Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Zahradní vozíky

Představujeme Vám sekci zahradních vozíku, užitečných pomocníku vhodných na přepravu zeminy, zahradního odpadu, dřeva a mnoha jiného. Naleznete zde několik druhů vozíků; od menších, odlehčených s konstrukcí z umělé pryskyřice až po větší, s korbou z pevného kompozitního materiálu nebo kovovým výpletem. V nabídce také objevíte vozíky s vyjímatelnou rukojetí, kterou můžete zaměnit v závěsnou oj a připojit tak vozík za traktor.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější zahradní vozíky – Keter Easy Go Breeze 50L Zahradní vozík Easy Go Breeze Zahradní koš na kolečkách pro vnitřní i venkovní využití. Má pevnou konstrukci z umělé pryskyřice a je odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Má nosnost až 50 kg. 435 Kč
2
Nejprodávanější zahradní vozíky – G21 Zahradní vozík Zahradní vozík GA 120 Multifunkční zahradní vozík GA 120 s velice praktickou sklápěcí či závěsnou pevnou korbou z tvrzeného odolného plastu o objemu 120 l. Nosnost až 600 kg. Vozík je v rozměrech 69 x 67 x 118 cm. 4 890 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 5
Lidovka
Zahradní vozíky – Keter Easy Go Breeze 50L
  • 1
Od pondělí zakoupili 3 zákazníci
(11)

Zahradní vozík Easy Go Breeze

Zahradní koš na kolečkách pro vnitřní i venkovní využití. Má pevnou konstrukci z umělé pryskyřice a je odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Má nosnost až 50 kg.

Cena / výkon
Zahradní vozíky – G21 Zahradní vozík
  • Doprava zdarma
(2)

Zahradní vozík GD 90

Zahradní vozík GD90 se skládací korbou s kovovým výpletem o objemu 90 l, nosnost 300 kg, přední a zadní náprava s 4 nahuštěnými koly pro snadnou manipulaci v horších, či měkkých terénech. Vozík je o rozměrech 52 x 52 x 107 cm.

Pro náročné
Zahradní vozíky – G21 Zahradní vozík
  • 2
Od pondělí zakoupili 3 zákazníci
(3)

Zahradní vozík GA 120

Multifunkční zahradní vozík GA 120 s velice praktickou sklápěcí či závěsnou pevnou korbou z tvrzeného odolného plastu o objemu 120 l. Nosnost až 600 kg. Vozík je v rozměrech 69 x 67 x 118 cm.

Zahradní vozíky – Keter Zahradní vozík
(14)

Zahradní vozík Easy Go

Pevná zelená konstrukce z umělé pryskyřice. Má dostatečnou odolnost pro velké náklady, unese až 55 kilogramů. Ideální pro vnitřní i venkovní využití.

Zahradní vozíky – G21 Zahradní vozík
(3)

Zahradní vozík GA 90

Menší zahradní vozík s praktickou sklápěcí nepropustnou korbou z tvrzeného odolného plastu o objemu 90l. Nosnost 130 kg. Vozík je o rozměrech 52 x 52 x 107 cm.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.