Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Dětský zahradní program

V kategorii dětské stavby vám nabízíme širokou škálu vyžití pro děti, které si mohou užít zábavu ať už při stavění hradu z písku, průzkumu vlastních domečků nebo například při hraní na jedné z našich skluzavek a houpaček. Stavby jsou z kvalitních materiálů jako je pevný laminát s UV ochranou nebo opracované smrkové dřevo bez povrchové úpravy a stavby tak mají původní barvu použitého dřeva, které můžete vlastním nátěrem sladit k vašemu ostatnímu zahradnímu nábytku.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější dětský zahradní program – Keter Magic Play House Dětský domeček Magic Play House Pohádkový barevný domeček pro děti vhodný pro hru venku i v interieru. Pevný a kvalitní materiál zaručuje bezpečnost při hře a díky tomu je domeček vhodný i pro nejmenší děti. Snadno sestavitelný a jednoduchá údržba. 2 230 Kč
2
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Emma Dřevěné pískoviště Emma Emma je oblíbená mezi pískovišti hlavně díky neobvyklému tvaru, který umožňuje větší prostor pro hraní a bezpečným rohům s lavicí. 1 436 Kč
3
Nejprodávanější dětský zahradní program – Tuindeco Snow White Dětský domeček Snow White Dětský domek se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 18 060 Kč
4
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Tower Věž se skluzavkou Tower Dětské hřiště velikosti XS bez krytí stříškou. Věž se skluzavkou ve výšce 125 cm typu Tower je nejvhodnější jako začáteční levná varianta na každou zahradu. 10 500 Kč
5
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Dvoumístná houpačka Mathias Dvoumístná houpačka Mathias Bezpečná dvoumístná houpačka zbaví nudy ve mžiku. Je certifikovaná a splňuje evropské normy pro soukromé prostory. 4 950 Kč
6
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Tera Plastová skluzavka Tera To pravé pro Vaše nejdražší, udělejte svým dětem radost kvalitní, a především, bezpečnou skluzavkou. Trvanlivý plast, syté barvy a pevné jádro o délce 3 m je samozřejmostí. 3 290 Kč
7
Nejprodávanější dětský zahradní program – Lifetime - dětská prolezáčka Prolézačka Geodome Kopulovitá dětská prolézačka, konstrukce z vysoce odolného polyetylenu, průměr 305 cm, nosnost 272 kg, výška v nejvyšším bodě 152 cm, vhodné pro děti od 3 do 10 let.  9 990 Kč
8
Nejprodávanější dětský zahradní program – Lifetime dětská prolézačka Prolézačka Geodome Iglú Dětská prolézačka ve tvaru iglú s plachtou, konstrukce z extrémně odolného polyetylenu, průměr 220 cm, nosnost 272 kg, výška 235 cm; vhodné pro děti od 5 do 10 let.  11 990 Kč
9
Nejprodávanější dětský zahradní program – G21 G21 SpaceJump Trampolína SpaceJump 366 Bezpečná trampolína s kvalitní skákací plochou a ochrannou sítí pro děti i dospělé. Trampolína SpaceJump má osm nohou. Schůdky k trampolíně jsou zdarma. Průměr trampolíny je 366 cm. 7 490 Kč
10
Nejprodávanější dětský zahradní program – G21 Teepee Teepee Letní nebe Stan pro děti teepee Letní nebe je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Je vyrobený z kvalitní bavlny a montážní tyče jsou z přírodního dřeva. Součástí balení je podlážka a dva polštářky.  1 490 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 141
Lidovka
Dětský zahradní program – Woody Pískoviště Dolly
(3)

Pískoviště Dolly

Osmiúhelníkové pískoviště ze smrkového dřeva, povrchově upraveno mořením v pestrobarevném provedení. Má 4 lavičky po obvodu a krycí síť.

Cena / výkon
Dětský zahradní program – Lanit Plast Dětské pískoviště LANITPLAST SG935
Sleva15%

Dřevěné pískoviště Leonardo

Funkční čtvercovité pískoviště z přírodního borovicového dřeva s žebříkovitým víkem a prostornými lavičkami po stranách pro pohodlné a bezpečné hraní vašich dětí.

