✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Dětský zahradní program

V kategorii dětské stavby vám nabízíme širokou škálu vyžití pro děti, které si mohou užít zábavu ať už při stavění hradu z písku, průzkumu vlastních domečků nebo například při hraní na jedné z našich skluzavek a houpaček. Stavby jsou z kvalitních materiálů jako je pevný laminát s UV ochranou nebo opracované smrkové dřevo bez povrchové úpravy a stavby tak mají původní barvu použitého dřeva, které můžete vlastním nátěrem sladit k vašemu ostatnímu zahradnímu nábytku.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Suzan Dřevěné pískoviště Suzan Suzan je bestsellerem mezi pískovišti hlavně díky skvělé ceně, tkané výstelce a bezpečným rohům s lavicí. od 1 244 Kč
2
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Zahradní houpačka Henry Zahradní houpačka Henry Certifikovaná dvoumístná houpačka Henry s plastovými sedátky a dřevěným žebříkem s možností doplnění o skluzavku z naší nabídky. od 4 500 Kč
3
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Zahradní houpačka Kalev Zahradní houpačka Kalev Velká zábavná houpačka Kalev nabízí dvě různá sedátka na houpání, provazovou síť ke šplhání a možnost přikoupit i skluzavku.  9 990 Kč
4
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Domeček Felix Dětský domeček Felix Dětský domek Felix s verandou je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 16 900 Kč
5
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Tera Plastová skluzavka Tera To pravé pro Vaše nejdražší, udělejte svým dětem radost kvalitní, a především, bezpečnou skluzavkou. Trvanlivý plast, syté barvy a pevné jádro o délce 3 m je samozřejmostí. 2 999 Kč
6
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Emma Dřevěné pískoviště Emma Emma je oblíbená mezi pískovišti hlavně díky neobvyklému tvaru, který umožňuje větší prostor pro hraní, tkané výstelce a bezpečným rohům s lavicí. 1 436 Kč
7
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Dvoumístná houpačka Mathias Dvoumístná houpačka Mathias Bezpečná dvoumístná houpačka zbaví nudy ve mžiku. Je certifikovaná a splňuje evropské normy pro soukromé prostory. od 3 990 Kč
8
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Aqua skluzavka na vodu Skluzavka s přípojkou na vodu Aqua Do horkých letních dnů máme skluzavku s přípojkou na vodu na které se děti nejen pobaví, ale i osvěží. Ideální na sklouznutí přímo do bazénu. od 1 900 Kč
9
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Domeček Amálka Dětský domeček Amálka Dětský domek Amálka se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov. 13 482 Kč
10
Nejprodávanější dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Andy Dřevěné pískoviště Andy Pískoviště se stříškou a zaoblenými rohy pro bezpečnou hru i v horkých letních dnech. 1 728 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 99
Dětský zahradní program – Scobalit Dvoumístná houpačka Mathias
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(2)

Dvoumístná houpačka Mathias

Bezpečná dvoumístná houpačka zbaví nudy ve mžiku. Je certifikovaná a splňuje evropské normy pro soukromé prostory.

Dětský zahradní program – Scobalit Domeček Amálka
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(5)

Dětský domeček Amálka

Dětský domek Amálka se zápražím. Prostorný a světlý, skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Dětský zahradní program – Scobalit Aqua skluzavka na vodu
Právě si prohlíží 1 zákazník
(14)

Skluzavka s přípojkou na vodu Aqua

Do horkých letních dnů máme skluzavku s přípojkou na vodu na které se děti nejen pobaví, ale i osvěží. Ideální na sklouznutí přímo do bazénu.

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Emma
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(1)

Dřevěné pískoviště Emma

Emma je oblíbená mezi pískovišti hlavně díky neobvyklému tvaru, který umožňuje větší prostor pro hraní, tkané výstelce a bezpečným rohům s lavicí.

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Lily
(2)

Dřevěné pískoviště Lily

Certifikované pískoviště Lily vhodné pro veřejná prostranství s dostatečnou plochou pro hru ve více dětech a nátěrem lazurou.

Dětský zahradní program – Scobalit Tera
Akce
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(11)

Plastová skluzavka Tera

To pravé pro Vaše nejdražší, udělejte svým dětem radost kvalitní, a především, bezpečnou skluzavkou. Trvanlivý plast, syté barvy a pevné jádro o délce 3 m je samozřejmostí.

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Suzan
  • 1
Akce
Tento týden zakoupili 4 zákazníci
(9)

Dřevěné pískoviště Suzan

Suzan je bestsellerem mezi pískovišti hlavně díky skvělé ceně, tkané výstelce a bezpečným rohům s lavicí.

Dětský zahradní program – Scobalit Domeček Ferda

Dětský domeček Ferda

Dětský domek Ferda s plůtkem je skvělý doplněk na zahradu, kde si děti mohou založit vlastní domácnost, bunkr, základnu nebo si zkusit poprvé přespat sami mimo domov.

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Andy
Tento týden zakoupili 3 zákazníci
(3)

Dřevěné pískoviště Andy

Pískoviště se stříškou a zaoblenými rohy pro bezpečnou hru i v horkých letních dnech.

Dětský zahradní program – Scobalit Totem

Věž se skluzavkou Totem

Hřiště se skluzavkou v různě barevném provedení s nástupní výškou 125 cm. Mimo jiné se pyšní svojí víceúčelovou lavičkou, která je využitelná mnoha způsoby. Holandský design hřiště dodá vaši zahradě šarmantní vzhled.

Dětský zahradní program – Scobalit Dřevěné pískoviště Lopo
(1)

Dřevěné pískoviště Lopo

Bezpečné pískoviště oblíbené pro zabezpečené rohy lavicí se zaoblenými kraji a krytem, který zabraňuje vniku nečistot a cizích předmětů do písku.

Dětský zahradní program – Scobalit Cirque

Věž se skluzavkou Cirque

Dětské hřiště se zabudovaným pískovištěm, mini-marketem a skluzavkou, která je umístěna ve výšce 125 cm. U skluzavky je možné si vybrat barvu z šesti různých variant.

Dětský zahradní program – Scobalit Cocoon

Věž se skluzavkou Cocoon

Dětské hřiště se skluzavkou umístěnou ve výšce 125 cm, u které je možné si vybrat z šesti různě barevných variant. Díky svému tradičně dřevěnému designu dodá styl každé zahradě.

Dětský zahradní program – Scobalit Chalet
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Věž se skluzavkou Chalet

Dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm, patřící ke středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si barvu z šesti různých variant.

Dětský zahradní program – Scobalit Villa

Věž se skluzavkou Villa

Dětské hřiště s plátěnou střechou, delší skluzavkou, pískovištěm, patřící ke středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si z šesti různě barevných variant.

Dětský zahradní program – Scobalit Cubby

Věž se skluzavkou Cubby

Dvoupatrové dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm, patřící k středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si barvu z šesti různých variant.

Dětský zahradní program – Scobalit Voyager

Věž se skluzavkou Voyager

Dvouvěžové dětské hřiště ve tvaru námořní lodi, s dřevěnou střechou, dvěmi pískovištěmi, minimarketem s markýzou a skluzavkou v nástupní výšce 125 cm. Skluzavku je možné si vybrat v různých barevných variantách. 

Dětský zahradní program – Scobalit Nomad

Věž se skluzavkou Nomad

Dětské hřiště konstruované tak, že každá strana nabízí jiné možnosti, jak se na věž dostat. Skluzavka je umístěna ve výšce 125 cm a je u možné si vybrat barvu z šesti různých variant.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.