Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Podlahy

Sháníte elegantní a funkční podlahovou krytinu, která rozzáří Váš domov? Pak si jistě vyberete z bohaté nabídky především vinylových podlah, které v sobě spojují tradiční rustikálnost a moderní funkčnost stvrzenou voděodolností a jednoduchou montáží.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější podlahy – Foliarex Hot floor Foliarex Hot floor Parotěsná reflexní folie, která je navržena výhradně pro systémy podlahového vytápění. Je tvořena jádrem z nízkohustotního polyetylenu s metalizovanou povrchovou úpravou. od 17,00 Kč
2
Nejprodávanější podlahy – Scobax Click Scobax Click Antistatická podlaha v moderním dubovém dekoru, která vyniká vysokým přenosem tepla a jednoduchým click systémem montáže. Vhodná k instalaci i do vlhkých prostor. 699 Kč
3
Nejprodávanější podlahy – Tegola Reflex Hotfloor Tegola Reflex Hotfloor Vysoce kvalitní reflexní fólie pod podlahové topení, odráží teplo zpět do interiéru. Fólie je potištěna rastrem pro snadnou montáž podlehového topení. 41,00 Kč
4
Nejprodávanější podlahy – Chuděj FOR-TOP Chuděj FOR-TOP Soklová lišta z PVC pro zakrytí potrubí DN 12 - 22. od 200 Kč
5
Nejprodávanější podlahy – Decora Podložka Profi floor Decora Podložka Profi floor Akustická a izolační podložka vhodná pod vinylové a laminátové podlahy. Vykazuje schopnost bodového vyrovnání nerovností až do 4 mm. Je kompatibilní pro použití se systémy podlahového topení. od 25,40 Kč
6
Nejprodávanější podlahy – Mirel Thermo Mirel Thermo Termoakustická izolační podložka, která je speciálně vyvinutá pro použití k systému podlahového vytápění. Perforovaný extrudovaný polystyren o síle 1,6 mm umožňuje snadné uvolňování tepla a minimalizuje tepelné ztráty. 21,90 Kč
7
Nejprodávanější podlahy – Příchytka Chuděj Příchytka Chuděj Dvojpříchytka pro krycí lištu, vhodná pro všechny druhy potrubí s DN 12 - 22. 20,50 Kč
8
Nejprodávanější podlahy – Hmoždinka s vrutem Chuděj Hmoždinka s vrutem Chuděj Natloukací hmoždinka s vrutem 8 x 80 mm pro zakrývací lišty FOR-TOP. 5,80 Kč
9
Nejprodávanější podlahy – Arbiton Secura LVT Click Smart Arbiton Secura LVT Click Smart Akustická podlahová podložka určená pro místa s vysokou zátěží, součástí je parozábrana a lepicí páska. Vhodná pro plovoucí vinylové podlahy, podlahová topení, vyrovnání nerovností. 98,00 Kč
Lidovka
Podlahy – Scobax Click
 • Showroom
7x

Scobax Click

Antistatická podlaha v moderním dubovém dekoru, která vyniká vysokým přenosem tepla a jednoduchým click systémem montáže. Vhodná k instalaci i do vlhkých prostor.

Podlahové vytápění: ano ( max. 27°C) Nášlapná vrstva: 0,3 mm Tepelný odpor: 0,068 m2K/W Voděodolnost: ano Tloušťka podložky: 1 mm Typ podložky: pěnový polyetylen Instalace: click systém Protiskluznost: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Cena / výkon
Podlahy – Scobax Woody Pro
 • Showroom
7x
+5

Scobax Woody Pro

Voděodolná podlaha s minerálním jádrem, která v sobě snoubí moderní design s klasickým dřevěným dekorem. Lícní strana lamel je opatřena pěnovou podložkou a parozábranou.

Podlahové vytápění: ano ( max. 27°C) Nášlapná vrstva: 0,5 mm Tepelný odpor: 0,068 m2K/W Voděodolnost: ano Tloušťka podložky: 1,5 mm Typ podložky: pěnový polyetylén Instalace: click systém Protiskluznost: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Pro náročné
Podlahy – Scobax Royal
 • Showroom
 • Super odolné
2x

Scobax Royal

Dokonalý design parket a kombinace rustikálního vzhledu. To je podlahová krytina, splňující moderní požadavky na mechanickou a vlhkostní odolnost. 

Podlahové vytápění: ano ( max. 27°C) Nášlapná vrstva: 0,5 mm Tepelný odpor: 0,068 m2K/W Voděodolnost: ano Tloušťka podložky: 1,5 mm Typ podložky: pěnový polyetylen Instalace: click systém Protiskluznost: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Podlahy – Tegola Reflex Hotfloor
2x
Počet variant: 1

Tegola Reflex Hotfloor

Vysoce kvalitní reflexní fólie pod podlahové topení, odráží teplo zpět do interiéru. Fólie je potištěna rastrem pro snadnou montáž podlehového topení.

Plošná hmotnost: 100 g/m² Tloušťka: 0,01 mm Šířka návinu: 1000 mm Délka: 50 m Použití: podlahové vytápění Typ: reflexní / podkladní
Podlahy – Tegola TH2 Stop
2x

Tegola TH2 Stop

Třívrstvá vodotěsná membrána TH2 Stop určená pro aplikaci pod dlažbu na ochranu stěn a podlah před vlhkostí.