 

Pro náročné
Dětský zahradní program – Juwel dětské pískoviště
Sleva15%
(5)

Dětské pískoviště Vario

Čtvercovité pestrobarebné dětské pískoviště Juwel Vario vyrobeno z kvalitního kompozitního materiálu vysoké kvality. V každém rohu pískoviště je sedátko označené obrázkem zvířátka.

Dětský zahradní program – Keter Magic Play House
  • Doprava zdarma
  • 1
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(22)

Dětský domeček Magic Play House

Pohádkový barevný domeček pro děti vhodný pro hru venku i v interieru. Pevný a kvalitní materiál zaručuje bezpečnost při hře a díky tomu je domeček vhodný i pro nejmenší děti. Snadno sestavitelný a jednoduchá údržba.

Šířka: 110 cm Konstrukce: plast Podlaha: ne Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Scobalit Mona
(2)

Dřevěné pískoviště Mona

Praktické pískoviště pro pohodové chvilky nejen vašich dětí. Díky svému krytu, který při otevření tvoří dvě lavičky si odpočinete s dětmi společně při jejich hrách.

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Emma
  • 2
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(4)

Dřevěné pískoviště Emma

Emma je oblíbená mezi pískovišti hlavně díky neobvyklému tvaru, který umožňuje větší prostor pro hraní a bezpečným rohům s lavicí.

Dětský zahradní program – Tuindeco Snow White
  • 3
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(5)

Dětský domeček Snow White

Dětský domek se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Dětský zahradní program – Woody Houpačka Star
(5)

Houpačka Star

Dřevena houpačka s ohrádkou a páskem na zahradu nebo do dětského pokojíčku. Vhodná pro nejmenší děti. Houpačka se vyznačuje kvalitním zpracováním a naprostou bezpečností.

Dětský zahradní program – Scobalit Chalet
(1)

Věž se skluzavkou Chalet

Dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm, patřící ke středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si barvu z šesti různých variant.

Dětský zahradní program – Scobalit Tower
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(4)

Věž se skluzavkou Tower

Dětské hřiště velikosti XS bez krytí stříškou. Věž se skluzavkou ve výšce 125 cm typu Tower je nejvhodnější jako začáteční levná varianta na každou zahradu.

Dětský zahradní program – Scobalit Cabin XL

Dětský domek Cabin XL

Domek usazený na podestě vy výšce 140 cm, s prostornou verandou a skluzavkou, u které je možné vybírat z několika barevných variant. 

Dětský zahradní program – Scobalit Lily
  • Veřejné prostory
(2)

Dřevěné pískoviště Lily

Certifikované pískoviště Lily vhodné pro veřejná prostranství s dostatečnou plochou pro hru ve více dětech a nátěrem lazurou.

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Suzan
Akce
(10)

Dřevěné pískoviště Suzan

Suzan je bestsellerem mezi pískovišti hlavně díky skvělé ceně a bezpečným rohům s lavicí.

Dětský zahradní program – Tuindeco Pinokkio

Dětský domeček Pinokkio

Dětský domek Pinokkio s plůtkem je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Dětský zahradní program – Scobalit Pirátský domek Jack
  • Doprava zdarma

Pirátský domek Jack

Dětský dřevěný domek vhodný do prostor zahrad a pískovišt s vyjímečným prvkem lodní přídě, která dodává domečku vyjímečný vzhled pirátské lodě. Boční stěny jsou 105 cm vysoké a celková výška činí 150 cm.

Šířka: 125 cm Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: palubky Spojení palubek: pero a drážka Tloušťka stěn: 14 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: zakopáním
Dětský zahradní program – Keter Zahradní domek
(3)

Dětský domeček Wonderfold Playhouse

Barevný skládací domeček Wonderfold Playhouse je vhodný i pro nejmenší děti díky jeho kvalitnímu materiálu. Je velmi snadno složitelný a má jednoduchou údržbu. Otevírací vrátka má domeček na obou stranách. 

Konstrukce: plast Podlaha: ne Stěny: plastové panely Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Andy
(3)

Dřevěné pískoviště Andy

Pískoviště se stříškou a zaoblenými rohy pro bezpečnou hru i v horkých letních dnech.

Dětský zahradní program – Scobalit Dvoumístná houpačka Mathias
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(3)

Dvoumístná houpačka Mathias

Bezpečná dvoumístná houpačka zbaví nudy ve mžiku. Je certifikovaná a splňuje evropské normy pro soukromé prostory.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.