Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Toalety

V této sekci naleznete kvalitní zahradní toalety precizní výroby, které se stanou praktickým pomocníkem na chalupu či do jakékoliv zahrady. K výrobě je využíváno to nejkvalitnější dřevo, které je ošetřeno lazurou, což zaručí dlouhou životnost.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější toalety –  Scobax Kadibudka Obelix Scobax Kadibudka Obelix Dřevěná zahradní toaleta Obelix české výroby a precizního zpracování. Je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Palubky o síle 15 mm. Disponuje plastovým sedákem a přirozeným odvětráváním. 9 075 Kč
2
Nejprodávanější toalety –  Scobax Kadibudka Bosana Scobax Kadibudka Bosana Robustní dřevěná zahradní toaleta z masivních palubek precizního zpracování o toušťce 18 mm a vybavená zámky z obou stran dveří. 9 975 Kč
Toalety –  Scobax Kadibudka Obelix
  • Zakázková výroba
8x

Scobax Kadibudka Obelix

Dřevěná zahradní toaleta Obelix české výroby a precizního zpracování. Je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Palubky o síle 15 mm. Disponuje plastovým sedákem a přirozeným odvětráváním.

Toalety –  Scobax Kadibudka Bosana
5x

Scobax Kadibudka Bosana

Robustní dřevěná zahradní toaleta z masivních palubek precizního zpracování o toušťce 18 mm a vybavená zámky z obou stran dveří.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.