Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Ruční nářadí

Ruční nářadí – Spokar papír
Počet variant: 8

Spokar papír

Zrno vyrobené z umělého korundu a slouží pro ruční broušení dřeva a kovů. Papír je dodáván ve velikosti 230 × 280 mm a v několika zrnitostech.

Ruční nářadí – Spokar Brusná mřížka
Počet variant: 4

Spokar Brusná mřížka

Zrno je vyrobené z karbid křemíku a slouží pro ruční broušení sádrokartonu, jemné štukové omítky, dřeva a kovů. Pro její uchycení pro zjednodušení a zrychlení práce slouží Držák na brusnou mřížku. Je dodávána ve velikosti 280 × 93 mm.

Ruční nářadí – Spokar Brusná houba
Počet variant: 5

Spokar Brusná houba

Zrno vyrobené z červeného keramického povlaku oxidu hlinitého a pěna je vyrobena ze šedého polyuretanu střední až tvrdé hustoty. Brusné zrno se nachází na 4 stranách houbičky a je dodávána ve velikosti 100 × 70 × 27 mm.

Ruční nářadí – Spokar Drátěný kartáč

Spokar Drátěný kartáč

Používá se na odstranění hrubých nečistot z povrchu, jako například rzi. Kartáč je osazen ocelovými dráty a obsahuje 4 řady těchto drátů.

Ruční nářadí – Spokar Drátěný kartáč Angle

Spokar Drátěný kartáč Angle

Drátěný lištový kartáč se používá na odstranění hrubých nečistot z povrchu, jako například rzi a to obzvláště v úzkých prostorech. Kartáč je osazen vlnitými ocelovými dráty.

Ruční nářadí – Spokar Kartáč drátěný 1506

Spokar Kartáč drátěný 1506

Spokar Kartáč drátěný 1506 se používá na odstranění hrubých nečistot z povrchu, jako například rzi. Kartáč je osazen ocelovými dráty a obsahuje 5 řad těchto drátů.

Ruční nářadí – Spokar Brusné plátno
Počet variant: 9

Spokar Brusné plátno

Zrno vyrobené z umělého korundu a slouží pro ruční broušení dřeva a kovů. Plátno je dodáváno ve velikosti 230 × 280 mm a v několika zrnitostech.

Ruční nářadí – Spokar na sklo
11x
Počet variant: 1

Spokar na sklo

Slouží k odstranění starého nátěru a nečistot ze skla či sklokeramických desek. Škrabka disponuje plastovým tělem, žiletkou a krytkou na zakrytí čepele žiletky.

Ruční nářadí – Spokar Stěrka Red Set
Počet variant: 1

Spokar Stěrka Red Set

Sada představuje ideální stěrky pro širokou škálu prací, ideálně pro použití při tmelení. Jsou vyrobeny z plastu a disponují 4 různými šířkami, a to 5 cm, 7,5 cm, 10 cm a 12 cm.

Ruční nářadí – Scobax Násada na sekeru
Počet variant: 3

Scobax Násada na sekeru

Násada na sekeru je vyrobená z kvalitního bukového dřeva a umožňuje efektivní obouruční působení na sekeru díky prohnutému tvaru násady. Násada je dodávána v délce 35, 45 a 60 cm.

Ruční nářadí – Modeco Pozidrive

Modeco Pozidrive

Kvalitní křížový pozidrive šroubovák s ergonomickou protiskluzovou rukojetí Supreme.

Ruční nářadí – Modeco Šroubovák křížový

Modeco Šroubovák křížový

Kvalitní křížový šroubovák s ergonomickou protiskluzovou rukojetí Supreme.

Ruční nářadí – Scobax Násada na koště
Počet variant: 1

Scobax Násada na koště

Násada na koště je vyrobená z kvalitního bukového dřeva a umožňuje obouruční působení na příslušné nářadí. Je ideální pro použití s košťaty. Násada je dodávána ve velikosti 150 cm.

Ruční nářadí – Scobax Palička kovová

Scobax Palička kovová

Palička kovová disponuje gumovou paličkou a kovovou násadou. Používá se k vyrovnání obkladů a dlažeb, ale je také vhodná na veškeré mechanické práce. Palička je dostupná v různých velikostech, u kterých se mění jak délka násady, tak velikost paličky.

Ruční nářadí – Scobax Palička dřevěná
Počet variant: 2

Scobax Palička dřevěná

Palička dřevěná disponuje gumovou paličkou a dřevěnou násadou. Používá se k vyrovnání obkladů a dlažeb, ale je také vhodná na veškeré mechanické práce. Palička je dostupná v různých velikostech, u kterých se mění jak délka násady, tak velikost paličky.

Ruční nářadí – Modeco Kleště štípací

Modeco Kleště štípací

Prvotřídní štípací kleště s ergonomickou protiskluzovou rukojetí Friendly Grip.

Ruční nářadí – Scobax Dřevěná násada
Počet variant: 2

Scobax Dřevěná násada

Násada na hrábě a koště je vyrobená z kvalitního bukového dřeva a umožňuje obouruční působení na příslušné nářadí. Je ideální pro použití s hráběmi a košťaty. Násada má průměr 28 mm a je dodávána v různých velikostech.

Ruční nářadí – Modeco Kleště univerzální

Modeco Kleště univerzální

Prvotřídní univerzální kleště s ergonomickou protiskluzovou rukojetí Friendly Grip.

Ruční nářadí – Scobax Násada na krumpáč
Počet variant: 1

Scobax Násada na krumpáč

Násada na krumpáč je kvalitní pevná násada vyrobená z kvalitního bukového dřeva umožňující lepší úchop a účinnější obouruční působení na příslušné nářadí. Tato násadá je ideální pro použití s krumpáčem.

Ruční nářadí – Scobax Násada na lopatu rovná
Počet variant: 1

Scobax Násada na lopatu rovná

Násada na lopatu rovná je kvalitní pevná násada vyrobená z kvalitního bukového dřeva umožňující lepší úchop a účinnější obouruční působení na příslušné nářadí. Tato násada je ideální pro použití s lopatou a je dlouhá 130 cm.

Ruční nářadí – Modeco Kleště štípací

Modeco Kleště štípací

Klasické štípačky s ergonomickou protiskluzovou rukojetí a kaleným ostřím.

Ruční nářadí – Scobax Násada na lopatu kolínková
Počet variant: 1

Scobax Násada na lopatu kolínková

Násada na lopatu kolínková je kvalitní pevná násada vyrobená z kvalitního bukového dřeva umožňující lepší úchop a účinnější obouruční působení na příslušné nářadí. Tato násada je lehce prohnutá, ideální pro použití s lopatou a je dlouhá 130 cm.

Ruční nářadí – Lobster Palička
Počet variant: 1

Lobster Palička

Palička Fiberglass disponuje gumovou paličkou a sklolaminátovou násadou. Používá se k vyrovnání obkladů a dlažeb, ale je také vhodná na veškeré mechanické práce. Palička je dostupná ve velikosti 65 mm a disponuje bílo-černou barvou paličky a žluto-černou.

Ruční nářadí – Scobax Sekáč plochý

Scobax Sekáč plochý

Všestranný nástroj vhodný k opracovávání materiálu ve stavebnictví, strojírenství či kamenictví. Vyrobený je z kvalitní oceli s gumovým chráničem, dostupný o délce 40 a 45 cm.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.