Podlahy – Chuděj FOR-TOP
1x

Chuděj FOR-TOP

Soklová lišta z PVC pro zakrytí potrubí DN 12 - 22.

Podlahy – Scobax LVT
 • Showroom

Scobax LVT

Moderní betonový design podlahy, která se pyšní 100 % voděodolností a přídavnou korkovou podložkou s funkcí eliminace kročejového hluku.

Podlahové vytápění: ano ( max. 27°C) Nášlapná vrstva: 0,5 mm Tepelný odpor: 0,067 m2K/W Voděodolnost: ano Tloušťka podložky: 1,5 mm Typ podložky: korek Instalace: click systém Protiskluznost: stupeň R10 (DIN 51130:2014)
Podlahy – Arbiton Secura LVT Click Smart
5x

Arbiton Secura LVT Click Smart

Akustická podlahová podložka určená pro místa s vysokou zátěží, součástí je parozábrana a lepicí páska. Vhodná pro plovoucí vinylové podlahy, podlahová topení, vyrovnání nerovností.

Podlahy – Decora Natura
2x

Decora Natura

Akustická izolační deska, odolná vůči působení chemických rozpouštědel. Je vhodná do kombinace se systémy podlahového vytápění. Lze ji použít k vyrovnání nerovností podkladu do 3 mm.

Podlahy – Decora Podložka Profi floor
4x

Decora Podložka Profi floor

Akustická a izolační podložka vhodná pod vinylové a laminátové podlahy. Vykazuje schopnost bodového vyrovnání nerovností až do 4 mm. Je kompatibilní pro použití se systémy podlahového topení.

Podlahy – Mirel Thermo
3x

Mirel Thermo

Termoakustická izolační podložka, která je speciálně vyvinutá pro použití k systému podlahového vytápění. Perforovaný extrudovaný polystyren o síle 1,6 mm umožňuje snadné uvolňování tepla a minimalizuje tepelné ztráty.

Podlahy – Podložka XPS Scobax

Podložka XPS Scobax

Podlahová podložka z tvrzeného XPS polystyrenu, vybavena drážkovým povrchem, který zlepšuje přilnavost k podkladní vrstvě.

Podlahy – Spojovací lišta Chuděj

Spojovací lišta Chuděj

PVC spojka v délce 300 mm pro soklové lišty FOR-TOP.

Podlahy – Scobax Podložka PUM Classic ALU

Scobax Podložka PUM Classic ALU

Polyuretanová podložka tloušťky 1,9 mm s příměsí hliníkových částic, která disponuje vynikajícími izolačními vlastnostmi a potlačením kročejového hluku.

Podlahy – Desono PUM LVT AS
1x

Desono PUM LVT AS

Polyuretanová podložka je vhodná pro vinylové a plovoucí podlahy, zlepšuje akustický komfort podlahového systému, a to díky schopnosti účinně tlumit kročejový hluk.

Podlahy – Arbiton Thermo
2x

Arbiton Thermo

Podložka určená pro místa s podlahovým vytápěním a střední zátěží, součástí je parozábrana a lepicí páska. Vhodná pro plovoucí podlahy, podlahová topení, vyrovnání nerovností.

Podlahy – Foliarex Hot floor
3x

Foliarex Hot floor

Parotěsná reflexní folie, která je navržena výhradně pro systémy podlahového vytápění. Je tvořena jádrem z nízkohustotního polyetylenu s metalizovanou povrchovou úpravou.

Podlahy – Tegola No-Crack
1x

Tegola No-Crack

Separační membrána z HDPE nopové fólie a netkané textilie z polypropylenu, která se používá k oddělení dlažby od podkladu, vyrovnání různého pnutí dlažby a podkladu a zamezuje tak popraskání dlažby.

Podlahy – Foliarex ISO Floor

Foliarex ISO Floor

Podkladová fólie sloužící k vytvoření podkladní a paroizolační vrstvy pod podlahovou krytinou. Slouží rovněž jako hydroizolace před pronikáním vlhkosti z podkladu.

Podlahy – Gutta Fólia kúrenie Floor Reflex Akce

Gutta Fólia kúrenie Floor Reflex

Podlahová parotěsná a vodotěsná folie určená pod podlahové topení s metalizovaným povrchem.

Podlahy – Těsnící páska Alu Scobax
Počet variant: 1

Těsnící páska Alu Scobax

Termoizolační hliníková lepící páska pro univerzální použití, vhodná pro přelepování spojů podlahových podložek a stavebních fólií.

Podlahy – Dilatační okrajový pásek Scobax Akce
Počet variant: 3

Dilatační okrajový pásek Scobax

Používá se ve stavebnictví k těsnění, dilataci, pro oddělení svislých stavebních konstrukcí od betonových ploch až k zachycení rozpínavosti stavebních materiálů, při opravách v domácnostech. Tloušťka 5 mm.

Podlahy – Arbiton Smart
2x

Arbiton Smart

Polystyrenová paroizolační podložka o tloušťce 3 mm vhodná pod laminátové a dřevěné podlahy. Vrstva PET folie, akustické vlastnosti, samolepicí funkce.

Podlahy – Příchytka Chuděj

Příchytka Chuděj

Dvojpříchytka pro krycí lištu, vhodná pro všechny druhy potrubí s DN 12 - 22.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.