0

Dětský zahradní program

V kategorii dětské stavby vám nabízíme širokou škálu vyžití pro děti, které si mohou užít zábavu ať už při stavění hradu z písku, průzkumu vlastních domečků nebo například při hraní na jedné z našich skluzavek a houpaček. Stavby jsou z kvalitních materiálů jako je pevný laminát s UV ochranou nebo opracované smrkové dřevo bez povrchové úpravy a stavby tak mají původní barvu použitého dřeva, které můžete vlastním nátěrem sladit k vašemu ostatnímu zahradnímu nábytku.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Cabin XL Dětský domek Cabin XL Domek usazený na podestě vy výšce 140 cm, s prostornou verandou a skluzavkou, u které je možné vybírat z několika barevných variant.  34 440 Kč
2
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Palace Věž se skluzavkou Palace Dvoupatrové dětské hřiště patřící k velkým hracím sestavám, s delší skluzavkou, která je umístěna ve výšce 145 cm. U skluzavky je možné si vybrat z šesti různě barevných variant. 25 490 Kč
3
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Cottage Věž se skluzavkou Cottage Dětské hřiště s dlouhou skluzavkou a pískovištěm. Skluzavka je umístěna v nástupní výšce 145 cm a je možné si vybrat z šesti různě barevných variant. 16 490 Kč
4
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Domeček Felix Dětský domeček Felix Dětský domek Felix s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 16 900 Kč
5
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Domeček Sam Dětský domeček Sam Dětský domek Sam s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 23 800 Kč
6
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Tera Plastová skluzavka Tera To pravé pro Vaše nejdražší, udělejte svým dětem radost kvalitní, a především, bezpečnou skluzavkou. Trvanlivý plast, syté barvy a pevné jádro o délce 3 m je samozřejmostí. 2 999 Kč 2 699 Kč
7
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Suzan Dřevěné pískoviště Suzan Suzan je bestsellerem mezi pískovišti hlavně díky skvělé ceně a bezpečným rohům s lavicí. od 1 244 Kč
8
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Tower Věž se skluzavkou Tower Dětské hřiště velikosti XS bez krytí stříškou. Věž se skluzavkou ve výšce 125 cm typu Tower je nejvhodnější jako začáteční levná varianta na každou zahradu. 10 180 Kč
9
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Dvoumístná houpačka Mathias Dvoumístná houpačka Mathias Bezpečná dvoumístná houpačka zbaví nudy ve mžiku. Je certifikovaná a splňuje evropské normy pro soukromé prostory. od 4 490 Kč
10
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Domeček Amálka Dětský domeček Amálka Dětský domek Amálka se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 13 482 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 104
Dětský zahradní program – Scobalit Tower
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(1)

Věž se skluzavkou Tower

Dětské hřiště velikosti XS bez krytí stříškou. Věž se skluzavkou ve výšce 125 cm typu Tower je nejvhodnější jako začáteční levná varianta na každou zahradu.

Dětský zahradní program – Scobalit Dvoumístná houpačka Mathias
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(3)

Dvoumístná houpačka Mathias

Bezpečná dvoumístná houpačka zbaví nudy ve mžiku. Je certifikovaná a splňuje evropské normy pro soukromé prostory.

Dětský zahradní program – Scobalit Domeček Amálka
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(5)

Dětský domeček Amálka

Dětský domek Amálka se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Dětský zahradní program – Scobalit Aqua skluzavka na vodu
(15)

Skluzavka s přípojkou na vodu Aqua

Do horkých letních dnů máme skluzavku s přípojkou na vodu na které se děti nejen pobaví, ale i osvěží. Ideální na sklouznutí přímo do bazénu.

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Emma
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(1)

Dřevěné pískoviště Emma

Emma je oblíbená mezi pískovišti hlavně díky neobvyklému tvaru, který umožňuje větší prostor pro hraní a bezpečným rohům s lavicí.

Dětský zahradní program – Scobalit Chalet
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(1)

Věž se skluzavkou Chalet

Dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm, patřící ke středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si barvu z šesti různých variant.

Dětský zahradní program – Scobalit Cabin XL
  • 1
Tento týden zakoupil 1 zákazník

Dětský domek Cabin XL

Domek usazený na podestě vy výšce 140 cm, s prostornou verandou a skluzavkou, u které je možné vybírat z několika barevných variant. 

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Lily
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(2)

Dřevěné pískoviště Lily

Certifikované pískoviště Lily vhodné pro veřejná prostranství s dostatečnou plochou pro hru ve více dětech a nátěrem lazurou.

Dětský zahradní program – Scobalit Tera
Sleva10%
Tento týden zakoupilo 12 zákazníků
(11)

Plastová skluzavka Tera

To pravé pro Vaše nejdražší, udělejte svým dětem radost kvalitní, a především, bezpečnou skluzavkou. Trvanlivý plast, syté barvy a pevné jádro o délce 3 m je samozřejmostí.

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Suzan
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(10)

Dřevěné pískoviště Suzan

Suzan je bestsellerem mezi pískovišti hlavně díky skvělé ceně a bezpečným rohům s lavicí.

Dětský zahradní program – Scobalit Domeček Ferda
Právě si prohlíží 1 zákazník

Dětský domeček Ferda

Dětský domek Ferda s plůtkem je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Dětský zahradní program – Scobalit Pirátský domek Jack

Pirátský domek Jack

Dětský dřevěný domek vhodný do prostor zahrad a pískovišt s vyjímečným prvkem lodní přídě, která dodává domečku vyjímečný vzhled pirátské lodě. Boční stěny jsou 105 cm vysoké a celková výška činí 150 cm.

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Andy
Tento týden zakoupil 1 zákazník
(3)

Dřevěné pískoviště Andy

Pískoviště se stříškou a zaoblenými rohy pro bezpečnou hru i v horkých letních dnech.

Dětský zahradní program – Scobalit Totem

Věž se skluzavkou Totem

Hřiště se skluzavkou v různě barevném provedení s nástupní výškou 125 cm. Mimo jiné se pyšní svojí víceúčelovou lavičkou, která je využitelná mnoha způsoby. Holandský design hřiště dodá vaši zahradě šarmantní vzhled.

Dětský zahradní program – Lanit Plast Dětské pískoviště LANITPLAST SG935
Sleva15%

Dřevěné pískoviště Leonardo

Funkční čtvercovité pískoviště z přírodního borovicového dřeva s žebříkovitým víkem a prostornými lavičkami po stranách pro pohodlné a bezpečné hraní vašich dětí.

 

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Lopo
(1)

Dřevěné pískoviště Lopo

Bezpečné pískoviště oblíbené pro zabezpečené rohy lavicí se zaoblenými kraji a krytem, který zabraňuje vniku nečistot a cizích předmětů do písku.

Dětský zahradní program – Scobalit Cirque

Věž se skluzavkou Cirque

Dětské hřiště se zabudovaným pískovištěm, mini-marketem a skluzavkou, která je umístěna ve výšce 125 cm. U skluzavky je možné si vybrat barvu z šesti různých variant.

Dětský zahradní program – Scobalit Cocoon

Věž se skluzavkou Cocoon

Dětské hřiště se skluzavkou umístěnou ve výšce 125 cm, u které je možné si vybrat z šesti různě barevných variant. Díky svému tradičně dřevěnému designu dodá styl každé zahradě.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.