šachta

Plastová revizní šachta se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. Dodává se v několika rozměrech. K dispozici je bohaté příslušenství.

Revizní šachty –  Dakota Elektro

Dakota Elektro

Revizní šachta s integrovaným těsněním, pro přívod a pohodlnou revizi elektrokabelů a traf.

Revizní šachty –  Gutta Smart

Gutta Smart

Revizní šachta Smart – Plastová revizní šachta se zaslepenými přívody v každé stěně. Slouží pro spojení až tří potrubí do jednoho odtokového a zároveň jako čistící a revizní kus. Dodává se v několika rozměrech. K dispozici je bohaté příslušenství.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.