Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Klíče

Neodmyslitelní pomocníci při výměněně kol u automobilů. Klíče na kola nabízí vysoce pevné tělo z kvalitní a odolné oceli. Nástavce, které zajišťují přesné pasování pro každý případ. Teleskopický klič lze prodloužit, aby byla zajištěna dostatečná páka.

Číst dále Skrýt
Klíče –  Compass Teleskopický 17-19/21-23 Sleva 8%

Compass Teleskopický 17-19/21-23

Teleskopický kovový klíč ve tvaru písmene L značky Compass je určený pro povolování a utahování matic a šroubů kol automobilů. Na konec nasadíte nástavce o rozměrech 17/19 mm a 21/23 mm. Klíč ve tvaru L se dá vysunout až na délku 500 mm.

Klíče –  Compass Skládací 17-19/21-23 Sleva 12%

Compass Skládací 17-19/21-23

Skládací celokovový klíč ve tvaru kříže značky Compass je určený pro povolování a utahování matic a šroubů kol automobilů. Na koncích se nachází nástavce o rozměrech 17, 19, 21 a 23 mm. Rozměry složeného klíče 350 × 70 mm.

Klíče –  Modeco Sada klíčů očkoplochých Cr-V
Počet variant: 1

Modeco Sada klíčů očkoplochých Cr-V

Set osmi očkoplochých klíčů obsahuje klíče č. 1 až 8 z vysokojakostní chromo-vanadové oceli, která zajišťuje dlouhou odolnost nástroje. Saténový a leštěný povrch klíče chrání před korozí. Provedení v systému maxxdrive.

Klíče –  Modeco Kombinovaný klíč s ráčnou
Počet variant: 12

Modeco Kombinovaný klíč s ráčnou

Klíč je vyroben z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost výrobku. Obsahuje ráčnu se 72 zuby, která umožňuje přesnou práci každých 5 stupňů. Saténový a leštěný povrch klíče chrání před korozí.

Klíče –  Modeco Sada klíčů 2-6 mm

Modeco Sada klíčů 2-6 mm

Vyklápěcí sada imbusových klíčů s kuličkou v komfortní ergonomické rukojeti ve tvaru kapesního nože. Klíče jsou vyrobeny z chrom-vanadiové oceli, která zajišťuje vysokou odolnost výrobku. Saténový a leštěný povrch klíče chrání před korozí.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.